Въпрос за асцендента

Още от най-древни времена Магията и Астрологията са вървели ръка за ръка... Астрологическа карта, Фази на Луната, Зодиак, Асцендент, Планети, Звезди, Хороскопи... - тук ще бъде мястото за всичко това!

Модератор: Lunohod

Мнениеот Bloody Alibis » 07 Ное 2005, 09:40

Дожбре де как д разбера Везна с асцендент какво съм като на едни мест ме изкарват Овен а на други Телец?Като видя кое наймн ми пасва на характера ли?
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Stalik » 07 Ное 2005, 11:50

Bloody Alibis написа:Дожбре де как д разбера Везна с асцендент какво съм като на едни мест ме изкарват Овен а на други Телец?Като видя кое наймн ми пасва на характера ли?

Ами дай точни данни. Дата, час, място и ще ти кажа. :mrgreen:
Аватар
Stalik
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 16 Окт 2005, 09:59
Местоположение: София

Мнениеот Bloody Alibis » 08 Ное 2005, 06:53

13.10.1988g 18:30 gr.Sofia
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Arhimikus_NA » 08 Ное 2005, 09:59

www.astro.com

Там пише всичко :wink:
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот Arhimikus_NA » 08 Ное 2005, 10:03

Тъй като не си дала името си, не мога да ти кажа какъв ти е хороскопа за днес ;) Но иначе слънчевият ти знак е везни (ех че готина зодия... ;). лунен знак - скорпион, асцендент - телец.
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот Bloody Alibis » 08 Ное 2005, 10:42

100% ли е сиг че съм теле?Иначе какво значение има името..наче се казвам Ида
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Arhimikus_NA » 08 Ное 2005, 11:00

Много хора са ми препоръчвали този сайт, и ми казват че е 100% сигурен. Ако те са ме излъгали, значи лъжа теб :)
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот Druida » 08 Ное 2005, 14:39

Archimikus, идеята за астро консултациите е хубава, но и опасна, защото зависи от морала на консултиращите и особено на четящите астро информацията. Искам да кажа, че когато някой си публикува рождените данни във форума, то те могат да станат достояние и на не дотам доброжелателно настроени хора, а знаеш че рождената карта е енергиен ключ към човека. Не случайно големите астролози са криели часът си на раждане.

Та сега по темата за картата на Bloody Alibis, прилагам я прикачена, за да може да си я види.

От картата се вижда, че ASC и е твърдо Телец. Интересен е Плутон на Десцендента, в Скорпион, в 12-ти дом и Марс в Овен в 12-ти Дом.

Имам и не лошо тълкувание на руски, ако Ида желае, мога да и го изпратя по e-mail.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот Arhimikus_NA » 08 Ное 2005, 14:48

А това, което ти си поствал не е толкова опасно като информация?
Едва ли момичето си е създало неприятели от толкова скоро откакто е в сайта (като гледам кога е регистрирана... и междувременно там си е дала и рожденната дата... както маи съм направил и аз). Да се надяваме че няма толкова лоши хора тук, които да започнат да си играят със съдбата й (или поне толкова способни)
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот Druida » 08 Ное 2005, 16:41

Ами след като си е дала датата, всеки може да си извади картата и:)

Не ме разбирай погрешно, не страдам от параноя или подобни глупости...

Просто има хора и хора.

Предпочитам да вярвам в добрата страна на хората:)

А, картата може да стане основа всеки да и каже по нещичко и тя да опознае себе си по- добре и най-вече своите скрити сили
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот Bloody Alibis » 08 Ное 2005, 17:50

хехех мн 10х що се отнася до страхат от магии...ами незнам аз си вярвам че хората са добри,просто някои не желаят да го приемат...но да си призная честно по-ме е страх от тези не в нета а в истинският живот...чеее....иначе наистина мн благодаря не трябваше да си хабиш времето за карта достатъчно ми е да знм кой ми е асцендента...принципно от астрология нищичко почти не разбирам:) Преди време баща ми беше работил на едни...хммм...ясновидки да го кажем и при тях имше астроложка която бе направила за всеки от семейството ми поотделно какъв е и т.н. ама баща ми колко запомнил колко не...а аз мн обичам да разбирам неща:) в смисъл било то психотестове зодии всичко такова...все пак съм напринципа,че да разбереш другите първо трябва да разбереш себе си и така...пак мн 10х за картата,но ще ми кажеш ли Друид какво е интересното на "Плутон на Десцендента, в Скорпион, в 12-ти дом и Марс в Овен в 12-ти Дом."?Какво значи:)
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот sanguinary » 05 Яну 2006, 02:55

не се предоверявайте на astro.com
изкара ме с асцендент рак,а той е овен... 100% както и да го смятам...
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Lunohod » 05 Яну 2006, 19:39

Може да е имало някаква грешка. Аз много пъти съм ползвала "астро ком" като нямам друго под ръка и ми изкарва същите домове като тези ,които съм пресметнала по 2-3 различни системи (френски , руска и на Гудманд- имат разлика ,но не фрапираща).
Но си прав ,че трябва да се проверява и на друго място.
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот Bloody Alibis » 14 Апр 2006, 17:54

okk pak da pitam razbrah kakwo zna4i mars v oven v 12 dom ma toq descendent pluton i bla bla nikade en go otkrih kakwo zna4enie ima plz kajete miiiiiiiii
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia


Назад към Астрология за Всеки

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта