Легенди

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот Cath » 10 Фев 2006, 13:58

нека да се изясним - Cath е Кат...Катрин...Екатерина....
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Arhimikus » 12 Фев 2006, 13:58

Ох, съжалявам, че Ви сбърках името!
Кат!!!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот sanguinary » 13 Фев 2006, 00:19

Arhimikus написа:sanguinary.. слънце, не говори като не ме познаваш. Кет е права, темата е за легенди :)

Архимичес.. юпитер, не ми е нужно да съм израстнал с теб за да си личиш.
Да,Кет е права,темата наистина е за легенди... drunk
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Lunohod » 17 Фев 2006, 21:08

Кат ( :mrgreen: )не знам откъде я изрови тази легенда ,но подозирам ,че е от тъпите ти фантазии.Личи си ,че нямаш никакъв опит,както и разбиране ....Хм,ще ми се да ти видя овесения нос след няколко годинки и безизразния поглед,който следва ...ама хайде нямаше нужда да занимаваш и другите в публичното пространство с болните си мераци ... Нямаш никаква представа за какво си писала нали ? violent1 drunk Но НЕ ми жал за теб :)))БОГИНЯТА НИКОГА НЕ БИ СЕ ВЛЮБИЛА В НЯКОЙ ЗАЩОТО Я Е НАРАНИЛ (или убил... :? )...Би му простила ...АКО ИСКА... Струва ми се ,че ти все още нямаш собствена душа и ползваш отражението на чуждите...за това изкривяваш така нещата...ще ти се да си велика ,но все още нямаш и представа какво е това:))))
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Cath » 18 Фев 2006, 00:42

това че ти не разбираш легендата, че не ти харесва, си е твой личен избор. не смятам, че е нужно да ме нападаш заради това. едва ли имаш понятие от "тъпите" ми фантазии, за да ги характеризираш; едва ли знаеш колко и какъв опит имам; едва ли можеш дори да предполагаш дали имам или нямам собствена душа. да, може и да ми се иска да съм велика, едва ли има човек, който не желае това. темата е за легенди и аз реших да напиша поне една, защото явно повече легенди тук няма да се появят. и тък като в момента си ми крайно безразличен, дори няма да си направя труда да ти отвръщам на посредствените нападки. ако имаш желание постарай се повече, предизвикай ме малко по-оригинално, за да се трогна да ти отвърна и аз по подобен начин.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 18 Фев 2006, 05:45

Луноход ,наистина дърварската си го подкарал, но имаш желание виждам. Мога да ти преподам някое и друго уроче :wink: Като начало не бъди толкова жлъчен и дори и да си ,то не показвай ни най-малко че си раздразнен,ядосан...изобщо никакво напрежение,защото това няма да трогне никой,а точно обратното - ще го зарадваш с това,че има слаб и неуравновесен човек срещу себе си. Очудващ е факта,че Kath ти е отговорила изобщо. Приеми това като вид успех... макар,че не е.
Второто което е нямащ основателен мотив. Това че не ти харесва едно или друго нещо е твой проблем. Проблем с възприятията ти,а не нечии друг. Аз също не обичам мляко с ориз, но дали проблема е там,че готвачите са калпави или в мен самия?
Освен това ти липсва адекватност в изказванията. Първо твърдиш,че сама е съчинила всичко, а след това,че не разбира нищо от съдържанието му. Долавяш ли разминаването в собствените си догадки?
Мисля че разбирам до някъде какво си имал впредвид и дори си прав в известна степен... но само за себе си.В случая ти си този,който занимава останалите повече от нея с цитирам - болните си амбиции! Демек ти загрижен ли си за тях или не?
Обобщено казано - идеята ти я схващам ,но по много неправилен начин си я сервирал.Начин, по който ще те закопаят и начин,по който се самоизтезаваш.
Това ме подсеща за едина легенда идваща от Арапахите... в която се разказва за млад,още неопитен ловец ,който след голямо преследване вдигнал лъка си с насочена стрела в един Хехака (елен)... Легендата е дълга и е в интервала между този момент и пускането на стрелата. Пита Великия Дух нужно ли е да убива този елен за да се нахрани... той му отговаря,че по всички правила той е заслужил този момент,защото е положил много усилия и елена не му е дошъл даром. Волята на елена е да даде тялото си за да нахрани младия ловец и близките му ,така както тревата дава своето за да нахрани него... и всички трябва да са наясно с този кръговрат и да живеят в хармония и разбирателство.
Диалога е дълъг ,но ще се опитам да възпроизведа само последните думи на Уакан Танкха Великия Дух... "Много резултати са трудни за мислите на млад ловец като теб ,защото знанията му са още оскъдни и до сега не се е сблъсквал с истината.Нима сам не тичаше като дете с малкия си лък и не стреляше по дърветата мислейки ги за дивеч?Това е детската илюзия, а това сега тук е реалността. Прехода често е труден и продължава много зими... а някои хора цял живот не успяват да го осъществят и мислите им са голяма бъркотия дори когато умрат от старост. Преди всичко трябва да разбереш,че за да се случи дадено нещо, преди това трябва да се случат безброй много други неща в определен ред. Ето ти си роден, израстнал си в семейство на голям ловец, направил си голям лък и си подострил добре стрелите си, склони елена да те нахрани и сега той е пред стрелата ти ,а ти си опънал тетивите и ще ги пуснеш за да постигнеш крайния резултат - да се нахраниш теб и твоите близки. Ако едно нещо от тези неща не се беше случило ,сега това тук нямаше да е факт...
Но вмомента факта е че ти си гладен въпреки тези всички неща...
защото се колебаеш да пуснеш стрелата и да затвориш целия този низ от факти и да има резултат от тях. "
Естествено той пуска стрелата и се завръща мъдър при своя народ и с голям елен...
Това с удебеления шрифт е за теб Луноход. Желаеш даден резултат,но си нарушил основния принцип за това.
А той е в този случай е - говори това,което мислиш,в определен ред и с ясни намерения и може и да го постигнеш.
Последна промяна sanguinary на 21 Фев 2006, 08:42, променена общо 1 път
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Lunohod » 18 Фев 2006, 21:19

Идеята ми не е да предизвикам някаква си ,чието лицемерие и маниполативност мъжете по очевидни причини не забелязват.Идеята ми е да обърна внимание на тези неориентирани хлапета които все още са податливи на всякакви влияния...да видят и последиците за които не биха си дали сметка,при намесата на този вирус .НИМА ИЗНАСИЛВАНЕТО Е НОРМАЛНО????
Онзи ден бях свидетел на пребеването на момиче, тя казваше :"добре удари ме"и получи маса шамари и разбит нос...нима така би се влюбила:(((не тя е била преди това ...и ревейки повтаряше :добре аз обичам искам само да обичам,а в следващия момент приятелите на побойника решиха че сега е техния момент да се възползват от удобната мишена ...ЗА ТОЗИ ВИРУС ГОВОРЯ angry5
За вируса ,чиито жертви са маса жени,които никога повече няма да са нормални и да създадат нормално семейство.Виждали ли сте осакатено,да не ви казвам как(че на някои може и да им хареса)малолетно момиче ?Аз видях и знам ,че колкото и сили да има и както и да и се развие живота ,тя няма да се възстанови напълно.И не ми обяснявайте ,че това е нормално или пък божа работа.Пък да не говорим ,че няма нищо общо с нахранването(легендата за елена)Какво храни?- криво разбраните неуспехи на някой който е искал да си отмъсти на живота ...
Само защото още си мислят ,че всичко което лети се лапа и живеят с приказките за принца или пък си мислят ,че имат сили да се справят:))
За съжаление млади момичета дори да позволите насилие върху себеси ,няма да ви заобичат,АКО не са ви обичали преди това.А доколкото познавам този тип отношения ще стане по зле,обикновено мъжете лепват етикет 'лесна"и от там нататък, освен огромната болка,ви чака и редица от хитреци,които ще си предложат помоща и закрилата ,но за малко ,докато не си свършат работата и не ви предложат на друг... Пък ако на някаква и харесва ,не мисля че трябва да спекулира с божествата и да представя това гноло отношение към любовта и секса като нормално, предполагам че не е наясно какво точно е посадила и се чудя защото парадира.Дори някога да е изпитало някаква си болка това нещо ,все още знае много малко...и нека не въвлича и други хора!!!!Такива игрички може да са безопасни само при двойка, която има много повече помежду си и могат да държат под контрол крайностите...,но това вече са си лични неща и нямам намерения да се занимавам с тях.
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Cath » 19 Фев 2006, 00:28

Lunohod, сега отново се налага да се пояснявам. явно си толкова обсебен от болката, и твоята и чуждата, че не можеш да разсъждаваш трезво. "гнило отношение към любовта и секса" явно имаш ти след като си интерпретирал нещата така. ако изобщо съм споменавала подобно нещо, то съм сигурна, че съм имала предвид личните си идеи. все пак не трябва да забравяме, че това е легенда. а легендите, поне аз така си мисля, не се разбират буквално. информацията в тях е в сгъстен вид и вече зависи от способностите на читателя, дали ще я разбере. даваш действително сърцераздирателни, но неадекватни примери, нямащи нищо общо с въпроса.
колкото до пошлите ти изказвания по мой адрес - браво, сега съм леко заинтригувана, напредваш. интересно ми е само от къде разполагаш с такава богата информация за моя опит, че чак имаш наглостта и да ме характеризираш. смятам че занимаваше другите прекалено дълго с омразата си към мен. и ще си позволя да те помоля да не ме наричаш "някаква", "нещо" или "оная" повече. научи се да мислиш обективно...това пък е съвет.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 19 Фев 2006, 03:50

Добре Луноходец, забелязвам напредък,добре icon_eusa_clap
В този дух и може би ти ще получиш шанса си да дадеш подобен урок на Кат. Нека позная. Изживяваш се като наранима и чувствителна натура,която се бори с иначе мъжката си,непримирима природа. Вмомента опипваш почвата на какво точно най-би клъвнало гълъбчето. Съмнително добре ги разбираш тия неща с мераците на мъжете и начина на използване на жените,звучи почти професионално. Дори имам подозрения,че ти си този,който е раздал шамарите на момичето. Тук е момента да се направиш на засегнат. Но сега тъй като го казах и ще го избегнеш.
Разказваш го като очевидец,а не разбрах къде си бил ти.
Или може би когато някое невинно момиченце остане с теб насаме и ти го питаш "Помниш ли онази история за момичето,дето го наби един и после и се изредиха 10 човека?" и тя като каже "Да,ужасна история" и ти според сценария "Ами не се ли питаш аз къде съм бил тогава?"...
Може и аз да съм режисьора,но определено що се късае за пишконосещи спокойно мога да кажа,че нямам тайни.Не си уцелил мястото.Чета аз тука icon_badgrin
Дали и това момиче не е било от чата? Как така момиче се озовава само всред 10 момчета от които никой няма против да и се порадва? Демек никой не я е познавал и никой не се е възпротивил или поколебал? Какво е правила тя там...
А бе нали се сещаш...
От друга страна допускам всичко това да е плод на болните ти детски фантазии :wink:
В 90% от изнасилванията и упражняване на насилие от всякакъв тип над жени и момичета става вследствие на тяхната небрежност,лекомислие и глупост. В повечето от тези случаи участват близки роднини ,приятели или познати на семейството.Много рядко похитителя не познава жертвата.
Плюс това ще ти кажа,че всяка четвърта човешка твар от женски пол си мечтае да бъде изнасилена. Не искам да оповестявам случки от битието си,но едно ще ти кажа, Луноход...
Много кофти неща има навсякъде, които могат да сдухат човек и малко неща има ,които могат да го зарадват и да го накарат да повярва в красотата. Опитай се да не губиш време в терзания за това или онова,защото така загърбваш и се отричаш от хубавите неща и те ще изчезнат за теб. Приеми че всеки заслужава съдбата си и никой няма как да промени това. А ако все пак не ме послушаш и се заровиш в помия,то не завиждам на близките ти,които ще въвлечеш,ако не се отърват навреме...
Глупав човек си ти Луноходе...
Cath написа:темата е за легенди...

Какво каза Кат?
Cath написа:темата е за легенди...

темата е за?
Cath написа: легенди...

аааа... легендиии. Да,вярно... и аз взех да забравям покрай опитите ми да те разделя от глупостта ти,луноход. До сега с никой не съм успял,много бързо се пропива и обсебва човек и той става едно цяло с нея.
Не че съм твой приятел,носъм неин неприятел и при всички нейни проявления ще правя нещо за да я изкарвам гола на показ,така че да и се смеят всчки.Смей и се и ти.
За съжаление имаш още само един опит ,след което както обикновенно се случва - ще те оставя да и се кефиш на тази своя глупост...

sanguinary написа:Да,Кет е права,темата наистина е за легенди... drunk
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Shadow Mage » 20 Фев 2006, 00:11

Да,вярно... и аз взех да забравям покрай опитите ми да те разделя от глупостта ти,луноход


свен ТВОИТЕ глупави предположения и разсъждения, съчетани с поредната доза ултра негативизъм аз други глупости не видях angry5
За пореден път се изказваш супер неподготвен, да не говорим че даже и не си си направил труда да "погледнеш".
В 90% от изнасилванията и упражняване на насилие от всякакъв тип над жени и момичета става вследствие на тяхната небрежност,лекомислие и глупост. В повечето от тези случаи участват близки роднини ,приятели или познати на семейството.Много рядко похитителя не познава жертвата.


И откъде я взе тая статистика, ако не е тайна? Може и всяка 3-та жена да си мечтае да бъде изнасилена, но едва ли (освен ако не е мазохистка или нимфоманка) ще иска точно да я пребият, след което да и се изредят още 5-6 човека, като и това не е чудно да стане с поредната порция шамари от всеки от тях ...
Интересно ми е къде оставяш тогава случаите, в които нищо неподозиращи момичета получават "добавка" в питиетата си и не знаят след това къде са и какво им се е случило - мн удобно не мислиш ли?
За да те подкрепя ще кажа че преди години имаше едина съдебен процес, които нз как но още го помня. Значи процеса беше за изнасилване на двадесет и няколко самотни майки с малки деца. От тях ако правилно си спомням май само 4 бяха подали иск за изнасилване, останалите бяха подали само иск за взлом ...
Та един въпрос - как така да кажем от 26 жени изнасилени само 4 подават иск за това? Това мисля че би трябвало да говори че зависи и от това как е действал изнасилвача и то пред децата им .... Не мислиш ли че ако беше ги пребил нямаше да има 26 молби за изнасилване вместо само 4?

Разказваш го като очевидец,а не разбрах къде си бил ти.


А ти откъде си сигурен че не е бил очевидец? Я се замисли тогава от къде щеше да дойде тоя тон на поста !? Ими ти и тона не си усетил - тогава да ти го кажа - мъка, горчивина, болка, съжаление че не може да попречи на извършващото се ... Поне това си направи труда да усетиш ... даже не се иска използването на нещо повече от разбиране на прочетеното ...

Съмнително добре ги разбираш тия неща с мераците на мъжете и начина на използване на жените,звучи почти професионално. Дори имам подозрения,че ти си този,който е раздал шамарите на момичето.


На това мога само да кажа: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Знам че пак звуча като заядливец, но ти вече не звучиш просто като мърморко, а като Всезнаещия Учител, който всичко знае с 99.(99)% точност.

Lunohod: Имам предложение, за това момиче - ако искаш дай и лунната магия за възмездие на damnamenues да я направи, ако искаш направи я ти вместо нея, а ако искаш може и аз да се включа - и без това смятам да я направя заради 2-те момичета от Пазарджик, нищо не ми пречи да включа и нея ако тя е съгласна и желае това :)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот sanguinary » 20 Фев 2006, 14:27

Схадоу, ти не спадаш към глупавата част от списъка ми и не разбирам наивността ти. Няма да ти оговоря пряко на нападките. Случвало ли ти се е пинчер да те лае на улицата? Тогава какво изпитваш? Умиление... чудиш се какво пък носиш в себе си,което е толкова непоносимо за тази мъничка твар.Иска ти се да го погалиш, но знаеш че това ще го раздразни и може да те ръфне с малките си зъбки.
Това е, което написах само за да не излезе че напразно си се хабил... и не те отчитам съвсем.
А ето това е за изнасилванията в наше време,а и не само...

Съвременната жена носи в атавистичната си глава образа на Големият Изнасилвач. Големият Изнасилвач от Приказките за Жени е черен, силен, лош, нетърпящ отказ и некъпан. Големият Изнасилвач никога не е рус, със скули и по правило не се облича добре. На Големият Изнасилвач от приказките му е голям. Вместо удоволствие той доставя болка, унижение и тежка форма на непоносимост към мъже (мизандрия). Е, понякога големият на Големият изнасилвач ражда привързаност, но това е рядко. Освен в испанското кино, на друго място е трудно да се случи
В Приказките за Жени изнасилването винаги става в горичка, на тъмно място. Мястото, където всъщност нито една нормална жена няма да стъпи. В тези приказки медицинските подробности са спестени от женска солидарност, но пак от женска солидарност в тях се говори за непоправимите щети, които изнасилването е нанесло на женското съзнание.
Момичета, имам за вас една добра и една лоша новина - Добрата е, че Големият Изнасилвач не съществува. Той е легенда за страстта, филм на ужаса, които се гледа до три пъти. За ваша радост или съжаление - него го има само във вашите приказки.
Лошата новина е, че този свят е пълен с малки мъжки човечета, които никога няма да бъдат вашия личен Голям Изнасилвач. Но затова пък ще ви пребият до смърт, ако не им пуснете. Реалният свят е пълен с Неподозирани Изнасилвачи - приятелчето, съпругът, шефът, татко и други роднини. Лошата новина, е че ако отидете в гората и крещите любовно - отникъде няма да дойдат Четиримата Трудоваци и няма да ви се изредят. Съжалявам, така стоят нещата.
Според мен Четиримата Трудоваци са просто вечно набедените вестникарски изнасилвачи - те са нужни, за да покрият истинската картинка на проблема. А проблем възниква когато мъжът реши да чука определена жена, а определената за това жена не мисли така.
Смея да твърдя, че съвременните жени винаги участват във собственото си изнасилване.
Единственото, което е хубаво у мъжете е, че знаят какво искат. Най-тъпата и нелогична черта при тях е обаче заблудата, че заслужават това, което искат. Мъжете вървят по улицата и им се ебе, та две не виждат. Мъжете вярват искрено, че и при жените е така. Като гледам как се облича съвременната жена си мисля, че мъжете са прави донякъде. Докато в природата мъжките са с по-красивите пера и гриви, то в човешкия свят женските са склонни да набучат перо в задника си - само и само да бъдат забелязани, само и само да им се предложи секс. И цялата работа за това - жените да могат да отказват. Е, ай сиктир казват Четиримата Трудоваци!
Обожавам мъжката теза, че няма какво да се церемоним когато става дума за едно добро ебане. Подозирам, че ако отпаднат няколкото члена в Наказателния кодекс за изнасилването - само след седмица на всеки ъгъл ще има по една пищяща жена и двама биещи се мъже. Единият ще се бие защото пръв я е открил, а вторият ще я защитава на принципа "къде дават така!".
Истината е, че нормалната жена е объркано същество и трудно успява да подаде сигнали към обекта, който я интересува. Докато мъжа го интересуват всички обекти барабар със субектите. И просто той използва неотменното гражданско право да си иска. Тука обаче се обръща колата. Жената никога не успява да даде достатъчно силни позивни, че не желае така оферирания секс. В статистиката, с която ще ви залея след малко най-впечатляващото е, че ако една жена се разхожда в населена само с мъже местност - те ще я обявят за Господ бог. Другото е, че изнасилването като акт изключително радко се случва просто ей така - изскача някой от храстите и те кара да правиш нежелани и неприлични неща.
Мъжете не са толкова тъпи и задръстени, че да седят в тъмното та аджеба някоя заблудена жена да мине. Мъжете изнасилват най-вече не като акт на задоволяване, а като акт на неуважение към другия пол, който има смелостта да се държи глупаво. Съвременната жена почти е на път да резбере сакралността на фразата, която измислиха Четиримата Трудоваци - фразата "ми кат яде кифтетата що не рива?!". Това не е просто просташка фраза и обикновена мъжка глупост - това е кодираното послание, че всички ние сме знаели какво искаме да се случи, само девойката не била разбрала. Но тя вече не е девойка и вече ще знае. Няма безплатен обяд, няма ходене "в къщи да пием кафе", няма "ела да та повозя просто ей така..." няма "айде да гледаме видео само!" и най-вече няма нищо интересно на този строеж, на които ще ви заведат Четиримата Трудоваци, за да ви покажат нещо интересно. Да, на този строеж няма нищо интересно и съвременната жена или знае това или трябва да се признае за глупава.
Чувам как феминисти и феминистки вият срещу луната. И за тях, и за нормалните хора истината е една: Мale - това е една свиня, която иска да чука. Единственият начин жената да избегне нежелания секс е да не дружи с него и да не е там, където я изнасилват. Проста работа.
Всеки мъж е опитвал да рейпва - най-малкото заради алкохол или поне защото Кърт Кобейн и Слави Трифонов пеят подобни песни. Аз съм се опитвал да насилвам жена два пъти. Едната се казваше Ваня и беше на моя таван към 02 часа АМ. Беше интересна с това, че беше пуснала на историка Андрей Пантев. Някак си логично ми изглеждаше, че щом е пуснала на него, би трябвало да пусне и на мен - да не говорим, че се познавахме интимно и от преди. Тази жена се разрева и се скъса да ме налага с юмруци докато аз по най-глупавия съсредоточен начин неуспешно се опитвах да застана между стиснатите й като зъби красиви крака.
Вторият път въобще не си спомням името на девойката, но тя беше изключително тъпа и наистина ме харесваше. Заведе ме у тях и легна до мен. После, на разбора, тя ми каза че не ми е давала знак за секс, защото била легнала с нощница. "Ебаси, - ще кажат Четиримата Трудоваци, - дори на нощницата да има надпис на английски, че тази нощница е знак - пак немоа да му повервам..." Не ме е срам да си призная, че бях пребит от тази млада госпожица - тя ми скъса сакото и искаше да ме удря с ютия. За първи път в живота ми, ме беше страх, че някой ще ме наръга със нож.
За първи път разбрах, че насилието е като снежен човек по нанадолнище. Не е ясно къде започва лавината и къде снежният човек просто си се търкаля. За утеха на феминистите и феминистките ще кажа, че синините на сутринта по мене и по нея бяха равен брой.
Оттогава аз и Четиримата Трудоваци твърдим единодушно, че една жена трябва да бъде смляна от бой, съсипана психически или заплашена с пистолет, за да успее жалката мъжка технология на изнасилването. Жените са яки в бедрата, гъвкави са, умеят да се извиват и гърчат, юмруците и ноктите им не са за подценяване, ритниците им са страшно оръжие. А и основния проблем на мъжете е, че женските полови органи са вътре в тялото на жената и ако някой много мърда е трудно да уцелиш дупката.
Трябва да призная и друго - нормалният мъж не се възбужда от насилие върху жена. И двата пъти, за които разказвам имах непонятни проблеми с ерекцията.

как се прави това по света?

Ако човек реши да погледне пъзела на изнасилването от високо - едва тогава би могъл да направи верните изводи за себе си като жена или мъж. Ако забелязахте в началото двата профила на сексуален актте са избрани поотделно между мъжа и жената. И са изключително сходни - разликата е само в двата вида шок. Когато мъжа го изнасилва жена - той е изненадан. Когато жена бива изнасилена от мъж - тя бива пребита в повечето случаи. Затова и огромната разлика между двата профила е само една - единият е желан, но не се случва, другият е нежелан, но се случва. Социалният проблем възниква там, където жената отхвърля, а мъжът налага сексуалното действие. Четиримата Трудоваци твърдят: " Тя на нас нема да ни откаже, щот първо - виж как е облечена и второ - тя обеща да дойде с нас..."
Това обаче не протича без така важните за всеки секс подробности. Именно те определят и модела на поведение в зависимост от това дали една жена иска да бъде изнасилена или не. Както и Четиримата Трудоваци - какво трябва да знаят те, ако искат да бъде изнасилени от високата руса жена дадена при профила. И да се прочуят по вестниците.
Ето ги цифрите:

2 мин
На всеки две минути в щатите се извършва сексуален акт, осъществен с насилие и изключително без желанието на единият от партньорите. По надолу ще видите и съотношението мъже/жени. Докато четяхте тези две страници в САЩ вече е нощ и поне пет американки изпищяха и пострадаха от сексуално насилие.

69%-31%
Това е съотношението "тихи жертви" - "регистрирани жертви". Само 31 от сто жени са склонни да съобщят за насилие върху себе си. Другите явно се срамуват и с това допринасят за ненаказуемостта на малките мъжки човечета, които си мислят, че секс им се полага по рождение само защото имат израстък, а не кухина между долните си крайници. Това ни води директно до следващата цифра -

8%
Осем процента рецидив има при изнасилвачите. Статистиката показва, че за три години 8 от сто осъдени за изнасилване повтарят прегрешението си. За същият период - три години - процентът рецидив при крадци и убийци е само 1%. От тази цифра може да се съди, че който е роден да не му пускат си остава такъв - явно за цял живот. Лошото е, че такива хора са вечно глупави и не могат да измислят по- лесен и атрактивен начин за собствения си секс, освен да набиват канчето на приятелките си и да дебнат коя жена е с по лека дрешка.

68%
Повече от две трети от изнасилванията стават за периода от 18 часа до 06 часа. Най-малко изнасилвания стават в периода 08 часа - 11 часа. В тази част от деня малките мъжки човечета не знаят дали още им се пикае или им се ебе. На пръв поглед няма нищо странно, че сексуалното насилие се извършва предимно нощем. Но от това жените си вадят извод, че след 19 часа вече не бива да се излиза на пазар. Напротив - те трябва да се замислят в компанията на кого точно остават след този час. Изнасилването не е навън, то вече е у вас и си сипва водка.

60% и 45%
При шестдесет от сто жертви насилието става в техния дом. При четиридесет и пет от тях е употребен алкохол или друг наркотик.
Първата цифра идва да покаже глупостта на жената поканила "in my place" готиното копеле, с което се е запознала неотдавна. Тази цифра предполага еманципантска самоувереност че Тя, жената може да се справи във всяка една ситуация и познава добре човека, който й е на гости. Основния въпрос на Четиримата Трудоваци при тази цифра е:
"Е таа жена, ако не е искала да я ебем, що ни е канила у тех?!"
В този въпрос наистина има резон. Останалата част до сто процента се запълва от изнасилвания на обществени места (25% вкл паркинги), останалите изнасилвания са в автомобил и други. И много малка част - от изнасилвания с отвличане.
Докато другата цифра идва да покаже и да разтревожи всички - ако само 45 от сто изнасилвачите взимат наркотици, това означава че по голямата част от тях в изключително себесъзнание вършат неща, които не отиват и на мъжка свиня.
Ако някога решите да обидите мъжкия пол - ползвайте тази част от статистиката.

69%
Най-важната цифра. 69% от жертвите на сексуално насилие познават нападателя си добре. Ето как най-циничната писателка - госпожа Статистика, разпределя този процент:
28% са изнасилени от съпруг и приятел
35% от познат
5% от роднини.
Защо си мислите, че за едно изнасилване непременно трябва да разполагате с негър или циганин? Съпругът ви, татко, чичо, учителят по физическо и съседът дето гледа винаги нагоре докато говори и ви иска кафе - това са далеч по реалните изнасилвачи от Четиримата Трудоваци, за които толкова много се говори и се пише в "Труд". Много жени у нас още се чудат как е възможно такова нещо - "...хем да ти е мъж, пък тоа секс дето го праим всека вечер да влиза в статистиката за изнасилване... ... верно, че боли ама чак пък толкоз... аз вече му свикнах и дори не се налага да викам..."
69 - тази цифра наистина говори много лошо за света, в който живеем - или жените не знаят как да се държат в обществото или мъжете просто са родени престъпници.

29%
В 29 процента от случаите при изнасилване е употребено оръжие. Във връзка с тази цифра приемаме термина "праг на заплаха". Праговете на заплаха при различните жени са изключително разнородни - някои жени още като им креснеш лягат и почват да мълчат. Защото така са чели в сп. "Блякъс", че трябва да се прави когато те изнасилват. При други жени настина се налага да им вадиш пищов и те чак тогава клякат. Има обаче и други момичета - тях наистина трябва да приведеш в безпомощно състояние, за да влезеш в сексуалния им периметър. Такива жени са единствения аргумент в полза на нормалната свалка пред изнасилването. Такива жени е наистина далеч по-лесно и интересно да сваляш, отколкото да ги риташ в главата. Онова, което не знаят малките мъжки човечета е, че шанса да го вкараш на една жена, нараства когато я замеряш със бонбони, а не с камъни.

75%
Седемдесет и пет процента от жените след изнасилване имат нужда от медицинска помощ. В 47% от случаите жените претърпяват наранявания различни от обичайните при изнасилване. Как се харесва това на изнасилвчите - освен че скъсват една жена от ебане в най-релния смисъл на идиома, те, предполага се й чупят примерно ръцете, за да не пречи. Тази цифра идва в подкрепа на твърдението че една жена може да бъде изнасилена само ако бъде пребита преди това - така че да не може да не мърда. Което явно амбицира любителите от дисциплината " едностранен секс с пребиване на партньор".

25%
В заможните кватрали изнасилванията са само 25% от бройката, която се случва на година в бедните квартали. Винаги съм твърдял, че ако учителят по физическо има пари да си взема по две проститутки на месец - това гарантира че няма да закача момичетата от горните класове.

81-18-1
В САЩ това е съотношението на изнасилени жени по цвят на кожата. От сто жени 81 са бели, само 18 са черни и 1% друга раса. Предполагам, че черните са по серт и по трудно се дават. Има и друга вероятност която прилича на нашата - предполага се че белите жени са предпочитани от изнасилвачите. Направете си сами проучване във Факултето.

9 към 1
Това е съотношението на изнасилени жени към изнасилени мъже. Статистиката не уточнява от кого са изнасилени мъжете - от жени или от мъже. Но това не е от значение по темата. Единственото, което става ясно след последната цифра е че от този проблем страдат и са заплашени предимно жените. И когато става дума за минаващ в сянката на къщите красив женски-силует - това изглежда като лош екшън с елементи на порно. Обаче когато става дума за гаджето ти, сестра ти, майка ти и баба ти - тогава мъжът разсъждава другояче. И безсилието е свръхнесправедливо, а обидата е превелика.

Един ден истината ще ни удари по главата и ще ни помогне да мислим по-лесно за тези неща. Засега онова, което е ясно е че днешните момичета и жени има още много да учат, за да избягва собственото си унижение и насилие. В много от случаите изнасилването е просто продължение на войната между половете с други средства. Докато за момчетата и мъжете нещата са още по-прости. Той трябва да си зададе два въпроса:
1. Толкова ли няма какво да чукам тази вечер?
2. Точно на мен ли ми се налага да пребия една жена, само и само за да се изпразня по най-сложния начин?!
Въпросите са простички и риторични, нищо че отстрани иглежда малко неясни и объркани.
Един ден, всички ние се надяваме (както и за всичко останало) жените да престанат да бъдат глупави, а мъжете - лоши. Дотогава се пазете, независимо от образование, вероизповедание и пол.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Melina » 20 Фев 2006, 14:48

Lunohod, "БОГИНЯТА НИКОГА НЕ БИ СЕ ВЛЮБИЛА В НЯКОЙ ЗАЩОТО Я Е НАРАНИЛ" от къде знаеш кога, в кого, защо и как би се влюбила Богинята?
Друго - не виждам къде, в легендата, разказана от Кат, Богинята е била изнасилена.
Никъде Кат не е пропагандирала, че изнасилването е нормално. Това ти си го реши от изкривеното ти разбиране на разказа.

Това че хората имат BDSM предпочитания, и споделят, че ги имат, е нещо друго, не е нужно също, да обиждаш по този повод и да ги определяш като болни. И какво значи за теб човек с нормална сексуална ориентация ми е интересно? Не можеш ли да приемеш, че хората са различни? Не може всички да бъдат еднакви, направени по шаблон с еднакви форми, чувства, желания и техните проявления. Опит и разбиране... а ти като имаш опит, какво разбиране имаш?

Това за изнасилването е тъжен факт, наистина, дори си абсолютно прав за жестокостта, за жертвите, за страха, болката, наивността, за които трябва да се обърне внимание. Може да се отвори тема, която би била от полза.
Но няма връзка с легендата и темата въобще.

Ако разказа се разтълкува така: Богинята е обикновена жена, Господарят на смъртта е обикновен мъж, които се срещат. Той е влюбен в нея и иска да бъдат заедно. Тя отказва, понеже не го обича. Тогава мъжът и казва, че ако не остане с него, ще трябва да правят секс, дори и да не е влюбена. Тя се съгласява. Правят го. Камшика се досещаш кое е. Както каза AryanSun думата "оргазъм" на френски е наричана (понякога) "малка смърт" Тя получава оргазъм, благодарение на "камшика" и се влюбва в мъжа. Понякога и секса може да доведе до любов, не само любовта води до секс.
И аз пак не виждам насилие. Ти си мислиш, че правят секс, ок, така е, но забравяш каква роля играе камшика, и тя не е да я бие.

Грешните мисли пораждат грешни чувства, а в случая - грешни изводи и незаслужени обиди.
Аватар
Melina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Окт 2005, 18:08

Мнениеот Melina » 20 Фев 2006, 16:13

Sanguinary, постнах си отговора, преди да видя твоя, но и да бях, просто е толкова изчерпателно есе, че се чудя дали да задавам въпросите които имам :)

Като казваш съвременната жена, имаш предвид сбора отвсички днешни жени така ли? Защото не можеш да слагаш всички хора под общ знаменател.
Да, разбира се, че жените участват в изнасилването, но не съм съгласна, че Винаги са съдопринасящи за това.
А може би и на жените им се хммм, ок, ебе та две не видят, само че не си го признават. Или обяснението на перото в задника е "copy and paste" от съседката, нещо като борба за оцеляване, или животински погледнато - кого ще предпочете мъжкия. Разбира се, е вече твърде искривено желание за продължаване на рода.
И да, прав си, че мъжете разчитат желание за секс в старателното нарисувана с грим и натъкмена девойка, а заблудата на девойката е, че тя иска момъка да разчете точно това, което е написала. Тя очаква точно това, което мъжа после иска.Това и харесва, прави я по - силната, управляващата, притежателката на властта. Или тя така си мисли, защото секса е наистина силно оръжие, докато не се обърне срещу теб, защото е като нож с две остриета. Та заблудата и е в това, че може да управлява, да манипулира до безкрайност.

Все пак не става дума кога жената си го е търсила.
"Единственият начин жената да избегне нежелания секс е да не дружи с него и да не е там, където я изнасилват. Проста работа."
Може би, в такъв случай можеш да научиш тези жени, които не си го търсят на телепортация. Много проста работа.
Става дума за онези пъти, в които хората са наистина жертва. Чудесен съвет, да не излизат навън през ноща, но не върши много работа, а и това, не е много успокоително:
"Изнасилването не е навън, то вече е у вас и си сипва водка. "
В такъв случай...нито вкъщи, нито на вън не е безопасно, тогава, може би жените трябва да се научат да бъдат невидими.

Знаят го малките мъжки човечета това за бонбоните, но някои нямат достатъчно бонбони, а други са с изкривени съзнания.

Няма универсален съвет нито за едните, нито за другите, мъже - жени.
Просто понякога е трудно да излезеш от собствената си заблуда. Тук се сещам за една история:
Върви един будиски монах, а на среща му тичат биволи. Монахът не обръща внимание на това, че ще го сгазят, а продължава да върви и си повтаря на глас мантрата "Всичко е Буда, Буда е всичко..."
Вижда го селянин и го предупреждава да се махне от пътя, за да не го погазят биволите. Но монаха не обръща внимание и продължава да върви и да повтаря мантрата. Селянинът отново го предупреждава, но безуспешно. И разбира се биволите го стъпкали. Докато умирал селянина го попитал " Защо, като всичко е Буда, не ме послуша, тогава и аз съм Буда?"
Не само лошото е съдба, съдба са всички неща, "викащи" ти да се предпазиш от лошото.
Та за заблудата...заблуден си, когато нямаш достатъчно знания. Моя опит показва как с всяко ново знание изкача поне още един нов въпрос. Знанието е нож с две остриета. Но се отклоних от темата.

Не бих казала на мъжете да не бъдат лоши, или на жените - глупави, бих им казала да не бъдат заблудени.
Подкрепям те Sanguinary за това - Пазете се!
Аватар
Melina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Окт 2005, 18:08

Мнениеот WandaBlenda » 20 Фев 2006, 16:48

Lunohod защо реши че ти си тоя който е достатъчно компетентен да дава насоки в живота на Кат?Тя може да е надута и да има голямо самочувствие,може да има различни предпочитания в секса и въобще в начина си на живот но това си е нейна работа.Твойта ценностна система си е за твоя живот.А тя има право да си гради нейната както и харесва, не е длъжна да се съобразява с общоприетите нормите.Най малкото това че се стреми да излезе от стандартното я изключва от категорията овца.Ако някой ден поради някаква причина си строши главата това само ще я направи по силна.Няма да увеси нос гарантирам ти го.Просто не и се вписва в рогатото характерче :mrgreen:
Що се отнася до легендата и аз честно казано не видях никакво садо мазо в нея.По скоро клоня към интерпретацията на Melina за събуждането на истинската любов след сексуалния акт а не преди него.Но в края на краищата всеки си тълкува нещата както си му е кеф.




ПП. sanguinary как не те домързя да изпишеш толкова букви.Аз честно нямах нерви да прочета всичко.Не вярвам да има много хора които са го направили.Не им се ядосвай така на хората.Излишно е да се палиш толкова.Със сигурност с писане няма да ги промениш нито пък ще успееш да ги настроиш да свирят по твойта гама.Няма разлика между теб и Lunohod.И двамата се опитвате да направите едно и също.Да наложите собственото си виждане.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Kotentseto » 20 Фев 2006, 17:51

Интересна тема и насока на дискусията...

тук говорихте май за легенди в началото
а още по- в началото за Уика...

странни мисли за хора, изкушени от магията...

:roll:
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Lunohod » 20 Фев 2006, 21:21

Ауу ,сега да се смея ли или да плача:)))Май ще се посмея:)) Повечето жени май наистина заслужават насилието :)) Май не са само мъжете виновни:)) И за каква любов да си говорим въобще ,щом порното е по възприемливо,при това евтиното порно:)))
Докато не спрете да обиждате Богинята, аз няма да спра да обиждам вас- жалки евтини к****.Няма да се примиря с това как нещо толкова красиво и необятно се превръща в евтина порно сцена!!! Щом това ви харесва говорете от свое име ,а не за Богинята!!!!Вие или сте грозни и ви липсва внимание ,че си го търсите по тоя грозен начин,или сте безчувствени и трябва някой да ви наранява за да изпитате нещо puke puke puke puke
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Mell » 20 Фев 2006, 22:29

Въпроси и отговори • Търси • Опции • Bookmarks • New Posts (30) • Потребителски групи • Профил • Няма нови съобщения • Изход [ Mell ]

Calendar

Calendar
Пон 20 Фев 2006

Вто 21 Фев 2006
Lubopitko

Сря 22 Фев 2006

Чет 23 Фев 2006

Пет 24 Фев 2006

Съб 25 Фев 2006
NADYA

Нед 26 Фев 2006




Легенди
Отиди на страница Предишна 1, 2, 3
Users browsing this topic:1 регистриран, 0 скрити и 0 гости
Mell Следваща тема
Предишна тема
Наблюдавай темата за отговори
Set a bookmark for this topic
MagicGateBg форуми » Форум Магия » Уика » Легенди
Автор Съобщение
sanguinary
MagicGateBg Наблюдател



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 86


Публикувано на: Yesterday at 16:27 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Схадоу, ти не спадаш към глупавата част от списъка ми и не разбирам наивността ти. Няма да ти оговоря пряко на нападките. Случвало ли ти се е пинчер да те лае на улицата? Тогава какво изпитваш? Умиление... чудиш се какво пък носиш в себе си,което е толкова непоносимо за тази мъничка твар.Иска ти се да го погалиш, но знаеш че това ще го раздразни и може да те ръфне с малките си зъбки.
Това е, което написах само за да не излезе че напразно си се хабил... и не те отчитам съвсем.
А ето това е за изнасилванията в наше време,а и не само...

Съвременната жена носи в атавистичната си глава образа на Големият Изнасилвач. Големият Изнасилвач от Приказките за Жени е черен, силен, лош, нетърпящ отказ и некъпан. Големият Изнасилвач никога не е рус, със скули и по правило не се облича добре. На Големият Изнасилвач от приказките му е голям. Вместо удоволствие той доставя болка, унижение и тежка форма на непоносимост към мъже (мизандрия). Е, понякога големият на Големият изнасилвач ражда привързаност, но това е рядко. Освен в испанското кино, на друго място е трудно да се случи
В Приказките за Жени изнасилването винаги става в горичка, на тъмно място. Мястото, където всъщност нито една нормална жена няма да стъпи. В тези приказки медицинските подробности са спестени от женска солидарност, но пак от женска солидарност в тях се говори за непоправимите щети, които изнасилването е нанесло на женското съзнание.
Момичета, имам за вас една добра и една лоша новина - Добрата е, че Големият Изнасилвач не съществува. Той е легенда за страстта, филм на ужаса, които се гледа до три пъти. За ваша радост или съжаление - него го има само във вашите приказки.
Лошата новина е, че този свят е пълен с малки мъжки човечета, които никога няма да бъдат вашия личен Голям Изнасилвач. Но затова пък ще ви пребият до смърт, ако не им пуснете. Реалният свят е пълен с Неподозирани Изнасилвачи - приятелчето, съпругът, шефът, татко и други роднини. Лошата новина, е че ако отидете в гората и крещите любовно - отникъде няма да дойдат Четиримата Трудоваци и няма да ви се изредят. Съжалявам, така стоят нещата.
Според мен Четиримата Трудоваци са просто вечно набедените вестникарски изнасилвачи - те са нужни, за да покрият истинската картинка на проблема. А проблем възниква когато мъжът реши да чука определена жена, а определената за това жена не мисли така.
Смея да твърдя, че съвременните жени винаги участват във собственото си изнасилване.
Единственото, което е хубаво у мъжете е, че знаят какво искат. Най-тъпата и нелогична черта при тях е обаче заблудата, че заслужават това, което искат. Мъжете вървят по улицата и им се ебе, та две не виждат. Мъжете вярват искрено, че и при жените е така. Като гледам как се облича съвременната жена си мисля, че мъжете са прави донякъде. Докато в природата мъжките са с по-красивите пера и гриви, то в човешкия свят женските са склонни да набучат перо в задника си - само и само да бъдат забелязани, само и само да им се предложи секс. И цялата работа за това - жените да могат да отказват. Е, ай сиктир казват Четиримата Трудоваци!
Обожавам мъжката теза, че няма какво да се церемоним когато става дума за едно добро ебане. Подозирам, че ако отпаднат няколкото члена в Наказателния кодекс за изнасилването - само след седмица на всеки ъгъл ще има по една пищяща жена и двама биещи се мъже. Единият ще се бие защото пръв я е открил, а вторият ще я защитава на принципа "къде дават така!".
Истината е, че нормалната жена е объркано същество и трудно успява да подаде сигнали към обекта, който я интересува. Докато мъжа го интересуват всички обекти барабар със субектите. И просто той използва неотменното гражданско право да си иска. Тука обаче се обръща колата. Жената никога не успява да даде достатъчно силни позивни, че не желае така оферирания секс. В статистиката, с която ще ви залея след малко най-впечатляващото е, че ако една жена се разхожда в населена само с мъже местност - те ще я обявят за Господ бог. Другото е, че изнасилването като акт изключително радко се случва просто ей така - изскача някой от храстите и те кара да правиш нежелани и неприлични неща.
Мъжете не са толкова тъпи и задръстени, че да седят в тъмното та аджеба някоя заблудена жена да мине. Мъжете изнасилват най-вече не като акт на задоволяване, а като акт на неуважение към другия пол, който има смелостта да се държи глупаво. Съвременната жена почти е на път да резбере сакралността на фразата, която измислиха Четиримата Трудоваци - фразата "ми кат яде кифтетата що не рива?!". Това не е просто просташка фраза и обикновена мъжка глупост - това е кодираното послание, че всички ние сме знаели какво искаме да се случи, само девойката не била разбрала. Но тя вече не е девойка и вече ще знае. Няма безплатен обяд, няма ходене "в къщи да пием кафе", няма "ела да та повозя просто ей така..." няма "айде да гледаме видео само!" и най-вече няма нищо интересно на този строеж, на които ще ви заведат Четиримата Трудоваци, за да ви покажат нещо интересно. Да, на този строеж няма нищо интересно и съвременната жена или знае това или трябва да се признае за глупава.
Чувам как феминисти и феминистки вият срещу луната. И за тях, и за нормалните хора истината е една: Мale - това е една свиня, която иска да чука. Единственият начин жената да избегне нежелания секс е да не дружи с него и да не е там, където я изнасилват. Проста работа.
Всеки мъж е опитвал да рейпва - най-малкото заради алкохол или поне защото Кърт Кобейн и Слави Трифонов пеят подобни песни. Аз съм се опитвал да насилвам жена два пъти. Едната се казваше Ваня и беше на моя таван към 02 часа АМ. Беше интересна с това, че беше пуснала на историка Андрей Пантев. Някак си логично ми изглеждаше, че щом е пуснала на него, би трябвало да пусне и на мен - да не говорим, че се познавахме интимно и от преди. Тази жена се разрева и се скъса да ме налага с юмруци докато аз по най-глупавия съсредоточен начин неуспешно се опитвах да застана между стиснатите й като зъби красиви крака.
Вторият път въобще не си спомням името на девойката, но тя беше изключително тъпа и наистина ме харесваше. Заведе ме у тях и легна до мен. После, на разбора, тя ми каза че не ми е давала знак за секс, защото била легнала с нощница. "Ебаси, - ще кажат Четиримата Трудоваци, - дори на нощницата да има надпис на английски, че тази нощница е знак - пак немоа да му повервам..." Не ме е срам да си призная, че бях пребит от тази млада госпожица - тя ми скъса сакото и искаше да ме удря с ютия. За първи път в живота ми, ме беше страх, че някой ще ме наръга със нож.
За първи път разбрах, че насилието е като снежен човек по нанадолнище. Не е ясно къде започва лавината и къде снежният човек просто си се търкаля. За утеха на феминистите и феминистките ще кажа, че синините на сутринта по мене и по нея бяха равен брой.
Оттогава аз и Четиримата Трудоваци твърдим единодушно, че една жена трябва да бъде смляна от бой, съсипана психически или заплашена с пистолет, за да успее жалката мъжка технология на изнасилването. Жените са яки в бедрата, гъвкави са, умеят да се извиват и гърчат, юмруците и ноктите им не са за подценяване, ритниците им са страшно оръжие. А и основния проблем на мъжете е, че женските полови органи са вътре в тялото на жената и ако някой много мърда е трудно да уцелиш дупката.
Трябва да призная и друго - нормалният мъж не се възбужда от насилие върху жена. И двата пъти, за които разказвам имах непонятни проблеми с ерекцията.

как се прави това по света?

Ако човек реши да погледне пъзела на изнасилването от високо - едва тогава би могъл да направи верните изводи за себе си като жена или мъж. Ако забелязахте в началото двата профила на сексуален актте са избрани поотделно между мъжа и жената. И са изключително сходни - разликата е само в двата вида шок. Когато мъжа го изнасилва жена - той е изненадан. Когато жена бива изнасилена от мъж - тя бива пребита в повечето случаи. Затова и огромната разлика между двата профила е само една - единият е желан, но не се случва, другият е нежелан, но се случва. Социалният проблем възниква там, където жената отхвърля, а мъжът налага сексуалното действие. Четиримата Трудоваци твърдят: " Тя на нас нема да ни откаже, щот първо - виж как е облечена и второ - тя обеща да дойде с нас..."
Това обаче не протича без така важните за всеки секс подробности. Именно те определят и модела на поведение в зависимост от това дали една жена иска да бъде изнасилена или не. Както и Четиримата Трудоваци - какво трябва да знаят те, ако искат да бъде изнасилени от високата руса жена дадена при профила. И да се прочуят по вестниците.
Ето ги цифрите:

2 мин
На всеки две минути в щатите се извършва сексуален акт, осъществен с насилие и изключително без желанието на единият от партньорите. По надолу ще видите и съотношението мъже/жени. Докато четяхте тези две страници в САЩ вече е нощ и поне пет американки изпищяха и пострадаха от сексуално насилие.

69%-31%
Това е съотношението "тихи жертви" - "регистрирани жертви". Само 31 от сто жени са склонни да съобщят за насилие върху себе си. Другите явно се срамуват и с това допринасят за ненаказуемостта на малките мъжки човечета, които си мислят, че секс им се полага по рождение само защото имат израстък, а не кухина между долните си крайници. Това ни води директно до следващата цифра -

8%
Осем процента рецидив има при изнасилвачите. Статистиката показва, че за три години 8 от сто осъдени за изнасилване повтарят прегрешението си. За същият период - три години - процентът рецидив при крадци и убийци е само 1%. От тази цифра може да се съди, че който е роден да не му пускат си остава такъв - явно за цял живот. Лошото е, че такива хора са вечно глупави и не могат да измислят по- лесен и атрактивен начин за собствения си секс, освен да набиват канчето на приятелките си и да дебнат коя жена е с по лека дрешка.

68%
Повече от две трети от изнасилванията стават за периода от 18 часа до 06 часа. Най-малко изнасилвания стават в периода 08 часа - 11 часа. В тази част от деня малките мъжки човечета не знаят дали още им се пикае или им се ебе. На пръв поглед няма нищо странно, че сексуалното насилие се извършва предимно нощем. Но от това жените си вадят извод, че след 19 часа вече не бива да се излиза на пазар. Напротив - те трябва да се замислят в компанията на кого точно остават след този час. Изнасилването не е навън, то вече е у вас и си сипва водка.

60% и 45%
При шестдесет от сто жертви насилието става в техния дом. При четиридесет и пет от тях е употребен алкохол или друг наркотик.
Първата цифра идва да покаже глупостта на жената поканила "in my place" готиното копеле, с което се е запознала неотдавна. Тази цифра предполага еманципантска самоувереност че Тя, жената може да се справи във всяка една ситуация и познава добре човека, който й е на гости. Основния въпрос на Четиримата Трудоваци при тази цифра е:
"Е таа жена, ако не е искала да я ебем, що ни е канила у тех?!"
В този въпрос наистина има резон. Останалата част до сто процента се запълва от изнасилвания на обществени места (25% вкл паркинги), останалите изнасилвания са в автомобил и други. И много малка част - от изнасилвания с отвличане.
Докато другата цифра идва да покаже и да разтревожи всички - ако само 45 от сто изнасилвачите взимат наркотици, това означава че по голямата част от тях в изключително себесъзнание вършат неща, които не отиват и на мъжка свиня.
Ако някога решите да обидите мъжкия пол - ползвайте тази част от статистиката.

69%
Най-важната цифра. 69% от жертвите на сексуално насилие познават нападателя си добре. Ето как най-циничната писателка - госпожа Статистика, разпределя този процент:
28% са изнасилени от съпруг и приятел
35% от познат
5% от роднини.
Защо си мислите, че за едно изнасилване непременно трябва да разполагате с негър или циганин? Съпругът ви, татко, чичо, учителят по физическо и съседът дето гледа винаги нагоре докато говори и ви иска кафе - това са далеч по реалните изнасилвачи от Четиримата Трудоваци, за които толкова много се говори и се пише в "Труд". Много жени у нас още се чудат как е възможно такова нещо - "...хем да ти е мъж, пък тоа секс дето го праим всека вечер да влиза в статистиката за изнасилване... ... верно, че боли ама чак пък толкоз... аз вече му свикнах и дори не се налага да викам..."
69 - тази цифра наистина говори много лошо за света, в който живеем - или жените не знаят как да се държат в обществото или мъжете просто са родени престъпници.

29%
В 29 процента от случаите при изнасилване е употребено оръжие. Във връзка с тази цифра приемаме термина "праг на заплаха". Праговете на заплаха при различните жени са изключително разнородни - някои жени още като им креснеш лягат и почват да мълчат. Защото така са чели в сп. "Блякъс", че трябва да се прави когато те изнасилват. При други жени настина се налага да им вадиш пищов и те чак тогава клякат. Има обаче и други момичета - тях наистина трябва да приведеш в безпомощно състояние, за да влезеш в сексуалния им периметър. Такива жени са единствения аргумент в полза на нормалната свалка пред изнасилването. Такива жени е наистина далеч по-лесно и интересно да сваляш, отколкото да ги риташ в главата. Онова, което не знаят малките мъжки човечета е, че шанса да го вкараш на една жена, нараства когато я замеряш със бонбони, а не с камъни.

75%
Седемдесет и пет процента от жените след изнасилване имат нужда от медицинска помощ. В 47% от случаите жените претърпяват наранявания различни от обичайните при изнасилване. Как се харесва това на изнасилвчите - освен че скъсват една жена от ебане в най-релния смисъл на идиома, те, предполага се й чупят примерно ръцете, за да не пречи. Тази цифра идва в подкрепа на твърдението че една жена може да бъде изнасилена само ако бъде пребита преди това - така че да не може да не мърда. Което явно амбицира любителите от дисциплината " едностранен секс с пребиване на партньор".

25%
В заможните кватрали изнасилванията са само 25% от бройката, която се случва на година в бедните квартали. Винаги съм твърдял, че ако учителят по физическо има пари да си взема по две проститутки на месец - това гарантира че няма да закача момичетата от горните класове.

81-18-1
В САЩ това е съотношението на изнасилени жени по цвят на кожата. От сто жени 81 са бели, само 18 са черни и 1% друга раса. Предполагам, че черните са по серт и по трудно се дават. Има и друга вероятност която прилича на нашата - предполага се че белите жени са предпочитани от изнасилвачите. Направете си сами проучване във Факултето.

9 към 1
Това е съотношението на изнасилени жени към изнасилени мъже. Статистиката не уточнява от кого са изнасилени мъжете - от жени или от мъже. Но това не е от значение по темата. Единственото, което става ясно след последната цифра е че от този проблем страдат и са заплашени предимно жените. И когато става дума за минаващ в сянката на къщите красив женски-силует - това изглежда като лош екшън с елементи на порно. Обаче когато става дума за гаджето ти, сестра ти, майка ти и баба ти - тогава мъжът разсъждава другояче. И безсилието е свръхнесправедливо, а обидата е превелика.

Един ден истината ще ни удари по главата и ще ни помогне да мислим по-лесно за тези неща. Засега онова, което е ясно е че днешните момичета и жени има още много да учат, за да избягва собственото си унижение и насилие. В много от случаите изнасилването е просто продължение на войната между половете с други средства. Докато за момчетата и мъжете нещата са още по-прости. Той трябва да си зададе два въпроса:
1. Толкова ли няма какво да чукам тази вечер?
2. Точно на мен ли ми се налага да пребия една жена, само и само за да се изпразня по най-сложния начин?!
Въпросите са простички и риторични, нищо че отстрани иглежда малко неясни и объркани.
Един ден, всички ние се надяваме (както и за всичко останало) жените да престанат да бъдат глупави, а мъжете - лоши. Дотогава се пазете, независимо от образование, вероизповедание и пол.






Melina
MagicGateBg Наблюдател



Регистриран на: 09 Окт 2005
Мнения: 41


Публикувано на: Yesterday at 16:48 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Lunohod, "БОГИНЯТА НИКОГА НЕ БИ СЕ ВЛЮБИЛА В НЯКОЙ ЗАЩОТО Я Е НАРАНИЛ" от къде знаеш кога, в кого, защо и как би се влюбила Богинята?
Друго - не виждам къде, в легендата, разказана от Кат, Богинята е била изнасилена.
Никъде Кат не е пропагандирала, че изнасилването е нормално. Това ти си го реши от изкривеното ти разбиране на разказа.

Това че хората имат BDSM предпочитания, и споделят, че ги имат, е нещо друго, не е нужно също, да обиждаш по този повод и да ги определяш като болни. И какво значи за теб човек с нормална сексуална ориентация ми е интересно? Не можеш ли да приемеш, че хората са различни? Не може всички да бъдат еднакви, направени по шаблон с еднакви форми, чувства, желания и техните проявления. Опит и разбиране... а ти като имаш опит, какво разбиране имаш?

Това за изнасилването е тъжен факт, наистина, дори си абсолютно прав за жестокостта, за жертвите, за страха, болката, наивността, за които трябва да се обърне внимание. Може да се отвори тема, която би била от полза.
Но няма връзка с легендата и темата въобще.

Ако разказа се разтълкува така: Богинята е обикновена жена, Господарят на смъртта е обикновен мъж, които се срещат. Той е влюбен в нея и иска да бъдат заедно. Тя отказва, понеже не го обича. Тогава мъжът и казва, че ако не остане с него, ще трябва да правят секс, дори и да не е влюбена. Тя се съгласява. Правят го. Камшика се досещаш кое е. Както каза AryanSun думата "оргазъм" на френски е наричана (понякога) "малка смърт" Тя получава оргазъм, благодарение на "камшика" и се влюбва в мъжа. Понякога и секса може да доведе до любов, не само любовта води до секс.
И аз пак не виждам насилие. Ти си мислиш, че правят секс, ок, така е, но забравяш каква роля играе камшика, и тя не е да я бие.

Грешните мисли пораждат грешни чувства, а в случая - грешни изводи и незаслужени обиди.






Melina
MagicGateBg Наблюдател



Регистриран на: 09 Окт 2005
Мнения: 41


Публикувано на: Yesterday at 18:13 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Sanguinary, постнах си отговора, преди да видя твоя, но и да бях, просто е толкова изчерпателно есе, че се чудя дали да задавам въпросите които имам

Като казваш съвременната жена, имаш предвид сбора отвсички днешни жени така ли? Защото не можеш да слагаш всички хора под общ знаменател.
Да, разбира се, че жените участват в изнасилването, но не съм съгласна, че Винаги са съдопринасящи за това.
А може би и на жените им се хммм, ок, ебе та две не видят, само че не си го признават. Или обяснението на перото в задника е "copy and paste" от съседката, нещо като борба за оцеляване, или животински погледнато - кого ще предпочете мъжкия. Разбира се, е вече твърде искривено желание за продължаване на рода.
И да, прав си, че мъжете разчитат желание за секс в старателното нарисувана с грим и натъкмена девойка, а заблудата на девойката е, че тя иска момъка да разчете точно това, което е написала. Тя очаква точно това, което мъжа после иска.Това и харесва, прави я по - силната, управляващата, притежателката на властта. Или тя така си мисли, защото секса е наистина силно оръжие, докато не се обърне срещу теб, защото е като нож с две остриета. Та заблудата и е в това, че може да управлява, да манипулира до безкрайност.

Все пак не става дума кога жената си го е търсила.
"Единственият начин жената да избегне нежелания секс е да не дружи с него и да не е там, където я изнасилват. Проста работа."
Може би, в такъв случай можеш да научиш тези жени, които не си го търсят на телепортация. Много проста работа.
Става дума за онези пъти, в които хората са наистина жертва. Чудесен съвет, да не излизат навън през ноща, но не върши много работа, а и това, не е много успокоително:
"Изнасилването не е навън, то вече е у вас и си сипва водка. "
В такъв случай...нито вкъщи, нито на вън не е безопасно, тогава, може би жените трябва да се научат да бъдат невидими.

Знаят го малките мъжки човечета това за бонбоните, но някои нямат достатъчно бонбони, а други са с изкривени съзнания.

Няма универсален съвет нито за едните, нито за другите, мъже - жени.
Просто понякога е трудно да излезеш от собствената си заблуда. Тук се сещам за една история:
Върви един будиски монах, а на среща му тичат биволи. Монахът не обръща внимание на това, че ще го сгазят, а продължава да върви и си повтаря на глас мантрата "Всичко е Буда, Буда е всичко..."
Вижда го селянин и го предупреждава да се махне от пътя, за да не го погазят биволите. Но монаха не обръща внимание и продължава да върви и да повтаря мантрата. Селянинът отново го предупреждава, но безуспешно. И разбира се биволите го стъпкали. Докато умирал селянина го попитал " Защо, като всичко е Буда, не ме послуша, тогава и аз съм Буда?"
Не само лошото е съдба, съдба са всички неща, "викащи" ти да се предпазиш от лошото.
Та за заблудата...заблуден си, когато нямаш достатъчно знания. Моя опит показва как с всяко ново знание изкача поне още един нов въпрос. Знанието е нож с две остриета. Но се отклоних от темата.

Не бих казала на мъжете да не бъдат лоши, или на жените - глупави, бих им казала да не бъдат заблудени.
Подкрепям те Sanguinary за това - Пазете се!






WandaBlenda
MagicGateBg Наблюдател



Регистриран на: 28 Ное 2005
Мнения: 79


Публикувано на: Yesterday at 18:48 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Lunohod защо реши че ти си тоя който е достатъчно компетентен да дава насоки в живота на Кат?Тя може да е надута и да има голямо самочувствие,може да има различни предпочитания в секса и въобще в начина си на живот но това си е нейна работа.Твойта ценностна система си е за твоя живот.А тя има право да си гради нейната както и харесва, не е длъжна да се съобразява с общоприетите нормите.Най малкото това че се стреми да излезе от стандартното я изключва от категорията овца.Ако някой ден поради някаква причина си строши главата това само ще я направи по силна.Няма да увеси нос гарантирам ти го.Просто не и се вписва в рогатото характерче
Що се отнася до легендата и аз честно казано не видях никакво садо мазо в нея.По скоро клоня към интерпретацията на Melina за събуждането на истинската любов след сексуалния акт а не преди него.Но в края на краищата всеки си тълкува нещата както си му е кеф.




ПП. sanguinary как не те домързя да изпишеш толкова букви.Аз честно нямах нерви да прочета всичко.Не вярвам да има много хора които са го направили.Не им се ядосвай така на хората.Излишно е да се палиш толкова.Със сигурност с писане няма да ги промениш нито пък ще успееш да ги настроиш да свирят по твойта гама.Няма разлика между теб и Lunohod.И двамата се опитвате да направите едно и също.Да наложите собственото си виждане.


_________________
musco lapis volutus obducitur



Kotentseto




Регистриран на: 06 Фев 2006
Мнения: 8


Публикувано на: Yesterday at 19:51 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Интересна тема и насока на дискусията...

тук говорихте май за легенди в началото
а още по- в началото за Уика...

странни мисли за хора, изкушени от магията...








Lunohod

всеки е бил нараняван...както и ти вероятно...с това аз си обяснявам злобарството ти... но не използвай думата к****. Жалко е за теб... и извън темата за легенди...ама яко ме вбеси... Кво значи да си курва... ето я точната дума и смело без страхливите ти звездички!!! Да си мъж преспал с много жени е едва ли не няква чест и повод за хвалба пред приятели на маса... , а ако жена избере да преспи с много мъже как я наричат.... Ставаш за смях вече...Айде от мен толкова и легендата на Кат ми хареса...
Mell
 

Мнениеот Mell » 20 Фев 2006, 22:35

Леле...не зная как към поста си прикрепих всичко това(( дето е над мнението ми сорри...:))))
Mell
 

Мнениеот Cath » 20 Фев 2006, 23:23

все пак винаги съм смятала, че сексуалният акт е нещо свещено, от което се поражда живота. не обиждаме Богинята. как може да Я обиждаме, когато ценим това, което сама е създала? а за да създадеш нещо трябва да дадеш нещо, да вземеш нещо, да събереш нещо. при животните и хората това е секс (не я обичам особено тая дума). и ако все още смяташ, че обиждаме Богинята Lunohod, защо не се замислиш за свещената йони и онази древна богиня изобразявана с ръце, разтварящи гениталите й? защо не се замислиш за Богинята майка, за Богинята на плодородието? жената е продължителката на човешкия род и е била почитана заради това, да не говорим за почитането специално на вагината. е то излиза, че от векове и хилядолетия насам хората само се гаврят с Богинята? сексуалният акт е свещен, и ако ти си прекалено консервативен, за да приемеш този факт, не смятам, че е нужно да наричаш хората, които го осъзнават курви. не мисля, че сред тези, които пишат тук има курви. ако ще и всяка нощ да са с различен партньор, пак няма да са курви. и знаеш ли защо? защото сме тръгнали по пътя на своето осъзнаване, на осъзнаването на своята свещена сексуалност, на осъзнаването си като жени, носителки на живота. явно опита не ти е достатъчен... странно защо ти обиждаш Богинята? не се ли замисляш, че наричайки нейните дъщери курви наричаш и Нея така? това са риторични въпроси. има си тема за сексуалната магия. вече ставам банална, но ми се иска да прочета поне още една легенда тук!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Lunohod » 20 Фев 2006, 23:39

OOO,това че не приемам пошлото и елементарно отношение,не значи че съм против секса или пък против природните закономерности:))
Бе въобще котката в двора ми има доста по стойностни разбирания и си подбира партньорите,ама то около мен нещата не са обикновенни:))) :mrgreen:
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

ПредишнаСледваща

Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта