Слънцето ?

Още от най-древни времена Магията и Астрологията са вървели ръка за ръка... Астрологическа карта, Фази на Луната, Зодиак, Асцендент, Планети, Звезди, Хороскопи... - тук ще бъде мястото за всичко това!

Модератор: Lunohod

Мнениеот Sol niger * » 17 Мар 2006, 13:57

Всичко започна през 1999 г., малко след слънчевото затъмнение .трътнах за работа и изведнъж ужасно ми прилоша ,не обърнах особенно внимание докато това не започна да се повтаря. И така живота ми започна да се обърква тотално. Последваха низ от нещастия и неуспехи .До скоро не правех аналогия с това акар, че знаех точния момент на проблемите ми , докато един приятел не ми каза да проверя в кой ден съм родена... . .оказа се неделя- деня на Слънцето .Както виждате и ника ми Sol niger преведен от lат .означава Черно Слънце/избран съвсем случайно от една книга/

След слънчевота затъмнение следва цикъл от 18 год. значи ле това ,че аз толкова дълго ще стоя в задънена улица? Макар, че в книгата на В. Мегре, Анастасия казва ,че не планетите управляват нас ,а ние тях съм по- склона да вявам ,че е обратното като се има напредвид няколкото" случайности".............. :roll:


Молбата ми към вас е ,как могат да бъдат променени тези събития понеже аз не разбирам нищо от Астрология ?
Аватар
Sol niger *
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Авг 2005, 15:01

Мнениеот Wizard » 17 Мар 2006, 14:48

По принцип щом си родена в Неделя т.е. под знака на Слънцето, това означава на първо място, че си родена с късмет и че ще постигаш сравнително лесно нещата в живота си, или поне тези неща, които другите постигат много по трудно.
Не виждам каква е връзката с това Черно Слънце!?! Ако искаш разкажи малко повече, защото ми се струва, че сама си приписваш неща, които изобщо първоначално не биха се свързали с теб самата.
Има възможност да се промени кармичния път на даден човек, но НЕ в основни линии - искам да кажа, че има неща, които просто трябва да си се случат и съответния дух да ги преживее.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Vendetta » 17 Мар 2006, 15:17

"След слънчевота затъмнение следва цикъл от 18 год. значи ле това ,че аз толкова дълго ще стоя в задънена улица?"

От теб си зависи.. ако допуснеш това да се случи. Искай, вярвай. И може би ще получиш. Не вярвам в случайностите.. Всичко си има причина. Нищо не се случва ex nihilo (тук колко ще се наемат да ме оборят :Д живи и здрави). А може и да не е така. Сол Нигер, извинявай доста изписах малко казах.

Тези събития могат да бъдат променени с желание от твоя страна. Пък не мисля, че е задължително да разбираш от Астрология, нито мисля, че проблемът ти идва от Слънцето.
Тихо !!
Аватар
Vendetta
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 17 Яну 2006, 07:18

Мнениеот Sol niger * » 17 Мар 2006, 16:35

Не си мислете ,че съм стояла безучастна и просто съм наблюдавала живота си, напротив всячески съм се опитвала да се измъкна от задънената улица ,но уви без резултат ...... има неща в живота които колкото и дa ми се иска и да се опитвам ,сама няма да мога да променя BangHead
Не вярвам във случайности, затова и думата е в кавички.


Wizard , кажи как мога да си променя кармичния си път ?
Знам ,че не е лесно това ,но въпреки това какво друго ми остава...
Аватар
Sol niger *
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 48
Регистриран на: 09 Авг 2005, 15:01

Мнениеот Lunohod » 19 Мар 2006, 19:40

Макар че е трудно да се добави каквото и да било след тези отговори .... мисля че си твърде сурова към себе си.Имаше и още една дума (като добавка): Дерзай!
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12


Назад към Астрология за Всеки

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта