История на паганизмът

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот Марио » 14 Ное 2008, 18:21

нещо много сме чувствителни в тоя форум, а уж сме подтиснали вездесъщото си его и изобщо сме убили всичко човешко в себе си. хайде, да гледаме по-сериозно на нещата и да не се хващаме за глупости.


Това его пък защо отново го намеси? Ако имахте наистина вездесъщо его чувствителни изобщо нямаше да бъдете към който и да е било. Дребното его на дребния човек е комплексираното, незадоволеното и чувствителното его.
Фрррррр... icon_toothy Скачаш от тема в тема, влезни най-накрая в реториката на темата. icon_toothy

колкото до темата - Марио спомена, че няма значение какъв е "методът" - важното е да има резултат.

към какъв резултат се стремите вие? и според вас какъв е резултатът, който се търси в "старите традиции"?


Катрин, няма нужда да се обръщаш към мен на "вие". :mrgreen: Към какъв резултат се стремя? Освен да кажа, че точно в момента единственото, към което се стремя е кутията си с цигари(която не мога да я достигна, щото ме мързи да стана), друго не ми идва наум. Толкова ми е мнението за твоята сериозност. :) Но виждаш ли, на различни езици говорим, стига толкова.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Arhimikus » 15 Ное 2008, 07:35

Моля, придържайте се към темата.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Cath » 15 Ное 2008, 08:58

Архи, аз се опитвам, но нещо не ми се получава.

Драги Марио, май наистина говорим на различни езици, защото аз говоря български, а той явно ти е непознат. ако беше внимавал малко повече в часовете по български език и литература, щеше да разбереш, че не се обръщам към теб с "Вие", а просто използвам 2л.мн.ч. - т.е. обръщам се към всички форумци. но уви - какво може да се очаква от човек, чиято цел е достигането на кутията с цигари! трагедия - толкова ми е мнението за твоята обща, магическа и изобщо човешка култура, знание и потенциал!

хайде, пак да опитаме, с надеждата, че този път ще схванем защо се употребяват запетаите:

колкото до темата - Марио спомена, че няма значение какъв е "методът" - важното е да има резултат.

към какъв резултат се стремите вие? и според вас какъв е резултатът, който се търси в "старите традиции"?

за да тръгнеш по даден път, трябва да има защо, както и за да го отречеш.
какво толкова прогнило намирате в "старите традиции"?

(очаквам адекватни отговори, а не инфантилни дивотии)
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Black Wolf » 16 Ное 2008, 02:09

Cath написа:какво толкова прогнило намирате в "старите традиции"?

Ами по принцип имат доста прогнили неща. Напр. изискват сериозно отношение, задълбоченост, разбиране... :mrgreen:
А и много ми е интересно какво "ново" е изобретено в магията през последните няколко хилядолетия... :mrgreen:
Аватар
Black Wolf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 114
Регистриран на: 10 Окт 2008, 14:27

Мнениеот Марио » 16 Ное 2008, 13:12

Боже Катя, направи ме за 2 стинки, пардон -1дна. laughing9

Един съвет, оправи си малко поведението. Моята цел може и да е достигането на кутията с цигари, но твоята от друга страна е насочена единствено към себе доказването. Тази агресивна нападателност да покажеш и докажеш, че другите грешат, а ти си права е доста вреден навик. Но така е, ако не правиш това за какво би писала в един форум? :)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот sirenaangela » 16 Ное 2008, 15:35

Даааааааааааааа ..... много разочароващо..... и не само в тази тема.....
Съществана част от самоусъвършенстването е човек да може обективно да се поставя на мястото на другите, за да може да разбере гледната им точка.А за въздържането от нападки и обиди да не споменавам.....И това всичко трябва да се култивира много преди започването на каквато и да е практическа работа..... дааааааааааааааааааа....
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Cath » 16 Ное 2008, 21:18

аз не доказвам, че аз съм права, защото ако внимавахте дотук щяхте да забележите, че никъде не съм изложила никаква теза - аз просто задавам въпрос, защото имам доброто желание да проумея вашата логика. единственото, за което се заядох беше невнимателното четене на Марио.

никого не нападам, никого не обиждам първа - това също може да го проверите. поведението ми е повече от нормално, като изключим иронията, която си е позволено изразно средство - нарича се личност или по избор характер. да, прекалявам малко с иронията - би трябвало да сте свикнали вече.

Архи - темата "колко е зла Кат" ли е или "история на паганизма"? мисля, че горните две мнения (заедно с това мое) са за триене.
единствен Вълка е отговорил на въпроса.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Предишна

Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта