ТАЙНИЯТ ДНЕВНИК НА САУРОН

Място за поетично вдъхновение и художествени продукции на магическата ви мисъл... В думите и цветовете се крие Магията!

Назад към Поезия и Арт

Мнениеот tanarel » 17 Мар 2008, 11:19

Ден 1

Изгорих се. Ма си заслужаваше. Направих си много готин Пръстен. Сега съм най-големият пич в Средната Земя. Ще взема да подаря по един и на другите владетели, та да завиждат, че моя е по-хубав.

Ден 4 568

Ха ха ха. Деветима от глупаците, на които пратих пръстени, ми се натресоха на гости. Казаха, че просто искали да опитат от прословутия ми конфитюр от пепел, но аз знам че са дошли, за да се уверят, че моят Пръстен е по-хубав.

Ден 4 578

Бахмааму. Така са го зяпнали, че забравят да ядат. Толкова са изкльощавели, че човек би ги помислил за призраци.

Ден 16 353

Идеята ми да превърна Ородруин в местна забележителност действа безотказно. Целият е заобиколен от елфи и хора, дошли да си направят пикник. Твърдят, че можели да си подгряват супички направо върху скалите и т'ва мнооо ги кефело. А за какво ли са им онези малки създания с косматите крака?...

Даветимата навлеци още не са отлепили поглед от пръстена ми.

Ден 16 355

Разбрах за какво са им млаките човечета. Брррррррр! По-добре да не бях.

Ден 16 372

Писна ми от глупави туристи. Писна ми от глупавате им песни. Писна ми и от цветята, които ентусиазирано засаждат в задния ми двор. Отивам да ги изгоня.

Писна ми и от деветимата глупаци.

(по-късно същият ден)

Никой не обърна внимание на виковете ми, че това е частна собственост. За сметка на това един елф и двама от извратеняците, дето правят разни неща с малките същества, веднага ми се лепнаха. Знам, че съм най-големият пич в Средната Земя, ма чак пък толкоз! Наложи се да използвам груба сила, за да се оттърва от тях. Май без да искам убих двама. Третият ми отряза пръста. Не знаех, че от т'ва се умирало.

Поне се измъкнах.

P.S. Мамка му, изгубих си Пръстена!

Ден 1 118 307

колко гледката има оттука! Само да нямах страх от високо...

Ден 1 118 309

Успокоих се. Установих, че не мога да падна. Лошото е, че и почти не мога да се движа. Мога единствено да се въртя насам-натам. Логично, имайки предвид сегашната ми форма. Всъщност май съм само едно око. Е, и духът ми си е тук!

Все пак съм доста хубаво око.

Ден 1 118 310

Трябва да си намеря пръстена. Не че точно сега има къде да си го сложа, но ще е хубаво да го държа под око.

Не че има и под какво друго да го държа, де.

Все пак е крайно време отново да стана най-големия пич в Средната Земя. Започвам да търся.

Ден 1 118 311

Търся, търся...

Ден 1 118 311

Къци, къци малко Пръстенче. Ела при тати.

Ден 1 118 312

Хванахме няква твар, за която се предполага, че знае къде е Единственият. Естествено, не иска да каже доброволно. Проблемът, обаче, идва от друго място - орките единодушно заявиха, че не биха докоснали този изрод и с върха на копието си, камо ли пък да използват някои по-радикални средства за разпит. Пратих го да гледа "Титаник" с Назгулите, докато измисля к'во да правя.

Ден 1 118 314

Тъкмо кротко си гледаха "Факултета" за осми път, когато гнусното създание започна да пищи. Нещо за Пръстена. Не можах да разбера точно какво, още по-малко защо. Пратих деветимата безделници да разберат. Да им купя по един кон и по една тога (щото иначе е трудничко да ги забележиш) излезе по-евтино от СЕДМИЧНИЯ им абонамент за вестници с кръстословици. Изхвърлих пищящата твар.

Намерих си и няква кристална топка, от която ме зяпа някъв, дето се представи за най-могъщия магьосник в Средната Земя. Изобщо не му вярвам, ама е сладур. Каза, че огнени сенки много ми отиват. За следващата ни среща ще си сложа и спирала.

От онази с броката.

Ден 1 118 315

Казва се Саруман. Като ме видя със спирала, обеща да създаде непобедима войска специално за мен. А маникюра му е толкова хубав. Издадох му, че взворът ми прониква през облаци, сянка, земя и плът.

Май не разбра, че това включва и дрехи.

Ден 1 118 317

Ха! Хванах ви! Някой надяна пръстена ми. Дам, даммм... Няква кръчма... Ех, ако не духаше такъв вятър!.... Хайде де... Избистря се... Ето! Фродо Бегинс от Графството. Сложил го е, за да се скрие от Арагорн, син на Араторн, наследник на онези глупави туристи, който го зяпаше доста подозрително. Хммм. Напълно разбирам малкия хобит. Скиталеца дори извади... меча си. Смелчага. Сам ще го утрепе, ако се пробва.

Погледнах мързеливците толкова злобно, колкото позволяват сенките и спиралата ми, и те веднага тръгнаха натам.

Ден 1 118 323

Аааааа!!! Петима от глупавите ми Назгули скочиха на беззащитните хобити. Един от тях дори си вкара... кинжала в рамото на онзи с изключително красивите сини оч... да, де... на Фродо. Арагорн толкова се ядоса, че чак го подпали. Другите просто ги нарита. Глупави Назгули. Бяха само петима, щото другите ги тресе убийствен махмурлук.

Абе тоя човек не се ли къпе?!

Ден 1 118 328

Е, явно махмурлукът им е минал, щото сега и деветимата са се втурнали след малкия сладък хобит с много буйната, къдрава, сияйна кос... ъъъ... след Фродо исках да кажа, да, след Фродо. Мамка му, как да им изкрещя, че искам Пръстена, а не хобита, като нямам уста?! Има и няква елфка. Що ли се бърка в мъжките работи?

Упс. Реката повлече Назгулите. Не съм ли ги учил, че реките имат навика да прииждат, когато снеговете се топят или пък мацки, дето се мислят за страшни пички, почнат да им дрънкат разни глупости?! Сега отново ще трябва да похарча цяло състояние.

Глупави Назгули.

Ден 1 118 333

Нещо изтървах нишката. Май ще трябва да си взема очила. Не е лека работа да се взираш по цял ден. И по цяла нощ. Сега към дребосъците и Арагорн се присъединиха някъв дядка, още някъв перверзник, дето непрекъснато предлага на мъниците да подухат Рога на Гондор, няква мацка с лък и... още нещо. Ще трябва да се консултирам със Саруман за произхода на последното.

Ден 1 116 334

Разстроен съм. Саруман каза, че трябвало да я караме по-полека. Наскоро прекратил много сърдечна връзка с един ент от близката горичка и още не бил готов да се обвърже наново. Не е честно! Защо точно сега трябваше да завали дъжд, който да угаси огнените ми сенки?

Все пак Белият ми даде информация за новите членове на Задругата. Дъртака бил Гандалф Сивия. Подозирам, че са стари гаджета, ама Сари така и не си призна. Мацката пък не била мацка, а елфически принц. А аз тъкмо щях да реша, че става за... че е много готина, де. Определено ми трябват очила. За нещото каза, че е странен вид космат воден гущер. Хм.

Сигурен съм, че е лисица, преживяла трудно детство.

Ден 1 116 335

Инструктирах няколко отряда орки да се поразходят отвъд Мордор, за да придобият малко тен. Трябва да са представителни.

Ден 1 116 337

Попаднах на нещо много интересно - Гандалф и Балрога в доста провокативни дейности навръх Мъгливите планини. Хе хе. Мислеха си, че са се скрили. Но аз виждам през облаци, сянка, земя и плът. Записах всичко. Ама как само Сивия си я завря тая шапка! Сари много ще хареса това филмче. Току-виж сме се сдобрили.

Ден 1 116 338

Не се сдобрихме. Каза, че не мога да му направя впечатлемие с такива подаръци. Бил виждал и номера с шапката, и Гандалф гол от доста по-близо. Но си призна, че някакво бижу би оправило нещата.

супер си му! Гаден материалист.

Ден 1 116 361

Щастливият ми ден. Щом Носителят ме видя, веднага си падна по мен. Т.е. падна оттам, където беше застанал, но аз знам, че това не е просто случайност.

Ела при тати, малко, сладко, синеоко, къдрокосо хоб... да, де, Фродо.
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот mandragorko » 17 Мар 2008, 11:42

...зле,много зле,тъпо,много тъпо!!!!
...за какво изобщо става дума?
...защо е постанато?
...с какво е интересно?

...фантазмагории от рода на хобити и чудесии е за фенове извън сериозните неща в този форум,пък били те поместени и в отдел забавления....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот tanarel » 17 Мар 2008, 12:45

mandragorko написа:...зле,много зле,тъпо,много тъпо!!!!
...за какво изобщо става дума?
...защо е постанато?
...с какво е интересно?

...фантазмагории от рода на хобити и чудесии е за фенове извън сериозните неща в този форум,пък били те поместени и в отдел забавления....


Всеки с мнението си....мисля , че е в правилния
раздел материала , но ако не е , го преместете
пуснах го за разведряване малко из форума , НЕ съм
го писал аз , намерих го в нета .
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот tanarel » 17 Мар 2008, 12:52

Или ако пък толкова ви дразни - го изтриите !
На мен лично ми харесва , посмях се едно хубаво .
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот ivo333 » 17 Мар 2008, 19:46

А може би не знаеш, че това е от "властелина на пръстените" icon_eusa_dance
Аватар
ivo333
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 04 Мар 2008, 17:49

Мнениеот Arhimikus » 18 Мар 2008, 12:12

mandragorko написа:...зле,много зле,тъпо,много тъпо!!!!
...за какво изобщо става дума?
...защо е постанато?
...с какво е интересно?

...фантазмагории от рода на хобити и чудесии е за фенове извън сериозните неща в този форум,пък били те поместени и в отдел забавления....


Обидите и лошия тон - на лична! icon_thanks
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот ZefaS » 19 Мар 2008, 17:14

омфг това е невероятно :P просто умрях от смях докато го чета. мн добра ебавка с властелина icon_toothy
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот Lord Njarlathotep » 21 Юни 2008, 10:58

имате ли представа каде да намеря и другите защото ги има а много одавна ги видях някъде но не помня каде
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот cant_smile » 22 Юли 2008, 20:31

тук са и другите- http://www.endorion.org/fun/humour/index.html
I was born in hell
Аватар
cant_smile
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 16 Ное 2007, 16:13
Местоположение: Търси ме в безкрая...

Мнениеот Lord Njarlathotep » 27 Юли 2008, 12:39

Поклон и благодеря.
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Dagon » 31 Юли 2008, 10:52

супер здравата ебавка :)
Last exit for the lost...
Аватар
Dagon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Юли 2008, 18:08
Местоположение: dark land city R'lyeh

Мнениеот Aphrodite » 31 Юли 2008, 20:06

Много е сладко...щях да съборя лаптопа от смях :oops:
Добре е да има малко забавление към всичко сериозно.
Regina regni nullius
Аватар
Aphrodite
 
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Юли 2008, 17:51


Назад към Поезия и Арт

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта