ПРОЯВА НА НЕБЕСНАТА КОНФИГУРАЦИЯ НА 13.08.2010

Още от най-древни времена Магията и Астрологията са вървели ръка за ръка... Астрологическа карта, Фази на Луната, Зодиак, Асцендент, Планети, Звезди, Хороскопи... - тук ще бъде мястото за всичко това!

Модератор: Lunohod

Мнениеот Arhimikus » 13 Юни 2010, 12:44

http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=983

Нека по-вещите астролози изкажат някакво мнение. Разбирам за какво става дума, но ще е хубаво ако може някой да го разясни.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Lunohod » 23 Юни 2010, 22:07

Мерси Ти за информацията! Отговора ми е сложен, както обикновенно...Да, има много в звездите, но това не значи, че ние не не можем да направим нищо...Това са просто обстоятелста или влияния, които човек може да използва по най добрия начин...или...Въпрос на лично развитие и сила...Просто се активират житейски теми, но предупределяне на резултата - НЯМА!!! Не знам до къде го обясних...Влиянието на космоса над нас е огромно, но вътрешната сила и нагодливост са нещо, което човек придобива като житейски урок или като последица от собствените си усилия да оцелее...Това просто се постига...в един момент...
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Arhimikus » 24 Юни 2010, 14:41

Аха! Т.е. в този период можем да се "нагласим" на вибрациите и извлечем максимално полза за развитието си, като в същият момент сме предупредени какво евентуално може да се случи в негативен план. Сега ми е по-ясно! Благодаря!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен


Назад към Астрология за Всеки

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта