Съновници

Ако знаете символи, които можете да тълкувате - споделете ги с нас. Тълкуването на нашите сънища, може да ни помогне в трудните и безизходни моменти от живота ни...

Модератор: Raya

Мнениеот Cord » 24 Дек 2004, 18:12

Дръжте няколко съновника да си тълкувате сънищата


http://www.mysticbg.com/content/sunovni ... k_main.asp тоя струва


http://doc.dir.bg/sunovnik.htm ма тоя не струва
Аватар
Cord
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 21 Дек 2004, 19:50

Мнениеот Uonko » 25 Дек 2004, 23:42

Ако неможеш сам да си отговориш на въпросите за сънищата си никой съновник няма да ти помогне. По-добре да си направиш собствен такъв с твои значения и ще ти е по-полезен бас фащам.
Аватар
Uonko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 21 Окт 2004, 08:42

Мнениеот Марио » 05 Яну 2005, 18:35

Аз пък не вярвам на никакви съновници.Uonko напълно съгласен съм с тебе.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот fly^spirit » 06 Яну 2005, 11:53

Именно,ти сам трябва да тълкуваш знаците.Те са част от теб,от твоя живот.Не можеш да се ограничиш с общоприетите тълкувания на сънищата.Кой освен теб би успял да усети и улови тънката нишка на знака?Защото някаде дълбоко в себе си ти знаеш неговото значение.Просто трябва да се отвориш за отговора.
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

Мнениеот ChildOfDracula » 21 Яну 2005, 10:21

Cord написа:
http://www.mysticbg.com/content/sunovnik/sunovnik_main.asp тоя струва



Тоя наистина струва.Винаги когато не мога да изтълкувам някой сън проверявам там и често нещата се оказват вярни,наистина се случват.
Oko za oko,zub za zub.
Аватар
ChildOfDracula
 
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Яну 2005, 15:38
Местоположение: Burgas

Мнениеот S-I-R-E-N-I-A » 08 Фев 2005, 12:54

Аз ме вярвам на такива работи сама си ги талкувам !
Budi 4ovek a ne 4ove4e
Gori no nikoga ne tlei
i ako moje6 smei se na sudbata
za da ne moje tq da ti se smei!
Аватар
S-I-R-E-N-I-A
 
Мнения: 7
Регистриран на: 08 Фев 2005, 12:35
Местоположение: V ada!

Мнениеот till_it_sleeps » 12 Май 2005, 06:24

много странно, обаче някои страници от известно време не ми се отварят (включително и някои статии от magicgate). уж се е заредила, а само бяло поле ми показва.
а този съновник в Mystic ми вършеше много хубва работа (преди и той да ми се прецака).
знам, че това не е много по темата, ама ако някой има обяснение, ще съм му благодарна.
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот ODISEY » 13 Май 2005, 13:13

till_it_sleeps написа:много странно, обаче някои страници от известно време не ми се отварят (включително и някои статии от magicgate). уж се е заредила, а само бяло поле ми показва.
а този съновник в Mystic ми вършеше много хубва работа (преди и той да ми се прецака).
знам, че това не е много по темата, ама ако някой има обяснение, ще съм му благодарна.

Ако ти е слаба връзката или има голям time out и се опитваш да заредиш по-голяма страница стават такива мизерии. Пробвай с друг браузер като Mozilla Firefox например :cool:
Аз пиша на Кирилица. А Ти?
Аватар
ODISEY
WebMaster
 
Мнения: 57
Регистриран на: 20 Май 2004, 18:11

Мнениеот till_it_sleeps » 13 Май 2005, 15:03

мерси много, този го отваря безотказно icon_blob1
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот AryanSun » 19 Юни 2005, 11:35

Имаше едно чудесно ръководство за тълкуване на сънища
от окултно ориентирания психолог Пиер Дако,казва се
"Тълкуване на сънища".Беше една синя книга,малка със едно
око.Вътре има и нещо като речник на символите,които авторът
е направил.Казвам нещо,защото това не е съновник-такъв,какъв
то беше постнат в главната тема тук.Съновниците са напълно
безполезно нещо,но един речник на символите на различните
народи е друго нещо.

Интересен е методът за предизвикване на сънищата,какъвто
е дала Елена Вакуленко в "Магия за вкъщи".Правил съм го
няколко пъти и съм имал интересни преживявания.Интересното
е,че символите,които се явяват в сънищата,предизвикани по
нейния метод важат единствено за този метод-а и тя самата
предупреждава за това.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот till_it_sleeps » 19 Юни 2005, 13:07

аа, аз съм го чела това на Пиер Дако, но там не разглежда ли по-скоро сънищата от гледна точка на психологията? в смисъл-повечето сънища наистина имат връзка с това, но има някои, на които тази наука трудно може да даде обяснение, освен ако не четем Фройд, за когото всяко дълго и право нещо е фалически символ :)
Аватар
till_it_sleeps
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 301
Регистриран на: 03 Апр 2005, 17:27

Мнениеот Lunohod » 20 Юни 2005, 14:33

Книгата на Дако я има за дърпане тук
Според мен си заслужава да се прочете, както и трудовете на Юнг.Той също е бил окултно ориентиран и има какво да се научи, но много трудно се чете.Макар и да не обясняват всичко са доста ценни при учене за работа с несъзнаваните категории.
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот witch_88 » 22 Юли 2005, 22:38

http://www.download.bg/prg_browse.php?q ... 2%ED%E8%EA
свалете си сановник направо на програма.
witch_88
Аватар
witch_88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Юли 2005, 13:50
Местоположение: karnobat

Мнениеот kleopatra_89 » 22 Юли 2005, 22:48

Мерси много, icon_angel ей сега ще го изтегля!
Обожавам окултните науки и френския език.Благодарение на този сайт имам повече знания:)
Аватар
kleopatra_89
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 136
Регистриран на: 27 Окт 2004, 16:23

Мнениеот Wizard » 22 Юли 2005, 22:56

Много добре witch_88, точно такова нещо трябваше в тази част от форума :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Марио » 23 Юли 2005, 09:54

Извинявам се,но за какво ви са тези съновници ?

Пълна глупост са...За всеки човек тълкуването е строго индивидуално..

Например вчера съм си купил хубава червена топка и днеска я сънувам..Това ще значи ли,че ще умра ?Не,просто значи,че съм развълнуван и мисля за нея..

Сънищата са отражение на това,което правим в будно състояние...Сънуваме това,което ни вълнува през деня,малко изкривено от мозъка ни:)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Wizard » 23 Юли 2005, 10:51

Сънищата освен че са отражение на нашите мисли и чувства, също така са и отражение на нашата психична енергия с която са заредени самите сънища. Понякога те са знамение за нещо, което ще ни се случи или пък вече се е случило с нас. Друг път чрез сънещата човек е възможно да осеществи "контакт" с мъртви хора, които са били много близки за нас... Има какво да се търси в сънищата!?!

Марио, ти например не се взирай конретно в това какво пише за червената топка, ами виж какво означава червинят цвят, кръглата топка, каква мисъл ти минава, когато се сетиш за червена топка, с какво би я свързал... Просто това са начините, чрез които човек би могъл да проникни зад психична цензура и да разбере КАКВО МУ ГОВОРЯТ СЪНИЩАТА, дали не са опит да го предпазят или насочат към нещо определено.




Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот kleopatra_89 » 23 Юли 2005, 11:04

Wizard написа:Сънищата освен че са отражение на нашите мисли и чувства, също така са и отражение на нашата психична енергия с която са заредени самите сънища. Понякога те са знамение за нещо, което ще ни се случи или пък вече се е случило с нас. Друг път чрез сънещата човек е възможно да осеществи "контакт" с мъртви хора, които са били много близки за нас... Има какво да се търси в сънищата!?!

Марио, ти например не се взирай конретно в това какво пише за червената топка, ами виж какво означава червинят цвят, кръглата топка, каква мисъл ти минава, когато се сетиш за червена топка, с какво би я свързал... Просто това са начините, чрез които човек би могъл да проникни зад психична цензура и да разбере КАКВО МУ ГОВОРЯТ СЪНИЩАТА, дали не са опит да го предпазят или насочат към нещо определено.




Druido


Напълно съм съгласна със Уизард!
Марио,добре е човек да има един съновник под ръка! icon_farao blob8
Обожавам окултните науки и френския език.Благодарение на този сайт имам повече знания:)
Аватар
kleopatra_89
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 136
Регистриран на: 27 Окт 2004, 16:23

Мнениеот Марио » 23 Юли 2005, 11:08

Единственото смислено нещо,което виждам в работата със сънищата е практикуването на осъзнато сънуване...Дори контатка с мъртви хора,както ти даде за пример,невиждам друг начин да се осъществи освен чрез осъзнат сън :)

Примера с топката просто си го изсмуках от пръстите..Просто исках да кажа,че сънуваме най-често това,което ни вълнува през деня...
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот In_darkness » 09 Сеп 2005, 13:29

Wizard написа: Просто това са начините, чрез които човек би могъл да проникни зад психична цензура и да разбере КАКВО МУ ГОВОРЯТ СЪНИЩАТА, дали не са опит да го предпазят или насочат към нещо определено.


.......аз съм съгласна с Марио,че съновник не ти трябва.
бтв. Като получаваш определен тип послание или виждаш даден бъдещ момент в съня си се разбира достатъчно ясно както че не е обикновен сън , така и какво значи(това може да не важи за абсолютно всички, но общо взето май е така).
Освен това според съновниците са просто сбор от символи , които може да говорят вярно на някой , но да са напълно невлидни при друг.
това си е мое мнение разбира се.
After the darkness comes the light
Аватар
In_darkness
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 26 Сеп 2004, 17:11
Местоположение: the darkest night

Следваща

Назад към Съновник

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта