Помощ за един сън?

Ако знаете символи, които можете да тълкувате - споделете ги с нас. Тълкуването на нашите сънища, може да ни помогне в трудните и безизходни моменти от живота ни...

Модератор: Raya

Назад към Съновник

Мнениеот Lustre4108 » 12 Апр 2015, 08:08

Първо да честитя празниците на всички колеги, пишещи тук. Може ли малко помощ за един странен сън, който ми се яви точно тая нощ...то всъщност беше вече към края й, защото успях да заспя някъде след 5 часа сутринта. Цяла нощ не можах да заспя, беше ми нервно, неспокойно, подтиснато, не ме свърташе, та висях цяла нощ пред компа. И когато заспах, сънувах един от онези сънища, за които вече знам, че трябва да им обърна внимание: цветен, ярък и нещат бяха осезаеми.

Сънувах че имам в къщата си аквариум(при това от онези скъпи аквариуми, оборудвани със всичко) и в него имаше златни рибки- всякакви разцветки. Но повечето бяха умрели и кратинката изглеждаше ужасно. Тук таме някои мърдаха и взех да се суетя да сменя води и прочие, за да отърва тия, които все още могат. То и те не изглеждаха много ок, но...беше ми шибано за рибките.Знам, че асоциациите, особено в навечерието на Великден това може да извика съответните асоциации, но не ги свързвам с християнството тия рибки(пък и аз не съм християнин). Благодарско, ако имате някакви идеи.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Назад към Съновник

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта