Легенди

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот sanguinary » 18 Юли 2006, 14:19

Странно,колко много кандидатКи има за звънеца на Карбовеца!
Наистина ,умее словото, но... А бе накратко казано,имам си звънец icon_eusa_dance
Лайв е скучноватичък и трудно можеш да го убедиш в друга правота,освен неговата. Ако умееш да се съгласяваш,без да мислиш много и да кимаш с глава усмихната, тогава ти го препоръчвам. А и освен това,недей да се очудваш,ако те "налази", но пък е разбран, не е агресивен.
Иначе казано,уважавам някои от трудовете му,статиите,есетата и публицистиките му, но самия него не. Талант има всеки, в някаква насока ,всеки е добър в нещо и бих го оценил ,ако го забележа, но не и самия човек.
Разбира се,това е мое мнение, не казвам да се отказваш от намеренията си. А ако смяташ да му прилагаш звънецов тероризъм, то да ти кажа "негово величество" е свикнал.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот autumnia » 18 Юли 2006, 16:24

хахахахах много станали!
Абе човека Карбовски. От човека Карбовски се интересува, освен самият той, майка му, баща му и евентуалната му жена, която посмъртно няма да съм аз.
Но това вече е извън темата. Или не! Карбовски може да бъде разглеждан като жива 'легенда' хахахахахах Съвсем В темата си е.
Абе да пише, да твори, а ние ще четем и ще се радваме.
Нали ще се радваме, sanguinary?
Аватар
autumnia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 20 Мар 2006, 19:02

Мнениеот autumnia » 19 Юли 2006, 20:41

Няма да стенем много, нямааа:)
blob8
заплес laughing9
Не мислят за смъртта, а злобата расте,
Гърлата си гризат, от скука уморени.
Не ме засягат свадите на този свят.
Аз виждам кладата, приготвена за мене!
Аватар
autumnia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 20 Мар 2006, 19:02

Мнениеот thewitch_from_bulgaria » 18 Авг 2006, 11:54

хора имам един огромен проблем не мога да повярвам в господаря и господарката може да ви се струва налудничево но сякаш сърцето ми не може да се откаже от вярата не мога да има сърце за господаря и господарката та аз дори и в сатаната не вярвам
thewitch_from_bulgaria
 

Мнениеот demonic » 06 Юли 2007, 07:18

тогава не ги приемай като Господаря и Господарката,а като мощна енергия която те заобикаля и ти момага,пробвай така може да ти е по-лесно да ги възприемеш
QUOT ME NUTRIT ME DESTRUIТ
Аватар
demonic
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 379
Регистриран на: 01 Юли 2007, 20:17
Местоположение: sofia

Предишна

Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта