Подробности за вещерството

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот Poison » 29 Яну 2005, 15:10

Мисля, че тук може някой вещер или вещица да напише най-важното!
Къде е инфото за вещерските сбирки? Сами ли работят вещерите или на групи? Как трябва да изгрежда една вещица?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот ^^Bloody^Kiss^^ » 29 Яну 2005, 15:21

според мен ти искаш да станеш вещица нали така ;) е да но за това се изисква както много време.като прочетеш най-основното не си мисли че вече си станала кой знае каква вещица и че можеш да преместиш Земята така да се каже.Трябва много добре да знаеш какво искаш или по точно да си сигурен дали го искаш.И все пак при правенето на заклинание или каквото и да било трябва да имаш в предвид че ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!!

а относно външния вид-той далеч не е определящ!От него не зависи почти нищо.Всичко зависи от възможностите усета и не на последно място-книгите които си прочила! ;)
Аватар
^^Bloody^Kiss^^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 27 Яну 2005, 14:04

Мнениеот Марио » 29 Яну 2005, 16:47

Как трябва да изгрежда една вещица?

Хаха,ти да не си от онези "Вещици",които се шляат по улиците с черни дрехи и някфи обърнати пентаграми и плашат хората,че ще им направят черна магия а?
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот ^^Bloody^Kiss^^ » 29 Яну 2005, 20:06

xaxax
Аватар
^^Bloody^Kiss^^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 27 Яну 2005, 14:04

Мнениеот EliKarim » 30 Яну 2005, 18:54

Аз поне не знам за вещерски сбирки и така нататък. Дори мисля, че вещерите работят индивидуално. Тук нещата не са както в уика и няма ковъни.
Как трябва да изглежда?! Ами както си иска. Тези образи от приказките и старицата над бълбукащия казан го няма в реалността. В съвремието вещицата е такава каквито могат да бъдат всички жени и същото при мъжете. Въпрос на личен избор, на вкус....
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот fly^spirit » 31 Яну 2005, 09:28

Споделям мнението на Ели.Тук и аз мисля,че питащата спомена вещерство.Както Ели каза те работят самостоятелно,.Вещерството е традиция и вяра.Poison,мисля че си гледала много филми:)Вещерството не е мода или външен вид.
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

Мнениеот S-I-R-E-N-I-A » 08 Фев 2005, 12:50

Много сте прави и двамата !Примерно обли4ам се в 4ерни дрехи и оп аз сам вече вещица!А и да не забравяме да сме в крак с модата!
Budi 4ovek a ne 4ove4e
Gori no nikoga ne tlei
i ako moje6 smei se na sudbata
za da ne moje tq da ti se smei!
Аватар
S-I-R-E-N-I-A
 
Мнения: 7
Регистриран на: 08 Фев 2005, 12:35
Местоположение: V ada!

Мнениеот Poison » 12 Фев 2005, 13:20

Е добре де. Не съм си задала правилно въпроса. Имах предвид дали може като погледне човек вещица или вещер да разбере, че е такъв. Има ли отличителни белези и как трябва да изглеждат?
Значи ли това, че вещерите работят сами?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Марио » 12 Фев 2005, 13:47

Имах предвид дали може като погледне човек вещица или вещер да разбере, че е такъв. Има ли отличителни белези и как трябва да изглеждат?

Да бе,имат отличителен белез,всички са си издълбали с нож на челото един пентаграм.Не си ли виждала,те са навсякъде около нас? icon_badgrin
Poison,Poison,Poison защо задаваш такива глупави въпроси...
Дори според мене хората,занимаващи се с езотерика и окултизъм са по-незабелижими.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Poison » 12 Фев 2005, 16:42

Няма глупави въпроси за човек, който иска да научи нещо. Затова знам, че трябва да се пита. Не че вече не разбра, но като незнам какво глупаво има да попитам. icon_dontknow А на теб май мозъка ти е издълбан с длето. Като не можеш да ми обясниш какво ми пишеш?!! Критик ли си къв си?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Марио » 12 Фев 2005, 17:54

А на теб май мозъка ти е издълбан с длето.

laughing9 Хахаха,това вече ми хареса.Еми виж ся нещо,ти ако не задаваш такива глупави въпроси,аз няма да ти отговарям по този начин.А за мене твоят въпрос беше повече от глупав.Както каза и някой друг,много филми гледаш,а явно неразбираш,че филмите чисто и просто се правят само за пари.Ти да не си мислиш,че хората занимаващи магическото изкуство ще си сложат една табелка на гърба,та всеки да знае а?Няма такова нещо,истинските магиосници не разправят насам,натам с какво се занимават и какви са.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Poison » 14 Фев 2005, 16:45

Оф Боже... аз нали написах веднъж какво мисля за това. Ся няма да се повтарям пак. Кой говори за табелки бе сладур?! Ясно ми е това, ама не съм виждала истинска вещица. Това е. И аз като повечето тук усещам различия в себе си, чувствам се различна.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот .... » 14 Фев 2005, 19:03

то направо не е за коментиране! Poison, Порасни! ;)
....
 

Мнениеот Марио » 14 Фев 2005, 21:39

уф,сори ама си смешна...
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Shadow Mage » 15 Фев 2005, 00:08

Za boga Poison ne porastvaaaaj :). Zapazi pone malko ot deteto w sebe si ;)
Struwa si :)
Shadow Mage
 

Мнениеот Poison » 16 Фев 2005, 14:26

MaRiO написа:уф,сори ама си смешна...


Баба ти е смешна! icon_angry
Аре кажи ми тогава как да попитам, че да нети изглежда смешно? Аз не съм на твоите години и опит, че да знам всичко. Аз сега започвам от А, а ти сигурно си към Ю,Я.

Shadow Mage, и аз мисля, че човек винаги трябва да пази детското в себе си. С него живота става по-цветен и по-жив. icon_blob1
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Марио » 16 Фев 2005, 18:46

Баба ти е смешна! angry
Аре кажи ми тогава как да попитам, че да нети изглежда смешно? Аз не съм на твоите години и опит, че да знам всичко. Аз сега започвам от А, а ти сигурно си към Ю,Я.


icon_badgrin Баба ми е мъртва,а не смешна...Как да попиташ ли?По-добре не питай,че ръсиш само глупости...Аз съм на 15 години,а ти на колко си?Ти може да започваш от А,но не мисля,че ще стигнеш и до Б...
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Poison » 17 Фев 2005, 17:25

MaRiO написа: icon_badgrin Баба ми е мъртва,а не смешна...Как да попиташ ли?По-добре не питай,че ръсиш само глупости...Аз съм на 15 години,а ти на колко си?Ти може да започваш от А,но не мисля,че ще стигнеш и до Б...


Бреййй ти да не си пророк, че знаеш до къде ще стигна и до къде не. Ако си на 15, то не ми се вярва да умееш толкова за колкото се представяш. Няма значение на колко съм ама не ти вярвам.
Ще питам колкото си искам, защото искам да се науча! Пък твоето мнение - заври си го някъде. :mrgreen:
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот mixae » 17 Фев 2005, 20:39

Аз имам един приятел вещер.Той изглежда като сериен убиец психопат ,ченгетата се шегуват като му казват че за физономия му дават 10 години пандиз.Той има поглед на плъх,тъмни очи,редки черни вежди,черна коса леко плешиво чело,широк нос,бледо лице.Ходи приведен,мълчелив,скромен,незабележим,дрехите са му в тъмни нюанси.Има проблем с жените,не може да открие подходящата.Не е женкар,напротив много свестен е.Изучава вещерство,свещи,възли,восък и др.Когато погледне някой в краката оня се спъва и пада,поглегда ти чашата с кафе и я расипваш.Е такива работи.Ако искаш мога да ви запозная,стига да си на близо.Но за него разтоянията не са проблем.
Извинявам се че използвам форума за цел запознанства.
Михаел
mixae
 

Мнениеот Марио » 17 Фев 2005, 21:13

Poison написа:
MaRiO написа: icon_badgrin Баба ми е мъртва,а не смешна...Как да попиташ ли?По-добре не питай,че ръсиш само глупости...Аз съм на 15 години,а ти на колко си?Ти може да започваш от А,но не мисля,че ще стигнеш и до Б...


Бреййй ти да не си пророк, че знаеш до къде ще стигна и до къде не. Ако си на 15, то не ми се вярва да умееш толкова за колкото се представяш. Няма значение на колко съм ама не ти вярвам.
Ще питам колкото си искам, защото искам да се науча! Пък твоето мнение - заври си го някъде. :mrgreen:


Знаиш ли може и пророк да съм и след като ти казвам,че няма да стигнеш и до Б,значи сигурно си имам основание,за да го твърдя.

Хаха,ама ти си била по-зле и отколкото си мислех icon_badgrin Ти незнаеш какво умея,тъйкато никога не съм го казвал...няма нужда да се доказвам пред никого.Хич не ме интересува дали ми вярваш,въпроса е дали сама ти си вярваш? icon_badgrin

Ако искаш нещо да научиш немисля,че ще го научиш от клепене в форуми с цел обиждане icon_badgrin

По-жалка си отколкото предполагах,сорка,че го казвам,но е така:)

А иначе след като не ми вярваш,защо си мислиш,че не съм те излъгъл и за годините си а?
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Следваща

Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта