Любовният мехлем на Хаш :)

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот Child Of Nature » 18 Авг 2007, 17:58

Та така. Един много миризлив, не толкова евтин, но определено с пвечатляващо добри резултати мехлем, който направих преди известно време и който ми докара както сериозно неприятности, ката и много сладки и незабравими моменти. Рецептата е от книгата с отвари на Скот, но аз лично е промених до известна степен. Да започваме:

Смесете в отделно шишенце следните съставки:
- 10 капки ленено масло
- 4 капки маско от мирта
- 2 капки масло от лавандула
- 3 капки масло от розмарин
- 3 капки масло от иланг-иланг

Всеки път когато добавяте от различно масло в шишенцето помирисвайте сместа и силно визуализирайте нуждата си от любов, приятни моменти с любим човек и т.н. Разклащайте маслото по посока на часовниковата стерлка, а не разбърквайте. Можете да пуснете приятна музика и да си запалите няколко свещи, за да се настроите.
След това се оставя на страна.
Ако предвиждата мехлема да е към 50 мл. разтопете на водна баня 20 мл. чист пчелен восък. След това добавете 30 милилитра ленено масло и разбъркайте с дървена лъжица, за да се смесят. Прибавете пакетче ванилия. Изсипете сместа в бурканчето, което смятате да използвате и изчакайте съвсем лека да изстине. След това добавете маслената смес към бурканчето и бъркайте добре. Много бързо се сгъстява. Затворете и оставете да се охлади. Аромата е много силен и не толкова приятен :roll:
Остава да заредите мехлема чрез ритуал. За целта подгответе олтара си. Сложете една червена свещ на него, лика на Богинята, две осветителни бели свещи отстрани, карта от Големите Аркани на таро - Любовниците. Сложете мехлема пред лика на Богинята /или картата от таро/. /Разбира се можете да промените подредбате, ако не ви е в наличие нещо, но аз го направих така/ Добре е да го правите по новолуние.
Създайте кръга, призовете Богинята и Бога /Афродите и Ерос са много подходящи/. Можете да отворите и чакрите си ако искате с някакво упражение.
Сега се съсредоточете! Погледнете в пламъка и силно пожелайте своята любов. Изпитайте нуждата си от любов и визуализирайте.
Внимавайте! Ако си представите някои по-еротични елементи, това е възможно да се отрази на резултата. :wink:
Потриите ръцете си една в друга и усетете енергията да преминава от сърцето ви /анахата чакра/ през ръцете ви. Вземете мехлема в ръце и му влейте тази енергия. Визуализирайте я. Ако искате съставете някакво римуване стихче, с което да призовете и изкажете вашите намерения и желания. Бъдете релаксирани и наистина почувствайте нуждата си от любов. Пожелайте си, че когато използвате мехлема, ще получавате това, за което е предназначен.
Благодарете на Боговете, разпуснете кръга и мирно се върнете към обикновената си работа. Приберете мехлема и го използвайте когато имате нужда от любов. Натривайте малки количества от него по ръцете си и около сърцето.

Аз лично съм изумен от резултата. Първият път, когато го използвах, промяната дойде след втория ден. Но не беше много приятно. Говоря за досадни посетители в 7.30 сутринта, обясняващи се колко много ги привличате и как силно имат нужда да са с вас. violent1 Беше супер досадно, а интересното беше че това бе абсолютно непознат човек, с който се запознах съвсем случайно. Не си замина докато не я отпратих с прогонващо заклинание /което беше леко трайно.../
А определено вторият път бях изключително доволен от резултата и сега съм много радостен с човека до себе си. :) Препоръчвам ви го и ще се радвам да споделите, ако някой го изпробва.
Изображение
Аватар
Child Of Nature
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 09 Юли 2007, 13:03
Местоположение: Bourgas

Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта