Ритуалът на Учителя

Вещери, вещици, уикани, друиди и всичко, което може да се свърже с практиката на вещерите.

Модератор: Arhimikus

Мнениеот AryanSun » 23 Юни 2005, 17:46

Ритуалът на Учителя
Драматично увеличаване на окултните способности


Материали
2 червени свещи
Благовоние,свързано с Рогатия Бог
Освещавани соли за пречистваща вана
Въже
Време
Когато се прави за първи път,този ритуал се прави в 9 часа в Неделя.След това можете да го направите когато желаете.

Подготовка
Бъди сигурен,че всичко е подредено,свещите са в правилната позиция.Благовонието е на мястото си,свщите са в правилната позиция,но още не ги пали.

Направи пречистващата вана,сложи 1 чаена лъжица от пречистващите соли.Измий ушите,ръцете и визуализирай много силно как всичката негативна енергия изтича и аурата ти е свободна.
Изсуши се.Добре е този ритуал да се прави гол и сам.Би било чудесно,ако може да си в някоя гора-обаче това рядко е възможно.Поради което,ако си у дома или в затворено помещение,изчисти стаята и се обгради с разни растения и предмети,взети от гората.
Намажи тялото с масло,сърдечната област,корема,слабините,китките и пръстите на краката.

Намажи свещите.Зареди свещите със твоята енергия,свържи твоята жизнена сила с тяхната.Медитирай за малко.Медитирай върху значението на този ритуал.Бъди спокоен и уверен.Остави на Духа ти да полети,бъди чист и се въздигни.Запали благовонието.Започни инвокацията:


От света на тъгата и отчаянието,от ужаса и болката,аз изричам моята молба, моят вик е за помощта на духовете от стари времена,за древните,които са били,които са и които ще бъдат.Аз благославям Древните Духове,които гледат от Невидимата обител,чисти,благородни и всемогъщи,да дойдат на моя страна.
Нека изпратим заедно нашия вик и да инвокираме Великия Бог Херне,да премине през плановете и измеренията на Космоса и да дойде тук.
О,Херне!Чуй моя глас.Моят вик!Моята Песен.Чуй моя вик към теб!


Тихо!Той идва...виждам сияеща светлина,милиони мили далеч,която приближава,все по-близо и по-близо.Той е тук!
(трябва да усетиш присъствието на Херне)
"Рогатия Бог е пред мен,зад мен,от лявата ми страна,от дясната ми страна,около мен,вътре в мен.Ние сме едно!
АЗ СЪМ БОГ!



Запали свещите за да почетеш неговото присъствие!

Аз притежавам жаждата за сила
Сила над мъже и сила над жени
сила над животни


(Рогатия Бог е пред теб,той е силен и красив,неговите рога лъщят като мронз,неговата коса е дълга,неговите очи са кафяви и пронизващи,неговите ръце и гърди са мускулести и космати,неговите крака са силни,той излъчва чиста животинска сила.Ти искаш този звяр-човек да влее в теб неговата енергия...).

Кажи:

Сега господарю Херне,велики боже на горите,изъплни ме с твоята сила,изпълни ме с твоята прекрасна енергия чрез великия обред от Древността

Сега вземи въжето,направи девет възела на една линия,всеки път като правиш възел,ще усетиш мощен енергиен прилив.
Съсредоточи се върху свещите.Кажи:


Ето силата на Огъня,Силата,която е вътре в мен,в моя Аз.Аз ще повторя този ритуал и той ще бъде осъществен!!

Поздрави Херне,Рогатия Бог,който те благослови и изпълни със сила,дръж и впрегни енергията му в твоята психика.Сега си батерия,която е изпълнена с Магнитна енергия.Кажи:

Херне,Благодаря ти за това че ме дари със твоята малка магия.Тя е изпълнена.Така ще бъде.Със силата в твое име аз ще правя каквото повелява волята ми.Аз се заклевам да почитам името ти и когато изъпня този ритуал отново,аз ще ти дам моята енергия в замяна.
А сега Херне,можеш да си отидеш,там откъдето дойде,във Обителта на Боговете


Ритуалът е изпълнен и завършен

Остави сещите да догорят.Те ще продължат да свалят енергията в нашия план.Сега можеш да се върнеш към ежедневните ти дела.

След ритуала трябва да се чувстваш напълно ликуващ и уверен,сякаш си изпълнил тежка физическа или умствена задача.Ако се чувстваш притеснен или объркан,значи не си вложил достатъчно енергия,така че ще трябва да повториш изпълнението друг ден.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Wizard » 23 Юни 2005, 18:42

Аххааа, ето така се прави магия :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Звездичка » 24 Юни 2005, 00:38

Благодаря, ритуалът наистина е много хубав. Непременно ще го пробвам. :) Предполагам, че може да с прави и с други божества и за различни цели, като се използва като основен модел.
Благодаря още веднъж, че го сподели.
Iehi Aour.
Аватар
Звездичка
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 124
Регистриран на: 19 Май 2005, 00:08

Мнениеот AryanSun » 24 Юни 2005, 06:16

Звездичка написа:Благодаря, ритуалът наистина е много хубав. Непременно ще го пробвам. :) Предполагам, че може да с прави и с други божества и за различни цели, като се използва като основен модел.
Благодаря още веднъж, че го сподели.


Радвам се че ти харесва, Звездичке:)). Не смятам обаче че става
с други божества, този е специално за Херне. Основното обаче е
валидно и за други богове - а именно че можеш да получиш част от тяхната сила в замяна на част от твоята. Иначе формалното изпъл
нение за другите богове (какви свещи ще използваш, какви
благовония,инвокации и т.н и т.н.) е различно за всеки бог...

Късмет:))
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот night_wish » 24 Юни 2005, 13:00

наистина ритуалът много хубав icon_eusa_clap
Всяка мечта е пътешествие надалеч
Аватар
night_wish
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Мар 2005, 11:31
Местоположение: Варна


Назад към Вещерство - Уика - Паганизъм

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта