Гледане с конец

Тук можете да пишете за всякакъв вид гадания, които не са опоменати в другите раздели на форума.

Модератор: Cath

Назад към Гадателство

Мнениеот sun » 04 Сеп 2008, 19:21

Добър вечер! Ако не съм уличила правилното място да пусна този пост , то се извинявам предварително! Днес ми се случи нещо много странно . Отидох да видя приятелят си на работа , докато стоях навън една циганка ме заговори . Принципно ги разкарвам на момента , за да не ме занимават, тъй като повечето , да не кажа всичките, са шарлатанки, говорят наизустени неща . Не знам какво ме накара да я изслушам и да й дам цигара, но май не сгреших особено... или ? Позна много неща, за които не ми се споделят тук, защото са много лични. Усети , че с приятеля ми не сме в цветущи отношения , каза ми , че му нямам доверие, защото ме е излъгал много жестоко, което си е истина , но той ме обичал. Каза ми да ми гледа на конец , извади от торбата си малко конец , скъса го със зъби на равни части. Каза ми да си дръпна един и да направя три възела като на третия ми каза да назова име на някой , който ме мрази. Отговорих й , че не знам кой ме мрази , а тя ми каза просто да назова някой, към който имам подозрения. Накара и приятелят ми да направи още един възел . Така станаха 4 възела . Сложи го в ръката на приятелят ми и каза , че ако се развържат 3 от 4-рите възела , тоест да остане само 1 възел , щял да ме обича истински без лъжи, но ако не се разплетат и си останат 4 ,ще продължи с лъжите . Конецът не е мърдал от ръката, тя сложи някакви билки, поне така се изрази тя, на мен ми приличат на клони или на корени .. не знам , но допир с конеца не е имала. След около 10-15 минути разтворихме ръката, опънахме конеца и имаше само 1 възел .. онемях ! Да вярвам ли или не ? Много сме изумени . Даде ни от тези клонки . На приятелят ми каза , ако пътува в кола да го сложи в жабката, а на мен да си го нося с малко кафе и захар ... А преди всичко и на двамата ни каза , чв имаме магия ..Слушам вашето мнение ! Благодаря!
Аватар
sun
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Сеп 2008, 18:58

Мнениеот Марио » 04 Сеп 2008, 20:02

Здрасти:)

Преди няколко месеца на сестра ми й погодиха същия номер - цигара, познаването на неща, за които не й се говори и накрая конеца. Едно мога да те уверя, нямаш магия, на сестра ми й казаха същото. Дали циганката е шарлатанка или не, не смятам че някой може да ти отговори без предрасъдъци...

В крайна сметка направете, това което ви е казала. Ако има резултат значи не е била шарлатанка. :)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот stanislava » 04 Сеп 2008, 20:19

За клонките нямам мнение,но захарта и кафето е амулет за зачеване.
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот Kotentseto » 05 Сеп 2008, 09:46

Номерът с възела дори не изисква излишна сръчност...

Не се връзвай така. Поздрави icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот galina_dim » 05 Сеп 2008, 10:20

stanislava написа:За клонките нямам мнение,но захарта и кафето е амулет за зачеване.


Добре, че си пия кафето чисто...
Не се предоверявайте на циганките, особено ако ви искат нещо :) Аз лично не бих носила каквото и да е, дадено ми като съвет от такъв човек и по такъв начин...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот stanislava » 05 Сеп 2008, 14:55

Търсим символизма-на какво ни наподобява зърното кафе,захарта се използва за привличане така също и за изчистване на отпицателна ЕН.Клонките обикновенно е валериан.Моя приятелка зачена именно след като носи зърна кафе със захар.Ромите имат изпитани във времето предметни магии,които си ги предават от поколение на поколение.На сватбите си имат традиция да захранват младите със 2-изпържени яйца,посолени със захар,нарязани и разбъркани добре-ето ти магията им за обич
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот stanislava » 05 Сеп 2008, 14:57

Търсим символизма-на какво ни наподобява зърното кафе,захарта се използва за привличане така също и за изчистване на отпицателна ЕН.Клонките обикновенно е валериан.Моя приятелка зачена именно след като носи зърна кафе със захар.Ромите имат изпитани във времето предметни магии,които си ги предават от поколение на поколение.На сватбите си имат традиция да захранват младите със 2-изпържени яйца,посолени със захар,нарязани и разбъркани добре-ето ти магията им за обич
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот galina_dim » 05 Сеп 2008, 20:52

Стаси, аз всъщност се пошегувах...
Но е хубаво да я има тази информация :)
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София


Назад към Гадателство

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта