Странни хора .. може би ангели

Ако знаете символи, които можете да тълкувате - споделете ги с нас. Тълкуването на нашите сънища, може да ни помогне в трудните и безизходни моменти от живота ни...

Модератор: Raya

Назад към Съновник

Мнениеот mitonlo90 » 10 Мар 2015, 11:51

Здравейте на всички happy7 , сънувах един сън който още не съм го забравил и бих искал да разбера , ако означава нещо и някой тука успее да го разтълкува .

Сънувах , че двама мъже идват при мен обаче не бяха обикновени хора имаха огромни крила а крилата им не бяха бели , май бяха нещо като тъмно зелено и малко светло .. и така хванаха ме за рацете бях супер уплашен и ме заведоха на място като на планина и правеха нещо а от мен излизаше нещо черно като дим а аз ревах а те ми крещяха ''моли се , моли се на господ '' аз виках ''не няма '' но те продължаваха да ми крещят и така се събудих ... confused2

Да кажа само , не съм гледал никакви филми преди лягане :mrgreen: ! Ще очаквам коментарите ви !
Аватар
mitonlo90
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 24 Яну 2015, 23:54

Мнениеот myurid » 24 Мар 2015, 06:17

няма нужда "филмирането" да става в деня на сънуването - може и миналия месец да е станало, и преди 4 години, а по-вероятно многократно, чрез мноество финни незабелязани за теб моменти... от друга страна може пък и наистина да е послание от твоя "висш аз", знае ли човек...

Пробвай да направиш това което те съветва съня и ако има положителен резултат - значи си на прав път.

Ако е наистина "съвет от небето", резултата ще е моментален, а и след няколко месеца до година, пак може да се повтори, вече различен по съдържание сън, но даващ съвет. Това е характерна черта - истинските съвети идват нарядко и не се повтарят. Ако се повтарят, значи сънят е роден от твоята впечатлителност и буйна фантазия, която пак и пак ти прожектира едно и също. Дори и в този случай сънят може да е от полза, когато се явява краен резултат от подсъзнателни размишления.

Припомни си и емоционалния фон, както общия, така и какво се "излъчваше" от тези ангели - дали любов, дали принуда да изпълниш каквото ти казват, дали нещо дрруго. Контакта с духовното ниво винаги е в атмосфера на любов и грижа, понякога и на отегчение от човешката дребнавост. Проявата на подсъзнанието пък е ярко натрапчива, често може да приеме императивна или изкушаваща форма. И двете обаче неминуемо ще използват ярки въздействащи символи, за да ти привлекат вниманието. Няма ли такива, колкото и ярък да е сънят, е дълбоко съмнително да е поучителен.
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58


Назад към Съновник

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта