Как да летя с метла?

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот Arhimikus » 07 Дек 2007, 23:04

Виждам из форума разни заклинания за телепортация се вихрят. Аз наскоро гледах първата част на Хари Потър, и искам да попитам, ако може да ми дадете заклинание, с което да мога да летя на метла. А ако не е от заклинание, ако може да ми кажете къде да си купя такава метла. Мерси предварително.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот MrFaust » 08 Дек 2007, 00:23

хихи , ами от същото място можеш да я купиш , от където продават и онея вуду кукли дето карат хората да подскачат като баскетболни топки ... :P
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот Arhimikus » 08 Дек 2007, 01:18

Пробвах там, но ... няма :( освен вуду, имаше и някакви "надуваеми" кукли ;)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот ilusia » 08 Дек 2007, 08:56

Изображение
Архи а вибрираща магическа пръчица искаш ли Изображение
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Arhimikus » 08 Дек 2007, 09:45

Да! Мерси много Илюзия! :) Зная, че техните вибрации се постигат невероятни ефекти... особено в астрала :) А заклинание за летеж можеш ли да ми намериш? :)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот The_Last_Angel » 08 Дек 2007, 16:19

Архи сериозно ли питаш? Ами... не не мисля, че е възможно да се лети с метла извън "Хогуортс" :mrgreen: Така де, това е само в филмите.
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Мнениеот runner413 » 08 Дек 2007, 16:55

Архи сериозно ли питаш? Ами... не не мисля, че е възможно да се лети с метла извън "Хогуортс" Така де, това е само в филмите.

Абе ей , уби мечтата ми да летя с метла наоколо и да возя една надуваема секс кукла!Много съм ти сърдит! violent1
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Villy » 08 Дек 2007, 21:25

Слухът, че вещиците летят с метла идва от ритуал, който мисля,че беше за плодородие. Яхвали са раздвоени в края пръчки и са танцували. Въпросните пръчки са били прикривани като домашни метли.
Също вещиците са използвали вещерски мехлем, който се прави от беладона, буника и ... забравих :oops: омайниче май беше. Получавали са халюцинации и видения и са имали чувството, че летят. Всъщност астралното им тяло е политало :)
All woman, pure predator...
Аватар
Villy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Дек 2007, 20:59
Местоположение: Pazardjik

Мнениеот Villy » 08 Дек 2007, 21:32

А иначе може да се играе куидич!
All woman, pure predator...
Аватар
Villy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Дек 2007, 20:59
Местоположение: Pazardjik

Мнениеот DarkAngel666 » 08 Дек 2007, 23:09

Предлагам 3 начина:

- сънувай го, според някой парадигми съня е точно толкова реален, колкото и това, което виждаш след чаша кафе;

- на компютърен симулатор (не ми е известен, ако знаеш някой друг програмен език може и да успееш да си направиш);

- халюцинирай го (подобно на първото);
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот galina_dim » 09 Дек 2007, 20:18

Villy написа:Слухът, че вещиците летят с метла идва от ритуал, който мисля,че беше за плодородие. Яхвали са раздвоени в края пръчки и са танцували. Въпросните пръчки са били прикривани като домашни метли.
Също вещиците са използвали вещерски мехлем, който се прави от беладона, буника и ... забравих :oops: омайниче май беше. Получавали са халюцинации и видения и са имали чувството, че летят. Всъщност астралното им тяло е политало :)


Само дето не са били раздвоени в края пръчки, всичко друго съм го чувала и аз. Обаче знам, че "накрайника", който се е мажел с вещерски мехлем, не е бил раздвоен никак...
Което ми напомня - преди няколко дни попаднах на един разговор - едни весели подпийнали мъже от квартала кротко си къркаха на една пейка. Та единият се опита да обясни на другия как модерното на "вазелин" било "лубрикант"....
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Марио » 09 Дек 2007, 20:57

Архи сериозно ли питаш? Ами... не не мисля, че е възможно да се лети с метла извън "Хогуортс" Mr. Green Така де, това е само в филмите.


Щом може да се лети без метла, що да не може и с метла бе. laughing9
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Johney » 10 Дек 2007, 10:24

Знам един начин за летене с метла.
Нужни са:
Обикновенна метла с дълга дръжка;
Висока зграда(За предпочитане над 9 етажа).

Обикрачваш метлата и скашач от покрива на зградата.Гарантирам ускорение от приблизително 10м/с2 :)
Ако някой пробва да пише резултатите.
Успех!
Аватар
Johney
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 52
Регистриран на: 11 Фев 2007, 17:50
Местоположение: Ботевград

Мнениеот balthazar » 10 Дек 2007, 12:09

значи първо провери имаш ли бензин ако нямаш сипи и като припука качвай се и засилвай на скорост като запали му подай напрежение и ще полети ;)
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот Arhimikus » 10 Дек 2007, 13:17

Благодаря на всички за участието в темата, която е абсолютно безсмислена. Моля, всеки който я е посетил, да не поства простотии във форума, а първо да мисли и после да пише.

Тук виждам само няколко смислени мнения, свързани точно с това, за което "питам". Това, което показват филмите, не е това, което прави магията.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Villy » 10 Дек 2007, 20:47

Вещерският мехлем се маже на клепачите, мисля, а не на края на пръчката. И са били раздвоени, фаличен символ на Рогатия Бог.
All woman, pure predator...
Аватар
Villy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Дек 2007, 20:59
Местоположение: Pazardjik

Мнениеот ilusia » 11 Дек 2007, 10:35

Не са били раздвоени , завършвали са със фалически символ , ама надали точно на рогатия бог :mrgreen: по-скоро това е било символ на уважение към мъжкото начало в света ( сиреч пак рогатия бог) . По-късно когато гоненията към вещиците се засилват почват да се слагат клонки около него и общо взето това е една от причините за мита вещица - метла.
Другата предполагам идва от начина на празнуване на летния празник
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот galina_dim » 11 Дек 2007, 18:30

А беладоната освен по клепачите, се е мажела и по... хм... накрайника. Не съм летяла, но оргазъм + лек наркотик (защото тогава беладоната се е ползвала като такъв освен в лечителската практика) вероятно е съмоставимо с летене. Реално погледнато, за физическо летене не може да се говори.

Архи, след всички детайли, още ли искаш да летиш с метла? :mrgreen:
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Johney » 11 Дек 2007, 18:35

Беладоната е известна още като Лудо биле точно заради тези си свойства.Има история че някога войниците са я вземали преди да отидат на битка и са ставали по смели и "луди" :)
Аватар
Johney
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 52
Регистриран на: 11 Фев 2007, 17:50
Местоположение: Ботевград

Мнениеот Villy » 11 Дек 2007, 20:37

Вещерският мехлем се маже на клепачите, ако не се лъжа. А раздвоената пръчка е сумвол на Бога, защото наподобява фалус.
All woman, pure predator...
Аватар
Villy
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Дек 2007, 20:59
Местоположение: Pazardjik

Следваща

Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта