" Принципи на Уика " Вивиан Краули

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот MrFaust » 23 Юли 2011, 13:37

Тъй като никъде из интернет не успях да намеря книгата в електронен вариант , вчера ми се наложи да отида и да си я закупя отново от книжарницата , защото е изключително полезна и наистина всеки занимаващ се в сферата на магическото трябва ако не да я притежава , то поне да я е прочел ... Та реших по този повод да я направя в електронен вариант и да я предоставя на членовете на нашия форум ( стари и нови членове , предполагам че доста от потребителте тук ще искат да си я имат и в електронен вариант , а и новите членове , ще могат да си спестят някой и друг лев по този начин ) :oops: ... Та ето и линк за сваляне ( кликвате на REGULAR DOWNLOAD / slow download , изчаквате брояча да отброи до нула , пишете секретния код от картинката , кликваш на download now бутона и даваш на файла къде да се запамети ) :

http://www.wupload.com/file/64991968/Wica.rar

ПП. трябва да разархивирате за да четете ;)

ПП (2) ... Ако съм объркал раздела се извинявам и моля модератор да премести темата на правилното място .
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот Arhimikus » 10 Сеп 2011, 09:24

Супер, че си я направил в електронен вариант! Благодаря! Но пише, че файлът вече не съществува. Точно за този раздел е темата ;) Дали е качена в библиотеката на МГ?
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот MrFaust » 10 Сеп 2011, 12:48

Поради нарушаване на авторското право , линка е бил премахнат и не мога пак да кача книгата , ако някой желае да му я пратя - нека ми пише мейл нa JPrudence@mail.bg
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот Wizard » 12 Сеп 2011, 17:35

MrFaust написа:Поради нарушаване на авторското право , линка е бил премахнат и не мога пак да кача книгата , ако някой желае да му я пратя - нека ми пише мейл нa JPrudence@mail.bg


Ако имаш желание прати ми я на мейла, аз ще я пусна за общо ползване в библиотеката на МГ.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта