Първото знание

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот Arhimikus » 02 Окт 2006, 17:25

Занаятът, е само част от пътя и не трябва да бъде бъркан с целият път. Но е важно това, че може да озари границите на Великото Дело.

Пътят не е за слабите, затова знай това: Някой имат силата, но при повечето липсва. Ако я притежаваш, тя струи около теб, от волята ти, съзнанието и духът ти, често включена в твои вътрешни символи. Тя трябва да се увеличи чрез практиката ти, докато натрупваш знания и умения.

Прилаганите думи, символи и заклинания са твоите работни инструменти. Трябва да бъдеш воден от божествата, които израстват в тялото и съзнанието ти. Винаги помни: Трябва да бъдеш по-силен от силите, които призоваваш! Затова върви по Пътя, който е радост и сила, и светлина и живот!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Slayer fest'06 » 04 Окт 2006, 14:28

Това , което се написал е мноо яко и мноо вярно , напълно съм съгласен , но по някога ми се струва , че няма да мога да издържа проблемите на всички както и мойте се стуварват върху мен , помагам и половината от тях бам ми истърсват , че не съм и помогнал сами са си го направили , а за мойте кой ми помага 2-3 приятели , но те не могат винаги да са до мен , (въпреки , че мисля да го постигна винаги да съм с тях!) ;) ! Ти как се справяш с всичко това?
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот Марио » 04 Окт 2006, 14:38

Браво бе Архимикус, ти си бил умен ;)

И само да добавя както се пишеше и в Библията -

Радвайте се, пийте, друсайте се и се веселете, защото ОГРОМНА е наградата ви на небесата! :)

Малко го промених де, но смисъла е един :P
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта