взеха ми детето

Ако знаете символи, които можете да тълкувате - споделете ги с нас. Тълкуването на нашите сънища, може да ни помогне в трудните и безизходни моменти от живота ни...

Модератор: Raya

Назад към Съновник

Мнениеот alana_lire » 15 Май 2010, 12:59

напоследък все бебета сънувам -всичките момиченца >.< нз и аз защо така...снощи обаче сънят ми беше мн гаден..сънувах че съм бременна и бях в болницата.бебето не щеше да се ражда,мене ме беше мн страх,а доктора искаше га до извади по-скоро и накрая каза " е,не може да чакаме повече" ,бръкна и го издърпа..нищо не усетих ,докато не видях че веднага почна да ми тече кръвта- червена,гъста и то в мн голямо количество.изгубих съзнание и като се събудих ми казаха,че имам момиченце и че баба му го е взела да го отглежда ..аз тръгнах да ги търся ,но мн кръв течеше от мен ... проверих в доста съновници и всичките си противоречат в тълкуванията!
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Mason » 16 Май 2010, 05:20

Възможно е в живота да са ти отнели нещо, което не може да прежалиш и копнежа по него ти отнема много, много енергия.

Сещаш ли се такова нещо?
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Nemezius » 18 Май 2010, 23:57

Съфорумци, хайде да се научите да си пишете глупостите за тълкуване да ги пишете в специално създадения за такива случаи раздел "Съновник", вместо да пълните с тях раздела, посветен на съноването, осъзнаването му и използването му в магията!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Съновник

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта