Здравeйте

Тук можете да пишете за всякакъв вид гадания, които не са опоменати в другите раздели на форума.

Модератор: Cath

Назад към Гадателство

Мнениеот samanta » 06 Окт 2008, 09:35

здравейте
имам едно питане някой да има някакви кординати на врачка от люлин казва се вяра
можели да ми даде някакиф телефон да се свържа с нея.
мерси много.
Аватар
samanta
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 10:04

Мнениеот sin angel » 06 Окт 2008, 20:31

мога ли да попитам,защо са ти нейни координати искаш да ходиш да ти гледа ли? Защото ако е така,аз лично бих те посъветвала да не го правиш.но това е твой личен избор.

Извинявам се за спама на модераторите!
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот samanta » 07 Окт 2008, 05:13

[quote="sin angel"]мога ли да попитам,защо са ти нейни координати искаш да ходиш да ти гледа ли?
да искам да ти отида според мен няма нищо лошо човек когато има проблеми търси решение.Верно тя няма да ми реши проблема но човек изпитва нужда да отиде.Верно че има много шарлатанки но за нея съм чувала добри отзеви. :oops:
Аватар
samanta
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 10:04

Мнениеот Cath » 07 Окт 2008, 10:16

не sin angel, вероятно иска да отиде на врачка, за да си ушие костюм! тук въпроса е не защо ще ходи на врачка, а как да отиде. така че ако някой знае да дава координатите, а ако не знае да си мълчи.
и вместо нон-стоп да се извинявате на модераторте просто не пишете някакви мнения, за които смятате, че трябва да се извинявате. вече имам чувството, че съм в някакъв манастир - скоро и прошка ще почнем да си искаме!

саманта, вземи координатите от хората, от които си чувала добри отзиви. ако не - отиди в люлин и разпитай. с питане и до Цариград се стига.
успех!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот samanta » 08 Окт 2008, 10:19

Cath написа:не sin angel, вероятно иска да отиде на врачка, за да си ушие костюм! тук въпроса е не защо ще ходи на врачка, а как да отиде. така че ако някой знае да дава координатите, а ако не знае да си мълчи.
и вместо нон-стоп да се извинявате на модераторте просто не пишете някакви мнения, за които смятате, че трябва да се извинявате. вече имам чувството, че съм в някакъв манастир - скоро и прошка ще почнем да си искаме!

саманта, вземи координатите от хората, от които си чувала добри отзиви. ако не - отиди в люлин и разпитай. с питане и до Цариград се стига.
успех!



здр
мерси много за отговора
имено за това пиша в форма може някой да е ходил и да ме посаветва каде мога да отида.защото знам че има много шарлатанки и го правят за пари.аз не искам да ме лъжат но вярвям че има хора които имат някаква дарба. :wink:
Аватар
samanta
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 10:04

Мнениеот bellastella » 08 Окт 2008, 11:25

Точно тия хора, които притежават дарба, също могат да те подхлъзнат и тогава да се чудиш "що така стана бе".
Преди два месеца ходих при една жена, която наистина има талант. Знаеш ли какво стана?
УЛОВИ СТРАХОВЕТЕ МИ, ВСИЧКИТЕ ДО ЕДИН и ми каза нещата, които се ужасявах да не се случат. Два-три дена не бях на себе си от това, което ми предстоеше. Тогава се взех в ръце, казах: "супер си ти! Ти не си тази, която знаеш бъдещето ми". В продължение на седмица по два пъти на ден започнах да чета една молитва-заклинание за връщане на Любовта между двама души като поставих условието, че ако не ми е съдено да бъда с този човек, тогава пророчеството на тази жена да се изпълни в близките 10 дни, както тя сама го беше предрекла.
И познай, нещата между мен и моят приятел се стабилизираха и въобще не се случи това, което тя каза, въпреки че всеки, който е бил при нея, казва, че тя умее да познава на 300 %.
Просто се амбицирах да си докажа, че аз владея силата сама да си помогна в кризисна ситуация, а не да се поддам на отчаянието, така както стана след ходенето при нея.
Стига вече съм спамила, само исках да кажа това, което ми се случи с жена, имаща дарбата и работеща без такса или срещу каквато и да е парична сума. Внимавай с всичко!
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот samanta » 08 Окт 2008, 12:00

bellastella написа:Точно тия хора, които притежават дарба, също могат да те подхлъзнат и тогава да се чудиш "що така стана бе".
Преди два месеца ходих при една жена, която наистина има талант. Знаеш ли какво стана?
УЛОВИ СТРАХОВЕТЕ МИ, ВСИЧКИТЕ ДО ЕДИН и ми каза нещата, които се ужасявах да не се случат. Два-три дена не бях на себе си от това, което ми предстоеше. Тогава се взех в ръце, казах: "супер си ти! Ти не си тази, която знаеш бъдещето ми". В продължение на седмица по два пъти на ден започнах да чета една молитва-заклинание за връщане на Любовта между двама души като поставих условието, че ако не ми е съдено да бъда с този човек, тогава пророчеството на тази жена да се изпълни в близките 10 дни, както тя сама го беше предрекла.
И познай, нещата между мен и моят приятел се стабилизираха и въобще не се случи това, което тя каза, въпреки че всеки, който е бил при нея, казва, че тя умее да познава на 300 %.
Просто се амбицирах да си докажа, че аз владея силата сама да си помогна в кризисна ситуация, а не да се поддам на отчаянието, така както стана след ходенето при нея.
Стига вече съм спамила, само исках да кажа това, което ми се случи с жена, имаща дарбата и работеща без такса или срещу каквато и да е парична сума. Внимавай с всичко!




здр
а искам да ти попитам каква милитва чете.искам за инфо незнам дали ще го пробвам но ако се престръша може да опитам.мерси много
Аватар
samanta
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 10:04

Мнениеот galina_dim » 08 Окт 2008, 14:51

Молитвите не хапят, гарантирам ти, независимо към кого ги отправяш.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот bellastella » 08 Окт 2008, 16:10

samanta написа:
bellastella написа:Точно тия хора, които притежават дарба, също могат да те подхлъзнат и тогава да се чудиш "що така стана бе".
Преди два месеца ходих при една жена, която наистина има талант. Знаеш ли какво стана?
УЛОВИ СТРАХОВЕТЕ МИ, ВСИЧКИТЕ ДО ЕДИН и ми каза нещата, които се ужасявах да не се случат. Два-три дена не бях на себе си от това, което ми предстоеше. Тогава се взех в ръце, казах: "супер си ти! Ти не си тази, която знаеш бъдещето ми". В продължение на седмица по два пъти на ден започнах да чета една молитва-заклинание за връщане на Любовта между двама души като поставих условието, че ако не ми е съдено да бъда с този човек, тогава пророчеството на тази жена да се изпълни в близките 10 дни, както тя сама го беше предрекла.
И познай, нещата между мен и моят приятел се стабилизираха и въобще не се случи това, което тя каза, въпреки че всеки, който е бил при нея, казва, че тя умее да познава на 300 %.
Просто се амбицирах да си докажа, че аз владея силата сама да си помогна в кризисна ситуация, а не да се поддам на отчаянието, така както стана след ходенето при нея.
Стига вече съм спамила, само исках да кажа това, което ми се случи с жена, имаща дарбата и работеща без такса или срещу каквато и да е парична сума. Внимавай с всичко!




здр
а искам да ти попитам каква милитва чете.искам за инфо незнам дали ще го пробвам но ако се престръша може да опитам.мерси много


Молитва за по-силна любов

Владико Човеколюбец, Царю на вековете и Дарителю на благини, Ти, който си унищожил враждата, преградите и който си дал мир на рода човешки, дай сега мир на Твоите раби /имената и на двамата/, всели в тях страха Твой, укрепи Любовта им един към друг, угаси всяка разпра, премахни всички разногласия и съблазни.
Защото Ти си нашият мир и на Тебе слава възнасяме заедно с Отец, Син и Светия Дух, сега, завинаги и во веки веков. Амин.

Тази молитва помага за помиряване на враждуващи помежду си хора /съпрузи, колеги и т.н./

Ето тази молитва четях сутрин и вечер по три пъти, като изрично поставих условието да останем заедно, ако трябва да бъде така, но не на всяка цена. Всичко се оправи и сега съм щастлива, въпреки, че според жената ние трябваше вече отдавна да сме разделени :))
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот samanta » 09 Окт 2008, 05:56

bellastella написа:
samanta написа:
bellastella написа:Точно тия хора, които притежават дарба, също могат да те подхлъзнат и тогава да се чудиш "що така стана бе".
Преди два месеца ходих при една жена, която наистина има талант. Знаеш ли какво стана?
УЛОВИ СТРАХОВЕТЕ МИ, ВСИЧКИТЕ ДО ЕДИН и ми каза нещата, които се ужасявах да не се случат. Два-три дена не бях на себе си от това, което ми предстоеше. Тогава се взех в ръце, казах: "супер си ти! Ти не си тази, която знаеш бъдещето ми". В продължение на седмица по два пъти на ден започнах да чета една молитва-заклинание за връщане на Любовта между двама души като поставих условието, че ако не ми е съдено да бъда с този човек, тогава пророчеството на тази жена да се изпълни в близките 10 дни, както тя сама го беше предрекла.
И познай, нещата между мен и моят приятел се стабилизираха и въобще не се случи това, което тя каза, въпреки че всеки, който е бил при нея, казва, че тя умее да познава на 300 %.
Просто се амбицирах да си докажа, че аз владея силата сама да си помогна в кризисна ситуация, а не да се поддам на отчаянието, така както стана след ходенето при нея.
Стига вече съм спамила, само исках да кажа това, което ми се случи с жена, имаща дарбата и работеща без такса или срещу каквато и да е парична сума. Внимавай с всичко!




здр
а искам да ти попитам каква милитва чете.искам за инфо незнам дали ще го пробвам но ако се престръша може да опитам.мерси много


Молитва за по-силна любов

Владико Човеколюбец, Царю на вековете и Дарителю на благини, Ти, който си унищожил враждата, преградите и който си дал мир на рода човешки, дай сега мир на Твоите раби /имената и на двамата/, всели в тях страха Твой, укрепи Любовта им един към друг, угаси всяка разпра, премахни всички разногласия и съблазни.
Защото Ти си нашият мир и на Тебе слава възнасяме заедно с Отец, Син и Светия Дух, сега, завинаги и во веки веков. Амин.

Тази молитва помага за помиряване на враждуващи помежду си хора /съпрузи, колеги и т.н./

Ето тази молитва четях сутрин и вечер по три пъти, като изрично поставих условието да останем заедно, ако трябва да бъде така, но не на всяка цена. Всичко се оправи и сега съм щастлива, въпреки, че според жената ние трябваше вече отдавна да сме разделени :))




мерси много че ми отговори
искам само да те попитам може ли да ми препоричаш някоя гледачка.мерси
Аватар
samanta
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 10:04

Мнениеот bellastella » 09 Окт 2008, 07:51

samanta написа:
bellastella написа:
samanta написа:
bellastella написа:Точно тия хора, които притежават дарба, също могат да те подхлъзнат и тогава да се чудиш "що така стана бе".
Преди два месеца ходих при една жена, която наистина има талант. Знаеш ли какво стана?
УЛОВИ СТРАХОВЕТЕ МИ, ВСИЧКИТЕ ДО ЕДИН и ми каза нещата, които се ужасявах да не се случат. Два-три дена не бях на себе си от това, което ми предстоеше. Тогава се взех в ръце, казах: "супер си ти! Ти не си тази, която знаеш бъдещето ми". В продължение на седмица по два пъти на ден започнах да чета една молитва-заклинание за връщане на Любовта между двама души като поставих условието, че ако не ми е съдено да бъда с този човек, тогава пророчеството на тази жена да се изпълни в близките 10 дни, както тя сама го беше предрекла.
И познай, нещата между мен и моят приятел се стабилизираха и въобще не се случи това, което тя каза, въпреки че всеки, който е бил при нея, казва, че тя умее да познава на 300 %.
Просто се амбицирах да си докажа, че аз владея силата сама да си помогна в кризисна ситуация, а не да се поддам на отчаянието, така както стана след ходенето при нея.
Стига вече съм спамила, само исках да кажа това, което ми се случи с жена, имаща дарбата и работеща без такса или срещу каквато и да е парична сума. Внимавай с всичко!




здр
а искам да ти попитам каква милитва чете.искам за инфо незнам дали ще го пробвам но ако се престръша може да опитам.мерси много


Молитва за по-силна любов

Владико Човеколюбец, Царю на вековете и Дарителю на благини, Ти, който си унищожил враждата, преградите и който си дал мир на рода човешки, дай сега мир на Твоите раби /имената и на двамата/, всели в тях страха Твой, укрепи Любовта им един към друг, угаси всяка разпра, премахни всички разногласия и съблазни.
Защото Ти си нашият мир и на Тебе слава възнасяме заедно с Отец, Син и Светия Дух, сега, завинаги и во веки веков. Амин.

Тази молитва помага за помиряване на враждуващи помежду си хора /съпрузи, колеги и т.н./

Ето тази молитва четях сутрин и вечер по три пъти, като изрично поставих условието да останем заедно, ако трябва да бъде така, но не на всяка цена. Всичко се оправи и сега съм щастлива, въпреки, че според жената ние трябваше вече отдавна да сме разделени :))




мерси много че ми отговори
искам само да те попитам може ли да ми препоричаш някоя гледачка.мерси


Не, такова нещо не бих препоръчала. Това е същото като да ти кажа ритуал, с който можеш евентуално да си навредиш, ако не знаеш как точно става.
Съжалявам :)
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот samanta » 09 Окт 2008, 08:53

Не, такова нещо не бих препоръчала. Това е същото като да ти кажа ритуал, с който можеш евентуално да си навредиш, ако не знаеш как точно става.
Съжалявам :)[/quote]



и все пак мерси
искам да попитам след колко време имаше ефект от молитвата.
:)
и да си призная вчера ходих на гледачка но не съм доволна
каза че имам магия и трябва де се развали магията била направена за раздяла и че само еко магията се развали тогава ще се събелем....
аз чесно не и повярвах.
Аватар
samanta
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 10:04

Мнениеот bellastella » 09 Окт 2008, 12:00

samanta написа:Не, такова нещо не бих препоръчала. Това е същото като да ти кажа ритуал, с който можеш евентуално да си навредиш, ако не знаеш как точно става.
Съжалявам :)




и все пак мерси
искам да попитам след колко време имаше ефект от молитвата.
:)
и да си призная вчера ходих на гледачка но не съм доволна
каза че имам магия и трябва де се развали магията била направена за раздяла и че само еко магията се развали тогава ще се събелем....
аз чесно не и повярвах.[/quote]

Казах ти, че се амбицирах и започнах да чета тази молитва при условие, че трябва да сме заедно с този човек. Когато я изричах, сякаш думите извираха не от мен, а от някъде другаде. Веднага усетих силата на заклинанието и как да ти кажа, прониквах зад думите. Ефекта го усетих на другия ден още, въпреки, че това е абсурдно рано, но все пак нещата започнаха да се стабилизират.
Зарекох се: "Никога повече гледачки!"
Ако я бях послушала, трябваше да се смиря, да приема думите й на 100 % и дза чакам раздялата, защото, виждаш ли, той вече имал друга, която го правела щастлив. Друга нямаше и е нямало!
В себе си вече бях приела тази раздяла, но реших, че ще опитам с тази молитва, която четях с условието "Ако ни е писано да сме заедно" :)
Всичко зависи от вярата, която има всеки в себе си и убедеността, че нещата могат да се случат.
Затворих се вкъщи и започнах да чета тази молитва пред една запалена свещ, докато не се изтощих напълно. Междувременно съм заспала, а като се събудих свещта беше изгоряла, но пък се чувствах спокойна и без грам притеснение за нашата връзка. Това мога да кажа по въпроса. :)
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот samanta » 09 Окт 2008, 13:01

[Казах ти, че се амбицирах и започнах да чета тази молитва при условие, че трябва да сме заедно с този човек. Когато я изричах, сякаш думите извираха не от мен, а от някъде другаде. Веднага усетих силата на заклинанието и как да ти кажа, прониквах зад
Всичко зависи от вярата, която има всеки в себе си и убедеността, че нещата могат да се случат.
Затворих се вкъщи и започнах да чета тази молитва пред една запалена свещ, докато не се изтощих напълно. Междувременно съм заспала, а като се събудих свещта беше изгоряла, но пък се чувствах спокойна и без грам притеснение за нашата връзка. Това мога да кажа по въпроса. :)[/quote]

мерси довечера ше пробвам и ще ти пиша icon_sleeping да кажа дали имало полза при мен.
мерси
Аватар
samanta
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 10:04

Мнениеот samanta » 10 Окт 2008, 09:00

.
Затворих се вкъщи и започнах да чета тази молитва пред една запалена свещ, докато не се изтощих напълно. Междувременно съм заспала, а като се събудих свещта беше изгоряла, но пък се чувствах спокойна и без грам притеснение за нашата връзка. Това мога да кажа по въпроса. :)[/quote]




здр
вчера четох тази молитва и сега на работа я чета от време на време
но оше никакъв ефект няма може би малко по късно ще има действие.
можеби има нещо което не правя. :?
Аватар
samanta
 
Мнения: 8
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 10:04

Мнениеот bellastella » 10 Окт 2008, 11:35

Не зная, не те познавам, не мога да кажа нищо конкретно. От друга страна не трябва да очакваш чудеса. Вероятно всичко е изпитание на волята, вярата и Любовта ти като цяло. Или ще се предадеш, или ще надделееш. Нищо повече не мога да кажа. От теб зависи! Не се предавай и бъди уверена, ако така го чувстваш. Понякога и капка съмнение "обръща колата". Трудно е. Никога не съм твърдяла, че е лесно :))) Воля и сила!!! :)
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10


Назад към Гадателство

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта