Мои рисунки

Място за поетично вдъхновение и художествени продукции на магическата ви мисъл... В думите и цветовете се крие Магията!

Мнениеот sanguinary » 29 Мар 2009, 21:15

Доста припряна си, суетна. Трудно се изразяваш. Това повече ти отива и съм съгласен, че си ти автора на тази бъркотия от думи и емоционални пориви :wink:
Да речем, че просто ми е трудно да събера двата образа в едно ... и да приема, че един толкова объркан човек, което е нормално за възрастта, в която е, би могъл да рисува толкова добре. И не става дума за технически познания, те се учат от всеки, който има желание. За друго става дума, но ако можех да го опиша с думи, сигурно щях да съм поет.
В някои от нещата, както в последната рисунка(в първия и вариант), има дълбочина, има нещото, което всеки творец се стреми да изрази чрез таланта си, независимо с какво изкуство се занимава. Това нещо, което прави една рисунка, по-различна от просто добре свършена работа. Познавам само двама живи човека, които го имат това - единя е на седемдесет и пет-шест, а другият е една жена, която сега е към 60. С две-три черти, тази жена можеше да ми оправи деня, да ме натъжи, да ме върне в спомени или в мисли за бъдещето. Тя обаче си беше такъв човек, с такова излъчване,с такава душа... Нямам нейна снимка, за съжаление, но стига само да я види човек, който има очи за тези неща и щеше сам да се увери в това, което казвам за нея. Вероятно за това Блот поиска твоя снимка.
И ако пак виждаш заяждане или ме разбереш тотално погрешно, можеш да бъдеш сигурна, че ще спра да пиша тук.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Wounded Warsong » 30 Мар 2009, 11:50

Вероятно си прав и аз пекалих,моля за извинение. :oops: Надявам се да продължиш да пишеш в темата,ако нещо ти харесва(или не).Ще гледам да сведа изблиците на кофти характер до минимум.Може някога и снимка да постна...ще видим.
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот Lord Voldemor » 25 Юни 2009, 07:30

Някак си сърцето ми винаги радостно потрепва като виждам талантливи млади хора-родината ни отчаяно се нуждае от такива.Успех!
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Предишна

Назад към Поезия и Арт

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта