Мои рисунки

Място за поетично вдъхновение и художествени продукции на магическата ви мисъл... В думите и цветовете се крие Магията!

Мнениеот Wounded Warsong » 11 Мар 2009, 10:47

Ето и нещо от мен,надявам се да ви хареса :wink:

ИзображениеИзображение


Изображение


Изображение
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот paparosko » 11 Мар 2009, 19:17

Много интересни рисунки!
Интересен стил.

Компютърни ли са?

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот Moerin_Elf » 12 Мар 2009, 08:35

Браво! Наистина интересни и от някъде този маниер на рисуване ми е силно познат....Ама ного познат icon_flowerface
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот sanguinary » 13 Мар 2009, 22:38

:mrgreen: Варсонг, надявам се не твърдиш, че си ги рисувал ти, поне първите две. Та добре е да споменаваш авторите. Странното е , че не виждам подписи или инициали. :roll:
Тук виждам похвати, които се градят с много години усилена игра със светлото и тъмоното, както и със студените и топлите нюанси.
notworthy Тук не става дума за талант, както е при Moerin_Elf, а за собствен стил, граден с години. Иначе казано - собственият стил е разликата между рисувача и художника. А това е нещо, което малцина постигат и утвърждават.
Вторите наподобяват по-скоро илюстрации от някоя книга, от рисувач, който скоро е завършил академията и е добре запознат с анатомията на човека, но не и с пропорциите и цветовете. Възможно е просто на различни етапи от възрастта си и развитието си да ги е рисувал.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Nemezius » 13 Мар 2009, 23:25

Moerin_Elf написа:Браво! Наистина интересни и от някъде този маниер на рисуване ми е силно познат....Ама ного познат icon_flowerface


А на мен ми е позната първата картинка, а третата ми е доста... хмммм, наподобяваща друга, която съм виждал преди години.

Уаргсън, нищо лично, но да вземеш изображение, да го минеш през resize и rename, да ги качиш на Фотобюкет и да го представиш след това за свое... идва ми "малко" lame - с куулайрис мога да прегледам по над 3 милиона изображения в гугъл на час, но 'айде, да не казвам кой е оригинала, че и аз се чудя в момента, следкато първата я намерих на няколко сървъра и лични страници, на които се представяше за авторска от различни имена.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Wounded Warsong » 14 Мар 2009, 09:06

Мои са си,при това не са от най-добрите. :wink: Уча в художествена гимназия.Не бих си позволила да се фукам с нещо чуждо,а и няма защо да го правя,моето става за целта,както виждам :) Има ги и в comicsbistro.net и в artlinecomics.com,защото аз съм ги сложила там.Възможно е и на други места да са се появили,не по моя вина.
Ако много пък ви тревожи съмнението или ви харесват рисунките,заповядайте на изложба в четвъртък от 17.00,Благоевград,галерия "Македония арт"(намира се срещу кино Елит),тогава е откриването.
Ако можеше,евентуално,да ви дам съвет,то би бих ви посъветвала,да не бързате да се изхвърляте с подобни изказвания и да пишете правилно имената на хората.Хайде,със здваве и извинявайте,ако има нещо.... icon_flowerface
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот Moerin_Elf » 14 Мар 2009, 16:16

Доста близко си ми. Може и да наминeм да те видим :wink:
Без това точно там ,където учиш е едно мое много любимо приятелче
Wounded Warsong написа:Ако можеше,евентуално,да ви дам съвет,то би бих ви посъветвала,да не бързате да се изхвърляте с подобни изказвания и да пишете правилно имената на хората.Хайде,със здваве и извинявайте,ако има нещо.... icon_flowerface

А иначе сори ако си се почувствала обидена-просто нещата ти ми заприличаха много на един приятел icon_flowerface
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Wounded Warsong » 14 Мар 2009, 19:00

Заповядайте,все пак Сандански не е толкова далече.
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот elena » 14 Мар 2009, 20:28

Браво много са хубави рисунките.Много ми харесват :) icon_eusa_clap icon_eusa_clap
Аватар
elena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Мар 2009, 13:35

Мнениеот sanguinary » 16 Мар 2009, 06:27

Wounded Warsong написа:заповядайте на изложба в четвъртък от 17.00,Благоевград,галерия "Македония арт"


Wounded Warsong написа:Заповядайте,все пак Сандански не е толкова далече.

Последно?
Всъщност няма значение.
Добри са първите две. Браво на този, който ги е рисувал icon_flowerface
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Wounded Warsong » 26 Мар 2009, 23:21

Ето нещо съвсем ново,от тази вечер...не се стърпях да се изфукам 8)
Изображение
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот B-L-O-T » 27 Мар 2009, 14:58

Постни една снимка да видим лицето нарисувало ги
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Wounded Warsong » 27 Мар 2009, 17:55

За какво ти е?
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот sanguinary » 27 Мар 2009, 22:58

Много добро е това.
Уморени лица. Женския профил е уникален, много въздействащ. И думите, написани отгоре са силни.
Този човек има ли нещо като стихосбирка или... нещо написано?
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот sanguinary » 27 Мар 2009, 23:05

Между другото, сега забелязвам наченки на "старата школа". Въглен, туш и пастел (или акварел).
Личи си, че е рисувана от човек, който знае кога да спре, а това никак не е често срещано.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Wounded Warsong » 28 Мар 2009, 01:57

Този човек,демек аз,още няма стихосбирка... :wink: Някога и това може да стане...
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот Wounded Warsong » 28 Мар 2009, 02:08

Между другото,sanguinary,писна ми да се заяждаш,някакъв комплекс ли имаш?Ти би ли си приписал заслугите за нещо чуждо?Човек мисли така,както живее...
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот sanguinary » 28 Мар 2009, 23:03

Wounded Warsong написа:Между другото,sanguinary,писна ми да се заяждаш,някакъв комплекс ли имаш?Ти би ли си приписал заслугите за нещо чуждо?Човек мисли така,както живее...

Щом в това, което съм казал, чуваш заяждане, може би ти имаш проблем... :roll:
Дали аз си бих приписал заслугите за нещо чуждо? Варсонг, това съвсем не е правилният въпрос в случая.
Ти да не би да виждаш само това у хората, което ти би направила? Плагиатството е факт, присвояването на овации също, убийствата и самоубийствата, кражбите, измамите, нежеланата бременност и шофирането в нетрезво състояние... и т.н. и т.н...
Според теб, аз трябва ли да направя всичките тези неща,за да съм наясно, че се случват наоколо? Просто факти...
А и не виждам защо толкова се дразниш, след като си сигурна в това, че ти си авторът. Напротив, аз бих се полъскал на твое място.
Поздравявам човека, който ги е рисувал тези неща, нямам представа кой е, нито казвам кой е. Щом си убедена, че си ти, би трябвало да го приемеш като поздрав към теб. Но явно... не е към теб :wink:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Wounded Warsong » 29 Мар 2009, 12:56

Хахахаххахахах,откъде тръгнахме,докъде стигнахме :roll: .Разтягай ги някъде на друго място тия за убийствата и самоубийствата.Не зная дали усещаш,ама не им е мястото тука.Значи,радвам се,щом е трябвало да се чувствам полЪскана.Обаче,начина ти на изразяване,силно понамирисва на заяждане.Впрочем,може и да си въобразявам,все едно..Нито време,нито желание имам да си ги мерим...мненията.Ето една начална скица.Естествено,е от ателието на художника,когото убих и ограбих и за когото сега най-нагло се представям... :mrgreen:

Изображение
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Мнениеот Wounded Warsong » 29 Мар 2009, 13:06

Ето го и завършеноИзображение
Аватар
Wounded Warsong
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Фев 2009, 09:12
Местоположение: Plane of suck

Следваща

Назад към Поезия и Арт

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта