Приятелство за цял живот

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот Arhimikus » 28 Авг 2007, 09:55

Необходими материали :
-стерилна игла
-няколко зърна тамян
-ябълка

С иглата прободи внимателно пръста на човека, с когото искате да се свържиш, и остави 2-3 капки да паднат върху тамяна. След това кажи
"Кръвта на (името), приятелството на (името)" . След това прободи и своя пръст и остави няколко капки да паднат на същото място. Повтори наричането, но този път с твоето си име. Запали тамяна в кандило, прекарай ябълката три пъти над дима и след това я раздели на 2 части с нож. Предложи едната половина на партньора, а другата изяж ти.

Прави този ритуал само ако си сигурен, че искаш да си приятел до края на живота си с дадения човек. Лично аз съм го направил, и мога да потвърдя, че каквото и да се случи човекът с когото съм го направил винаги ми остава приятел.
[glow=red]Това НЕ Е любовна магия !!![/glow]
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот demonic » 28 Авг 2007, 13:56

много ака магиика супер е :)
QUOT ME NUTRIT ME DESTRUIТ
Аватар
demonic
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 379
Регистриран на: 01 Юли 2007, 20:17
Местоположение: sofia

Мнениеот Moon_kid » 28 Авг 2007, 16:33

Супер е !!! Бих я пробвала ако имас с [glow=red]кого[/glow] ... ;(
Аватар
Moon_kid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 10 Авг 2007, 05:46

Мнениеот nightwalker » 28 Авг 2007, 16:47

Това е още един вариант на кръвното побратимяване...Аз като малка съм го правила по обичайния начин- срязахме си палците и си смесихме кръвта. 8)
Ето че вече над 10 години с моята кръвна сестра сме...кръвни сестри. Приятелка не е точната дума. По някакъв начин се усещаме, знаем всичко една за друга. Също така понякога в животите ни се случват подобни неща-случва се нещо на едната и скоро подобно се случва и на другата.
Но аз гледам много сериозно на тези неща. Не бих направила подобно нещо на шега.
Ave Caesar! Morituri te salutant!
Аватар
nightwalker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 25 Юли 2007, 08:45
Местоположение: the shadows

Мнениеот Child Of Nature » 29 Авг 2007, 11:32

Това е много хубаво заклинание. Не е сложно, но пък много утвърдително. :)
Аз съм правил нещо подобно с трима мои приятели. Беше преди три години и стана много спонтанно. Вместо ябълка позлвахме червено вино. Сега сме си на "брат ми" и "сестра ми" :D Имаме здрава връзка по между си
~H. Parallax~
Аватар
Child Of Nature
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 09 Юли 2007, 13:03
Местоположение: Bourgas

Мнениеот silver sea angel » 29 Авг 2007, 16:01

Супер е, но дане би после да има странични ефекти? Защото все пак за цял живот... не е ли прекалено?Съобщения, които не са написани на Kирилица, е много вероятно да
бъдат изтрити от модераторския екип на MagicGateBg.com
:roll: :roll: :roll:
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини

Мнениеот EvilOne » 29 Авг 2007, 16:24

Хъм,прекалено обвързващо заклинание за Уика...за цял живот ? Странно ми е,макар и да се прави по желание и с съгласието и на двамата
Divide et impera
Аватар
EvilOne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 74
Регистриран на: 25 Юли 2007, 12:18

Мнениеот DarkAngel666 » 29 Авг 2007, 20:53

Хъм,прекалено обвързващо заклинание за Уика...за цял живот ? Странно ми е,макар и да се прави по желание и с съгласието и на двамата.


Е нека те шашна, има и за обвързване в реинкарнациите. Но изпълнението на подобно нещо приема хипотезата, че... вярваш в прераждане, карма (не е наложително) и "върховен замисъл".
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта