Астрологията и има ли тя почва в главите на хората

Още от най-древни времена Магията и Астрологията са вървели ръка за ръка... Астрологическа карта, Фази на Луната, Зодиак, Асцендент, Планети, Звезди, Хороскопи... - тук ще бъде мястото за всичко това!

Модератор: Lunohod

Мнениеот KAT » 13 Май 2007, 17:02

Krin le Fee написа:Ама разбира се!Как можах аз глупавата да си помисля нещо друго!
:)
Кат , запитай се сам защо" никой" не ти е коментирал в темата. :)
Аз изказах мнение за астрологията.
Марио изказа.
Мортиша изказа..
Тези вси4ките не сме "никой.
Пък ти както решиш... :)



Ти наистина нещо не си добре, взели са отношение по въпроса за Астрологията като цяло а по конкретния въпрос който поставих никой нищо не е изкоментирал. Сега правиш ли малка разлика кой как разсъждава и как мисли, ако и това не го разбереш и пак ми напишеш някакви глупости в дежурния си стил твоя си работа.
Защото когато имаме някаква наука създадена тя ляга на някакви основни неща които са дълбоко проверени и не подлежат на съмнение че са си така и след това се доразвива тази наука. А аз написах на какво ляга Асрологията на дядовия си.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот ilusia » 13 Май 2007, 17:29


KAT
Преди да оспорваш нещо , каквото и да било то , вземи си виж доказателсвата и чак тогава почвай да се излагаш.
1 - детето рита много преди 6 месец.
2- духът на детето витае около майката още много преди да се определи пол.
3- взима се предвид рождената дата и положението на планетите точно тогава , защото се смята , че това е денят , в който е предопределено да се появи бебето на бял свят - сиреч точно този ден , с точно тези предпоставки за бъдеще израстване.

Предполага се , че преди да тръгнеш да отричаш дадена материя би трябвало да имаш солидни познания в тази област.

Legion
Миче , опита на magicka не доказва нищо друго , освен , че и в тази наука както и във всичко останало има дебилни и посредствени хора , претендиращи да разбират от нея.
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Krin le Fee » 13 Май 2007, 17:34

Легион, интересно :)

Оба4е...(казал един скепти4ен Козирог :) )

Ли4но аз не смятам мисля 4е в слу4ая се объркват понятия..Астрологията се занимава с връзка(за вси4ки оито не вярват астрологията- с евентуиана връзка) между рождена дата и 4ас и местоположенито на планетите по това време, с 4ерти на характера...) Но не с !ясновидство, за да се разбере има ли такъв 4пвек или няма.. Не знам дали се изразихй ясно но ако има неразбрали боих се опитала да обясня по нагледно...
Колкото до това- в математкиката има понякога зада4и които нямат решение..
Озна4ава ли това оба4е 4е науката не съществува и е глупост? :)
Просто мои размисли..Самата аз се интересувам от астрология но се съм веща,,.забелязала съм някои сходства с рождената дата и зодии и асценденти...
но от друга страна поак го казвам-не бих си позволила да съдя за 4овека само по това!
Аватар
Krin le Fee
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 30 Мар 2006, 15:54
Местоположение: Germany

Мнениеот Krin le Fee » 13 Май 2007, 17:39

KAT написа:
Krin le Fee написа:Ама разбира се!Как можах аз глупавата да си помисля нещо друго!
:)
Кат , запитай се сам защо" никой" не ти е коментирал в темата. :)
Аз изказах мнение за астрологията.
Марио изказа.
Мортиша изказа..
Тези вси4ките не сме "никой.
Пък ти както решиш... :)



Ти наистина нещо не си добре, взели са отношение по въпроса за Астрологията като цяло а по конкретния въпрос който поставих никой нищо не е изкоментирал. Сега правиш ли малка разлика кой как разсъждава и как мисли, ако и това не го разбереш и пак ми напишеш някакви глупости в дежурния си стил твоя си работа.
Защото когато имаме някаква наука създадена тя ляга на някакви основни неща които са дълбоко проверени и не подлежат на съмнение че са си така и след това се доразвива тази наука. А аз написах на какво ляга Асрологията на дядовия си.

Изказали са мнение отмосно науката астрология , мом4енце.
И след като не са ти отговорили на въпроса явно са сметнали 4е няма смисъл.мно защо питаш мен? аз казах о4евидното-питай си тях...
Аватар
Krin le Fee
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 30 Мар 2006, 15:54
Местоположение: Germany

Мнениеот KAT » 13 Май 2007, 18:27

"3- взима се предвид рождената дата и положението на планетите точно тогава , защото се смята , че това е денят , в който е предопределено да се появи бебето на бял свят - сиреч точно този ден , с точно тези предпоставки за бъдеще израстване.
"

lusia - според теб детето като е в примерно в 7 месец на кой свят се намира в отвъдното ли - недей да приказваш смешни неща. Или пък знаеш ли как се раждат някои деца, как раждането се забавя и лекарите умуват да направят ли операция и кога точно да я направят, да изчакат ли още малко да се роди по нормален начин или с операция. И сега според теб излиза че съдбата на детето се решава от това кога лекарят ще реши да се направи операция за раждането, айде още едно закопаване на умната Астрология - поздрави от планетата на логиката.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот ilusia » 13 Май 2007, 18:44

ilusia - ако обичаш :)
Да си си помислял , че така е предопределено ? Че много преди да се зачене детето , се е знаело какво ще стане и , че трябва да се забави това раждане?
Избягвам да говоря неща , не в които не съм сигурна , а в които не вярвам.
Откри сам разликата - не се боя да бъда смешна в очите на някого , ако защитавам убежденията си. Нито се боя някой по-умен от мен да ги разпарчетоса , за да достигна една по-различна гледна точка - може би дори по-истинска :)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот KAT » 13 Май 2007, 19:00

"Да си си помислял , че така е предопределено ? Че много преди да се зачене детето , се е знаело какво ще стане и , че трябва да се забави това раждане? "

От това следва че някой ни управлява, понеже примерно може да се изчака поне един ден за раждането, не е от голямо значение дали днес или утре ще направят операцията. И излиза че някой управлява мислите на доктора и му нарежда кога да направи операцията, защото иначе предопределеното няма как да се случи.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот ilusia » 13 Май 2007, 19:10

Твърде много си гледал матрицата.
Живота си управляваш само ти и само ти решаваш по кои път да поемеш и колко да падаш , да се спъваш и да продължаваш.
Нали духовете имат разум според теб ?А това в нас какво е ? Латекс > Не мисля
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот KAT » 14 Май 2007, 10:57

ilusia - да ти кажа ти стана номер две Krin le Fee.

"Да си си помислял , че така е предопределено ? Че много преди да се зачене детето , се е знаело какво ще стане и , че трябва да се забави това раждане? "

Това дето е така предоопределено от кого е направено така а, кой е наредил така да бъде предопределено. Сигурно твоя латекс дето ти е вглавата. От кого се е знаело че така ще стане а можеш ли да ми кажеш, сигурно от Бог нали той дърпа всички конци.

ами това много преди да се зачене детето се е знаело че така ще стане. Ау свят ми се зави и щях да падна от купата сено. Ти можел ли да ми кажеш кой сперматозоид ще оплоди яйцеклетката или ония дето определят предопределеното те и това могат да правят. От всичките тези твои бръщолевения излиза че зад това предопределено стои някаква сила и тя ни управлява. Ти ilusia искаш ли някой да ти наложи предварително какво ще е твоята съдба и твоят живот да бъде това което те предварително са решили да бъде.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот ilusia » 14 Май 2007, 14:52

Не виждам смисъл да продължавам този спор. От любов към спорта думи не хабя....
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот KAT » 14 Май 2007, 16:41

ilusia - аз ти зададох един много съществен въпрос а именно -
"От кого се е знаело че така ще стане а можеш ли да ми кажеш"

а ти не искаш да ми отговориш, интересно защо, нали аз се правя интересен с моите си номера както по-рано написа Wizard и да не ми обръщате внимание.Аз знам за теб от кого се е знаело, както знаеш как се лее куршум от бабите и за какво се прави, така знаеш и от кого се е знаело, и се надявам че това последното го разбра добре, понеже нали си доста добре с някои неща.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот ilusia » 14 Май 2007, 17:03

От теб самият. Човешкият дух е древен. Много древен и претърпява различни трансформации , в своята над битиина съдба. Има души , които се прераждат много скоро след смъртта си. Други чакат момента или семейството , в което трябва да се родят. Те или по-висши сили решават точно къде , кога и как да се преродят.
Бог не дърпа нищо. Във вселената има много по-древни и стари същества от човешките. Йерархия . Душата заличава частично връзките си с миналите си животи в ранните детски години. Децата са способни много по-лесно да правят връзки от миналото от порасналите хора. Това значи , че ти избираш къде и как да се родиш , ала по-късно по неписан закон "спомените избледняват" , за да можеш адекватно да минеш на по-висше духовно ниво , да научиш точно тези уроци , които е писано да разбереш тук - във времето , епохата и културата на обществото , в което си роден.
И за последен път се поддавам на подобна манипулация. Когато кажа , че не желая да отговарям не е защото не мога , а защото не виждам смисъл , да губя време и усилие , в някого , който чете написаното от мен само за да намери нещо , с което да се заяде. Ако ти си нямаш друга работа , на моите плещи виси внушително количество такава !
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот KAT » 14 Май 2007, 17:13

" да научиш точно тези уроци , които е писано да разбереш тук"

кой ми ги пише тези уроци и кой определя че било писано да ги разбера докато съм човек. По това как си го написала не виждам аз самият да съм си ги задал тези неща.

Сега как ще ви навра в кучи гъз за извинение на целия форум, ама човешката глупост понякога няма край. Виж си това писание:

"Това значи , че ти избираш къде и как да се родиш"

Това знаеш ли какво означава на практика, че твоите истиснки родители всъщност не са ти никакви истински родители, понеже ти си можела да си избереш примерно да се родиш в Лисабон или в Париж, при кои родители а?
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Предишна

Назад към Астрология за Всеки

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта