Аз искам да знам!

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Достатъчна ли е информацията тук?

Да, напълно ме удовлетворява
8
18%
Да, но има какво още да се желае
21
47%
Да, като за начало
13
29%
Не, но мога да помогна за допълването й
3
7%
Не, изцяло безполезна
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 45

Мнениеот Arhimikus » 29 Сеп 2008, 09:09

Целта ма Меджик гейт е да стане събирателна точка за хора, изчуващи и занимаващи се с окултизъм и езотерика. Като част от този форум, искам да ви попитам, какво искате да прочетете, да научите или да дискутирате в подфорум Вещерство-Уика-Паганизъм.

Също така може да дадете своят глас дали информацият тук ви е полезна и какво още има за изграждане.

Благодаря предваритлено на всички!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот ~Talyn~ » 29 Сеп 2008, 09:23

"Да,но има какво още да се желае",натиснах аз.Не ме разбирйте погрешно! МГ е един великолепен саит,който блика от информация,прелива от полезни знания,но все нещо някой ще се сети и ще допълни.Затова избрах този отговор.По този начин сайт ще се развива и обогатява още повече. :)
С най-добри пожелания към МГ! :)
Всичко е просто!
Аватар
~Talyn~
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Яну 2008, 16:07
Местоположение: Казанлък

Мнениеот Arhimikus » 29 Сеп 2008, 09:31

Мерси за хубавите думи :)

Идеята ми е точно тази, потребителите на форума да кажат от какво имат нужда, какво искат да знаят относно Уика, Вещерството и Паганизма. Ти лично какво искаш да знаеш?
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот sin angel » 29 Сеп 2008, 10:23

"Да,но има какво още да се желае",натиснах аз.Не ме разбирйте погрешно! МГ е един великолепен саит,който блика от информация,прелива от полезни знания,но все нещо някой ще се сети и ще допълни.Затова избрах този отговор.По този начин сайт ще се развива и обогатява още повече.
С най-добри пожелания към МГ!


Аз също избрах като отговора на ~Talyn~ да има много полезни и интересни неща,но винаги има какво още да се каже и то не само за окултизма,а и за всичко в живота :)
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот ekaya » 29 Сеп 2008, 10:57

Идеята е добра.
Иска ми се обаче да се подчертая следното:

Първо – „една питчка пролет не прави”, т.е ако се набира информация в раздела, то не трябва да се иска единствено и само модераторът да прави това, а и другите потребители да се поразмърдат. За това съм посочила отговор „Не, но мога да помогна” (ако помощта ми е желана). Не смятам също, че тази идея трябва да се превръща в „концерт пожелание”, т.е вие да се правите заявките, а модераторът да ги изпълнява. Личното развитие и желанието за това трябва да е на първо място.

Второ- може да се помисли за повече систематичност, за да се ориентират потребителите (особено новите).

Трето – добре е да не се пренебрегва фактът, че в сайта, към който е настоящия форум има не малко набрана инормация.

Четвърто – теорията да се съчетава с практиката, т.е освен чисто теоритичните теми, да има и практически такива, както за „напреднали”, така и за „начинаещи”. Има толкова много хубави ритуали индивидуални и за ковъни или групи, пречистващи, за катарзис, за почитане на Бога и Богинята. Сред тези за сабатите също има моного добри неща и т.н.

Това е в основни линии.
Пожелавам успех.
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот magic_man » 29 Сеп 2008, 11:17

Аз избрах"да,но има какво още да се желае".Наистина форума има много информация.На мен лично много ми е помагала.Но според мен ако спящите потребители като мен се поразмърдат малко може да станат чудеса.Като цяло за форума мога да кажа ,че е добре ,но да имаше поне малко ограничения от страна на новите потребители.
Но от друга страна форумът си е хубав и можеш да научиш много от него.
Това е от мен
Аватар
magic_man
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 82
Регистриран на: 13 Юли 2007, 05:49
Местоположение: Бургас

Мнениеот galina_dim » 29 Сеп 2008, 11:36

Не съм гласувала, понеже не мога да гласувам за 2, 3 и 4 едновременно. Мисля, че това обяснява всичко.

Към потребителите - питането се отнася конкретно за тази тема, не се впускайте в преценка на форума като цяло. Четете.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Goeyn » 29 Сеп 2008, 12:28

Инересен въпрос. Според мен има достатъчно информация като за начало. Когато се регнах във форума инфомацията ми се стори ужасно много, но сега след като съм прекарал дълго време в четене да безмислени постове в опит да отсея това което ме интересува, ми се струва че има празнини. Надявам се да се запълнят.
Dope - Die MF Die (music)
blob8
Аватар
Goeyn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Юли 2008, 17:16

Мнениеот Марио » 29 Сеп 2008, 13:08

А бе Архи, що не сложи повече опции? Като например (не ме интересува и т.н.) laughing9

Шегувам се разбирасе с да :) Иначе съм пак 13ти :)))
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Arhimikus » 29 Сеп 2008, 13:21

Благодаря за изказаните мнения до тук.

Идеята ми е схваната много точно от Екая. Благодаря и на Галина за подръчкването, че това тук се отнася само за този подфорум :)

Това е и смисълът на тази анкета
1. Да намалим спама
2. Потребители и модератори заедно да разбработват теми и практики, конкретно свеждащи се до Вещерството и т.н.

Екая, всяка помощ за съживяването на древните традиции и вярвания е от полза. Нищо лично към теб или някой потребител от форума. Преди всичко сме хора и трябва да се уважаваме един друг. Затова, нека заедно да направим това, което вече е започнато.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот puntina » 01 Окт 2008, 19:39

Всичко ме удовлетворява,когато имам въпрос имам към кого да се обърна:"Чичко гугъл" естествено и винаги слагам едно +magicgate.bg . Във форума е интересно и мисля,че именно тук мога да намеря отговора на повечето си въпроси.
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Марио » 01 Окт 2008, 20:47

puntina написа:Всичко ме удовлетворява,когато имам въпрос имам към кого да се обърна:"Чичко гугъл" естествено и винаги слагам едно +magicgate.bg . Във форума е интересно и мисля,че именно тук мога да намеря отговора на повечето си въпроси.


Потърси отговорите на повечето си въпроси в себе си, по-далече ще стигнеш, отговор от друг не можеш да получиш - единствено пътека можеш да намериш. :roll:
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта