един мит или е истина?

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот alana_lire » 26 Май 2007, 14:59

KAT,какво да вмъкна за другите сили? ей , оная вечер,на 25, като ни омръзнаха абитурентските оргии ,в 3 сутринта седнахме да си разправяме с вече бившите съученици истории за духове. (ВЯРВАМ,наистина ВЯРВАМ в духовете във всичките им аспекти. )говорихме си за нещата ,които стават по тяхна вина в живота ни и за влияието им в/у нас. не смятам че са единсвените супер сили, а че има и други сили. интересното обаче е ,че въпреки че не ги приемам за върховни сили, много ми се иска да ги има и поне веднъж да имам честта да разказвам че съм била на ЛОВ ЗА ДУХОВЕ...,а не че те са ми ровичкали в главата и променяли зрителните ми възприятия.
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот KAT » 26 Май 2007, 17:30

Mortisha

"Смяташ ли, че човек който има по-високо ниво на осъзнатост е податлив на подобен род външни намеси? "

Отговарям, да всеки човеке податлив на подобни външни намеси. Този термин "ниво на Осъзнатост" е една такава глупост която няма да ти помогне изобщо. Важно е колко е силна мисълта ти или енергийния ти разум, а на хората е доста слаб или още по-точно колко ти е силна телепатията, защото някой дух като те облъчи с някаква телепатия, тази осъзнатост изобщо за нищо няма да ти послужи защото ти вече няма да можеш да мислиш, а ще мислиш това което духа ти пуска чрез телепатията в главата ти.

"По принцип вярам , че духове има..някои казват, че тези които са останали на земята не са успели да си тръгнат поради много причини, несвършени работи, вкопчване в някои земни стари привързаности, или са си отишли при трагични обстоятелства- това духове на умрели хора,сигурно има и други някакви същества....но астралните духове, в които виждам , че силно вярваш, според теб всички ли са злонамерени и няма ли и някакви добронамерени същества ? "

Няма такива духове на умрели които остават на земята да свършат някаква си работа, чисти измишльотини са това. По другия въпрос, да така е всички енергийни висши разуми от висшите светове само с това се занимават, да смучат енергия и са болни на тема телепатия и енергии и ги развиват до безкрайност. Уначе тези всичките духове са много умни даже повече от хората и разумни също много, но си смучат енергия, това противоречие защо е така не знам точно.


alana_lire - на какъв лов на духове ще ходиш не знам, те са на лов за нас и много отдавна са ни уловили. Духът е нещо подобно на това което е твоята мисъл, кво ще го правиш а ще го ядеш ли. Те пък не могат да ти ядат месенцето от тялото, ядат ти мисловната енергия това е.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот weballergy » 26 Май 2007, 20:17

KAT написа:Mortisha

"Смяташ ли, че човек който има по-високо ниво на осъзнатост е податлив на подобен род външни намеси? "

Отговарям, да всеки човеке податлив на подобни външни намеси. Този термин "ниво на Осъзнатост" е една такава глупост която няма да ти помогне изобщо. Важно е колко е силна мисълта ти или енергийния ти разум, а на хората е доста слаб или още по-точно колко ти е силна телепатията, защото някой дух като те облъчи с някаква телепатия, тази осъзнатост изобщо за нищо няма да ти послужи защото ти вече няма да можеш да мислиш, а ще мислиш това което духа ти пуска чрез телепатията в главата ти.

"По принцип вярам , че духове има..някои казват, че тези които са останали на земята не са успели да си тръгнат поради много причини, несвършени работи, вкопчване в някои земни стари привързаности, или са си отишли при трагични обстоятелства- това духове на умрели хора,сигурно има и други някакви същества....но астралните духове, в които виждам , че силно вярваш, според теб всички ли са злонамерени и няма ли и някакви добронамерени същества ? "

Няма такива духове на умрели които остават на земята да свършат някаква си работа, чисти измишльотини са това. По другия въпрос, да така е всички енергийни висши разуми от висшите светове само с това се занимават, да смучат енергия и са болни на тема телепатия и енергии и ги развиват до безкрайност. Уначе тези всичките духове са много умни даже повече от хората и разумни също много, но си смучат енергия, това противоречие защо е така не знам точно.


alana_lire - на какъв лов на духове ще ходиш не знам, те са на лов за нас и много отдавна са ни уловили. Духът е нещо подобно на това което е твоята мисъл, кво ще го правиш а ще го ядеш ли. Те пък не могат да ти ядат месенцето от тялото, ядат ти мисловната енергия това е.
KAT, много ми е интересно откъде знаеш всичко това.
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот KAT » 26 Май 2007, 20:27

теб какво те интересува, да не би да споделяш нещо от това което съм написал. И не е необходимо нещо да го знам от някъде си, имам си собствена мисъл в главата и горе долу мога да мисля.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

;

Мнениеот Mortisha » 27 Май 2007, 05:50

KAT написа:"

Няма такива духове на умрели които остават на земята да свършат някаква си работа, чисти измишльотини са това. По другия въпрос, да така е всички енергийни висши разуми от висшите светове само с това се занимават, да смучат енергия и са болни на тема телепатия и енергии и ги развиват до безкрайност. Уначе тези всичките духове са много умни даже повече от хората и разумни също много, но си смучат енергия, това противоречие защо е така не знам точно.

.

:) щом казваш, но виж тези, може да са някои от тези астралните -незнам, ти ще кажеш, но при всички случаи са фотогенични :wink:
http://www.vbox7.com/play:869c8eff
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот alana_lire » 27 Май 2007, 10:11

icon_eusa_clap браво !!!!!!!
аз попитах за един филм ,а то се оказа начало за спор за някакави си духове.... аз много обичам фотогенични духове... и въпреки всичко написано от KAT ,все още смятам че има и духове и други сили...
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот KAT » 27 Май 2007, 10:17

ти вярваш ли на такива неща, като на това от клипчето което си дала. Все едно гледам филм на ужасите, и музичката е такава нищо ново, но действа на психиката. А пък това дето се виждат едни силуети на снимките в клипа повярвай ми духовете си имат начинини как да го направят. Най-лесния начин е да поуправляват някой човек и той просто да направи някой друг монтаж на снимката. А някои духове от клипа толкова глупаво изглеждаха че просто си умирам от смях.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Unforgetable » 27 Май 2007, 17:06

Е гледай сега всичките тези дето ти си ги квалифицираш по някакъв начин, аз заявявам че са педераси приели формата на джинове. И гледай те дори го четат това още в момента като го пиша, обаче тези същите ме съветват да не гледам филма. Всички от така наречените висши светове са едни отрепки.
И нали ги имало едни велики сили. Ами гледай аз на какво ги направих тези велики сили. Те обаче нещо нищо не ми правят или по-скоро не могат. Защо великата сила не направи така че и аз да изчезна както във филма са изчезнали наужким де.

Ха, направо ме ут'епа! laughing9 Мне казвам, че са някакви добри и грандиозни. лошите не носят черни шапки и кожени ръкавици, и за мене повечето от тях са утрепки, но си е факт, че те контролират силите много по-добре от нас.. sad11 за голямо съжаление... или може би не толкова, защото не ми се мислеше какво щеше да е тоя свят ако всеки си използваше свободно телекинеза или манипулираше действителността... icon_oops Сбогом, кино, чао, Байерн Мюнхен... tearyeyed Вярно че филмчето не е "екстра", но не можеш да отречеш че такива неща са се случвали и се случват...
All for Love
Аватар
Unforgetable
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:46
Местоположение: where the wild roses grow

Мнениеот alana_lire » 28 Май 2007, 09:28

ще видите вий ,аз кат стана дух ...все в главите ви ще вися, та тогава да видим дали няма да има разлика м/у мен и другите духове...разбира се че има и други сили освен духовете.. има по-висши и от тях,и по-низши има..в тоя свят дето тепърва опознаваме не е изключено абсолютно нищо..
така че нека не се ограничаваме само с един вид същества и нека не подценяваме самите себе си,защото нали духовете се проявяват чрез нас....
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

.

Мнениеот Mortisha » 29 Май 2007, 14:40

KAT написа:ти вярваш ли на такива неща, като на това от клипчето което си дала. Все едно гледам филм на ужасите, и музичката е такава нищо ново, но действа на психиката. А пък това дето се виждат едни силуети на снимките в клипа повярвай ми духовете си имат начинини как да го направят. Най-лесния начин е да поуправляват някой човек и той просто да направи някой друг монтаж на снимката. А някои духове от клипа толкова глупаво изглеждаха че просто си умирам от смях.

Даливярвам...
Кат, дори и някои от снимките да са истински ,музиките които слагат ги правят да изглеждат несериозно. Разбира се днес може всичко да се изфабиркува ;)
http://www.vbox7.com/play:5c69c32d - този е добър, но пък също пртекалено ме съмнява - въобще , кой ще се разкарва с камера по гробищата нощем... :)
http://www.vbox7.com/play:8254e814 - този вече е по-реалистичен , за самия клип незнам,но познати хора са ми описвали свои подобни преживявания на път . :)
А някои духове от клипа толкова глупаво изглеждаха че просто си умирам от смях. :mrgreen:
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот alana_lire » 29 Май 2007, 19:38

хубави клипчета... сетих се за човека ,който ме запали по магическите ритуали... та той все разправяше за къщата на прабаба сии че именно това ,което ставало в нея го накарало да се захване с магиите- призраците в къщата... та тия клипчета напомнят на историите му за тая къща, която от години седи празна.....веднъж влезнах за малко вътре.... и ... да..... ми сигурно няма да повярвате на това ,което става вътре.... но ето това аз наричам енергиини сили...които извършват разни дейности....
та на хората ,който се интересуват от призоваване на духове мога да кажа само че ако искат силни преживявания,който да им оставят ужасни спомени за цял живот, спокойно могат да се отбият в старата къща на приятеля ми....
KAT, вероятно пак ще ме нападнеш???????
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот demonic » 06 Юли 2007, 05:56

незнам но аз също съм гледала този филм и то няколко пъти и нещата ми се сториха много реални колкото и глупаво да звучи аз също вярвам в това като alana_lire и КАТ мисля че това че ти не вярваш в дадено нещо не означава че то не е истина
QUOT ME NUTRIT ME DESTRUIТ
Аватар
demonic
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 379
Регистриран на: 01 Юли 2007, 20:17
Местоположение: sofia

Мнениеот alana_lire » 11 Юли 2007, 14:58

demonic мерсииии за подкрепата!!!!!!!!!! аз питах за филма а то тия духове...
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Предишна

Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта