Нощтна магия

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот AryanSun » 19 Сеп 2006, 17:52

Работих върху създаването на специална магическа система,
която оперира с нощтната (или ин) енергия. В нея съм синтезирал
познанията си от най-различни окултни пътища, с които
съм се занимавал до сега. Това е експериментална система,
която ви предлагам да опитате и върху която да експериментирате.
При мен дава много добри резултати.
Надявам се да е интересна и за вас!



-----------------------


НОЩНА МАГИЯ
____________________________________________________________________


Магията на Нощта е това,което говори самото й име.Това е серия от магически операции,които манипулират с енергия
та на нощта.Докато енергията на Деня е свързана със Светлината,мъжкото начало Ян,проявения свят,осъзнатото,разума,
то енергията на Нощта е тъкмо обратното-тя е свързана със Тъмнината,женското начало Ин,непроявеното,отвъдното,
интуитивното,неосъзнатото,скритото.Целта на магията на Нощта е да навлезе именно в скритото,неизвестното,въо
бражаемото.Да разкрие нови възможности.Казват,че Светлината се раждала и умирала,а Мракът просто е и по този
начин някои последователи на т.нар. черни изкуства поставят Мрака над Светлината .Проблемът е,че Светлината
и Мракът са свързани много дълбоко и всеки опит да бъдат противопоставени едни на други,води до катастрофа.
Светът на Непроявеното,на Хаоса е безкраен,вярно,но той спонтанно се стреми да се организира,да създава,да твори.
На Тъмнината е присъщо творчеството.Светлината извира от сърцето на Тъмнината точно така както съзнанието извира
от дълбините на несъзнаваното.Нещо повече-в сърцето на Нощта сияе чудна,невиждана Светлина.

Както казах,целта на Нощната магия е да отдръпне воала между познатото и непознатото и да разкрие океан от нови
неподозирани възможности,с цел да обогати проявения свят.Силата на Нощта е нужна тогава,когато нещата започнат
да стагнират,когато развитието секне,когато изглежда,сме в безизходица и няма накъде да отидем повече.Силата на
Нощта може да помогне,когато е нужно да помогнем на някаква идея да израсте,да се развие.Тъй като оперира с подсъз
нанието,нощната магия може да помогне за изчистването им.Когато нещо остарее и загуби своята жизненост,Нощта ще
го прибере в своята обител до момента,когато е нужно то да се роди отново.


НОЩНАТА ЕНЕРГИЯ
-----------------------------------------------------------

Тя има доста особен характер.Спомнете си усещането,когато настъпи полунощ.То е някаква особена тръпка,много силен
магически импулс.Усеща се като електричество,което пронизва гръбнака.Това е знак,че се отдръпват воалите на Непозна
тото.Тази нощтна енергия носи в себе си като чисто земен,така и космически заряд.Когато се казва,че в сърцето на
мрака грее чудна светлина, се има предвид не някаква отвлечена мистична енигма.По време на заниманията ми с нощна
магия съм виждал такива невероятни светлинни ефекти,в сравнение на които тези от филмите са някакво бледо подобие.
Тези светлини могат да се появят понякога и на физическо ниво.Те са някак електрически,кристални,бляскави-явяват се
под формата на искри,сфери,петна и други структури.Има нещо много призрачно в тях.Понякога те се явяват и като
жив огън.И много често тя пробужда силата,известна като Кундалини.

Много хора биха свързали Лунната енергия със магията на Нощта.Работата е там,че Луната изглежда да е само
ключ към дълбините на Тъмнината,но не е сърцевината на Нощта.Наистина е странно,че енергията на нощта винаги
съм я усещал като електричество,а Луната,както знаем е магнетична.

Обаче,както стана ясно по-горе,Нощната магия е свързана адски много със Земята.И с Космоса и Звездите,но
"началната спирка" е Земята.Поради което човек се чувства много силно заземен,когато работи с това.

Много е мощен драконовият елемент тук.Драконът не се разглежда като същество,а като онази вездесъща сила,
която е същността на Земята.Тялото на Дракона е природата,самата планета,а т.нар. лей-линии(енергийната мрежа
на Гея) са неговата "кръвоносна" система.Неговата енергия се надига от Земята към Космоса и е макрокосмическият
вариант на Кундалини.Когато Магьосникът Мерлин се опитва да събере Утер Пендрагон и Игрейн за да се роди крал Артур,тогава той прибягва именно до магията на Дракона.

И накрая:енергията на нощта е почти изцяло във властта на Богинята,не на Бога.Това е ин енергия и божествата,които
я управляват са Хеката и Морган льо Фей.Тя носи в себе си илюзия,понякога и лъжа.Но пък илюзията е майка на реал
ността,а една лъжа,като се повтори хиляда пъти става истина.

Магията на Нощта не е за всеки.Колкото и примамлива да е,носи риск в себе си.Може да се изгубиш във тъмнината.
А носиш ли я в себе си?Разбираш ли я?Каква е тъмнината вътре в теб?Космос изпълнен със звезди и галактики,
гора,обитавана от феи и самодиви под лунната светлина или гниеща пустош,в безлунна и безвездна нощ,обгърна
та в мъгла,с изсъхнали дървета...Каква е твоята нощ?От това много зависи и пътя ти в Нощтната магия.Ето защо
който иска да пристъпи към нея,нека да помисли предварително.

ИНИЦИАЦИЯ
---------------------------

Винаги работете нощем,в 12 часа.Ако ви е нужен олтар,направете го по следния начин.Нужни са ви 4 цвята
свещи(колко на брой мисля,че няма значение)-жълта,червена,синя и черна.Поставете шишарки,жълъди,наро
ве.Може да направите "покривка" от листа,характерни за сезона.Благовонието е "Кралица на Нощта".Сребърни
предмети(идеално ще е,ако имате сребърен бокал),скъпоценни и полускъпоценни камъни(аметист,черен диа-
мант,сапфир и други,които се свързват с нощта) са добре дошли тук.Магическите инструменти и най-вече
звънчето са необходими също.Ако решите да се правите на гъзари,може да сложите фигурки на животни-сови,бухали,прилепи и други подобни неща.Препоръчвам музика-на Вангелис "12 часа" и на Терион-"Драконова Трилогия"(която ще е нужна по-късно).За инициацията ще ви трябва Вангелис.Чудя се дали ще е лоша идея,ако
препоръчам "Лунната соната" на Бетовен.Все пак е доста тъжна музика,макар че носи доста от вибрациите на
Нощтната магия.

Числата на нощната магия са 8 и 9.Девет са воалите на нощта,през които трябва да преминете.Като цяло,
олтар не ви е нужен,но умишлено съм дал този вариант за тези,на които е нужен.Нощната магия е главно
ментална и работи по-малко с ритуали.Те са нещо второстепенно и незадължително.

И така,ако имате олтар,ударете гонга във всяка посока по девет пъти,помолете елементите за защита и
закрила,инвокирайте някоя от Нощните Богини да ви води-Хеката или Морган Льо Фей и се отпуснете.
Влезте в състояние на медитация.Вслушайте се в музиката на Вангелис.Почувствайте нощта,усетете
нейната магия.Отпуснете се и се оставете на нейната енергия и пулс и нека нейните вълни ви поведат.
Сегашният полунощен час е изпълнен с много силна магия.Ненапразно е любим на вещиците.Почув
ствайте магията...нека протече през вас.Нека ви отнесе нощта...Понесете се на нощните криле.Издигне
те се високо в небето.Оставете се на енергийният нощен вихър да ви носи...докато изведнъж усетите,
че пресичате Воалите на Нощта.Те са девет на брой.Щом минете и деветият,ще стигнете до Двореца на
Нощтната кралица.Той се намира високо в облаците,много над земята.Стълбите му са от бял мрамор,
кулите му са високи,целият е обвит в странни синкави и жълти сияния.Нощтната кралица е облечена
в черно.Има чертите на Хеката и Моргана.Тя ще ви посрещне топло и ще ви покани в своя палат.

Сега следват няколко доста тежки изпитания.Те целят няколко неща:да открият дали ставате за
нощен маг или вещер/ца,какъв ще е пътят ви,ако тръгнете да се занимавате с тази система,да
изследват интуицията ви.Да,всички изпитания имат за цел да провокират интуитивните ви способ
ности.

ПЪРВО ИЗПИТАНИЕ
-------------------------------------

Нощната кралица ще ви постави пред една маса,която е на квадрати,а върху всеки квадрат има число.
Трябва да избрете "своето нощно число".Тоест трябва да се оставите на интуицията ви да ви покаже
кое е числото,което съответствува на желаният от вас път на нощната магия.Каква ще бъде вашата
нощ?Красива,изпълнена с чудеса и вълшебства?Нощ,в която ще кръжат всякакви кхтулуподобни
кошмари?Смъртни ужаси или може би просто една обикновена нощ,без нищо в нея?Много е важно
да не сбъркате.Защото сега залагате съдбата си на карта.Ако сгрешите,по-добре спрете дотук.Защото
ако продължите,ще вървите по грешен път,който може да ви отведе там,където не трябва.

За да откриете правилното число,следвайте усещанията,които имате,като полагате ръка върху тях.
Ако усещането е живо,радостно,магическо и дори сексуално,значи това е правилния избор.Затова
много внимавайте.Ненапразно казах,че тестовете са интуитивни.И най-лошото е,че там няма кой
да подсказва.

Но ако отговорите правилно,ще почувствате прилив на сила-ще усетите силата на нощта.

ВТОРО ИЗПИТАНИЕ
----------------------------------------

Ако минете първото изпитание,Кралицата на Нощта ще ви изпрати към второто.То се осъществя
ва,така да се каже,на планетарно ниво.Ще видите Боговете на Нощта,всеки от тях да е "възсед
нал" една от планетите.Ще ви поздравят и ще се подредят около вас във формата на циферблат.
Ще ви накарат да се обърнете с гръб към тях и да ...отгатнете "точния час".Отново вашето
спасение е както преди.При правилен отговор ще получите още сила.Ще разберете,че трудности
те дотук си струват.

ТРЕТО ИЗПИТАНИЕ
-------------------------------------------

След това ще се прехвърлите на галактическо ниво.Ще попаднете в нещо като голяма космическа
станция.Сегашното изпитание е адски шантаво,доста повече от първите,но пък е и доста поучително.
Ще видите вътре големи хибернационни камери,подобни на хладилници.В тях има затворени...в тях
е затворена любовта на живота ви.Трябва да познаете камерата.Обикновено правилните отговори са
два.Ще освободите две жени(ако сте мъж,а ако сте жена-мъже,съответно).Трябва да изберете своята
партньорка,половинка,водачка във вашия път на Нощната магия.Ще разберете скоро,че едната ви
любима е нещо(о,ужас!)като "бивша".Всъщност тя е Миналото,а другата е Бъдещето.Миналото ще ви
предложи наследство и сила.Бъдещето ще ви предложи просто...бъдеще.Това което Миналото ви
предлага,няма да бъде с вас,ако не го изберете.Ако изберете бъдещето,ще сте точно без нищо,но...с
Бъдеще.Миналото пък предлага голяма осигуреност в днешния ден.

И аз избрах Бъдещето.Нищо,че съм бил преди с предната.Изборът беше труден,но накрая реших да се
сгодя за Бъдещето.Този,който ме подложи на изпитание се опита да ме стресне,че съм избрал погрешният
път,защото...пътят който следваше,се оказа неясен.И вместо да съм отишъл към следващото изпитание,
съм се отправял към някаква неопределеност,някак си изгубен в космоса...

Е,да,ама не.Моята нова любима ме поведе по някакъв невидим път.Сега вече разбрах,че не съм сам и има
възможност за чийт,кой да ти подскаже,как да измамиш правилата.Така е,щом се сгодиш за Бъдещето:))).

ЧЕТВЪРТО ИЗПИТАНИЕ
--------------------------------------------

То е на междугалактическо,даже бих казал-Вселенско ниво.Намира се в една огромна космическа станция,
подобна на тези от Междузвездни войни.Представлява една огромна бална зала.Но в нея е скрит Граалът на
Луцифер.Част от изумруда,който е паднал от короната на Просветителят.Трябва да бъде открит и да му бъде
върнат.Целта на настоящото изпитание не е гуляй.Най-лошото е,че много от ястията на този вселенски коктейл
е,че са отровени.Не се знае на коя маса ще седнете и ще ви отровят.Нарочно ли е?Не е ли?Не знам,но и няма
значение.Все пак ще трябва да изберете маса,където е безопасно.Не е много трудно да намерите такава-защото
два мозъка сега действат по-добре от един.Ще се справите.

По някое време,ще видите на пода светли точки,които ще трябва да активирате чрез докосване.Следвайте
енергийните усещания и интуицията си.Това не е труден тест.В един момент ще разберете,че поредицата
на отваряне на точките е всъщност...сигила на Луцифер.Когато го видите начертан на пода,всичко ще се промени.
Цялата зала ще стане друга.Ще видите неща,които другите там не виждат и за тях не съществуват.Просто...сякаш
ще се преплетат две реалности,едната от които е валидна само за вас.Ще видите странни украси -светлинни модели
на атома,които ще блестят във странните нощни електрически светлини,за които писах по-горе.

Извън тази бална зала има други огромни космически модули.В тях се правят първокачествени изследвания върху
магия и наука.Можете да се изкушите да влезете в тях и да откраднете някои велики тайни,но...по-добре се съсре
доточете върху търсенето.Трябва да намерите Граала и да опитате от неговата есенция.Защото тя е ключът към
всички тайни.Ще видите една вита стълба,която се изкачва нагоре към нещо като огромен сейф,в който се намира
той.Той изглежда сребрист на цвят,с един светещ изумруд.Изваждате го и отпивате от съдържанието му.След това
го връчвате на Притежателя му,когото ще видите до себе си-Луцифер.Той ще ви вземе и ще ви отведе навън.Ще
посрещнете заедно изгрева.Ще видите че обстановката около вас е много много приличаща на "Градът в Облаците"
от Междузвездни войни.И ще чуете как Луцифер казва:

"Така е,Твоята нощ завършва и идва Утрото.Няма начин да бъде иначе.Всички,които искат да е Вечна нощ се изгуб
ват в тъмнината,разпиляват се и изчезват.Ноща е нищо без идния Ден.Остава едно празно обещание.Един нереализи
ран план.Една прекрасна идея,която се стапя във Всемира.Нощта свършва.Потърси Деня".

И сега ще трябва да вложиш всичката натрупана Нощна сила във създаване на магически инструменти.Те ще са
ментални,засега.Просто избери какви да са-може всичко да избереш,не само традиционните.Луцифер ще ти ги
подава,ти ще влагаш сила в тях.След време може,ако настояваш,да направиш материални копия,в които да вложиш
енергоформите(което ще е излишно,според мен).

КУЛАТА
______________________

Изпитанията дотук приключиха.Сега следва да избереш магически атрибути:камъни,дървета,билки,животни,елементи.
Ще се активират и двата енергийни центъра на Нощната магия-при мен бяха Аджна и Манипура чакра.Така поне беше
при мен,може и при всички да са едни и същи.

Най-напред ще бъдеш заведен в една кула(и отново ще е нощ разбира се и ще удари 12).Ще ти дадат инструментите
и ще начертаеш кръг на пода и ще ги подредиш в съответните посоки.Сега можеш да си избереш магическите водачи
в Нощните операции.Може да са които искаш-Богове и Богини,ангели и демони,известни окултисти и магове и най-вече:
гениални хора.Когато го направиш,ще ти кажат заклинание,под формата на стих,който да кажеш.И така ще бъдеш приет
официално в кръга на Нощните магове.

След това може,по ментален път,да обзаведеш кулата.

НОЩНИТЕ РИТУАЛИ
__________________________________________________

ПРИЗОВАВАНЕТО НА ДРАКОНА

Това е вариант на Ритуала от "21 Урока на Мерлин" на Дъглас Монро.Само че се прави близо до река,до която има
пещера.Около нея ще видите Драконовите печати(или знаци,следи)...Вземете жезъла и и го насочете към небето.
Добре е докато медитирате(защото това пак се прави ментално) да имате музика-сега е време за парчето на Терион-
"Драконова Трилогия".

Открийте на небето една звезда-Звездата на Дракона.Съберете силата й в жезъла и извършете сваляне на силата
на тази звезда,така както се прави Сваляне на Луната.

След това насочете енергията й към "драконовите" печати и пещерата и кажете :"Велики Драконе,аз те пробуждам от
твоя сън.Вдигни се,излез,аз....(еди кой си) те призовавам".

Запознайте се с Дракона,говорете,каквото имате и след това,за да го освободите,просто изтеглете обратно звездната
енергия и я изпратете обратно откъдето е дошла.

КЪЩАТА НА ЗМИЯТА

Нека водачите ви закарат дотам.Тя се намира в една гора,далеч зад Пещерата на Дракона.Ще я откриете и ще
видите къщата.Тъмно е,както се казва,като в рог.Обаче вътре в къщата ще видите странни светлини-това са
магическите светлини на Нощната магия.Светлините идват от един куб,който стои с единия си връх,"гледайки" към
земята и се върти и светва и изгасва.Пулсираща,оранжево-черна светлина,която предизвиква вашата кундалини
да изригне.След това влезте в къщата и ще видите Змията да се върти около куба.Представете се и на нея.Тя е
мъдър съветник и може да ви даде безценни идеи.Докато говори,ще проблясват около нея същите електрически
светлини-аз ги виждах под формата на сини точки,но светлинните ефекти са доста повече.Когато свършите,излизате
от къщата.

ПЕЩЕРАТА НА ПРИЗРАЦИТЕ

Нека водачите ви закарат там.В нея се призовават Нощните сенки.Те могат да помогнат за много неща.Не дават
информация,но ако желаете да промените реалността по някакъв начин,да използвате силата на Нощта за да придо
биете нещо или пък за да изчистите нещо от реалността,да го премахнете?

Преди да направите това,нужно е да имате магически камък.Вземете един камък,от тези,които си избрахте и го
заредете по следният начин.Използвайте елемента,с когото избрахте да работите.Ако сте избрали Огън,тогава
ще запалите свещ и ще кажете :"в името на Огъня събуждам Силата на Нощта в този камък(името му) за да
ми служи вярно в магическите операции на Нощната магия.Така да бъде!"Ако е вода,потопявате го във вода,
ако е Земя-в купа със сол и ако е въздух-благовоние.

Взимате камъка и влизате в пещерата.В нея има голям олтар,каменен,зад него-каменна стена.Върху олтара ще
видите изписани астрологични символи,които ви касаят.Запалете свещи-4 бели във всеки ъгъл на олтара и 1
жълта-в центъра.Използвайте жезъла си и поискайте в името на вашия елемент да се отворят Портите на Нощта
и да дойдат Нощните привидения.

Поискайте от тях каквото сте намислили.Ако ще е нещо,което трябва да се реализира тук,нещата се правят
по следния начин.Всичко,което придобивате с Нощната магия трябва да го доведете до реалността,да го
материализирате-нали помните,че нейната сила е илюзия.Но илюзията е майка на истината.Реалността идва от
Нереалното и пак там се връща.Затова каквото ви дадат,запазете го в кристала и след това ще трябва да го
доведете до реализация.Спомнете си знака Ян и Ин.Във Ян има една малка Ин точка и в Ин има Ян точка.Т.е.
в сърцето на Илюзията има семе,което може да я направи реалност.Трябва да откриете това семе,този принцип
да разберете.Затова се иска посвещение.Има ли Богове,които да са властелини над Деня,Нощта и Земята едновре
менно?Кернунос е такъв.Пан е такъв и египетският Хор е такъв.Кроули го нарича Среднощно слънце.Инвокирайте ги
за да ви покажат как точно да превърнете илюзията в реалност.Аз лично го правя така.Изпълвам се със Нощната
енергия и усещам как във всяка чакра се появява по една електрическа сфера от Нощна енергия.Избирам да
работя с тази на третото око.Изпращам я в онази енергоформа,която са ми дали Привиденията и я оставям да трупа
енергия,да трупа и да се разширява.В един момент тя излита с много бърза скорост и се стрелва през Нощта.Но не
в пространството,а така да се каже-времето.Върви напред и аз я следвам.Стига границата между деня и нощта и аз
я виждам как се влива и се взривява в Светлината на Деня и става едно със нея.

ГАДАТЕЛКАТА

Тя се намира в една къща,която е на североизток от пещерата.Не я търсете сами и този път.Има кой да ви отведе.
Тя прилича малко на Феята Моргана,но е човек.Ще види вашето бъдеще и съдба.Вие решете дали да го приемете.
Ако не,спазарете се за друг,по-изгоден вариант.И пак,както и предния път ще го получите във "суров" вид и ще
трябва да го доведете до реализация.

МАГИЧЕСКИЯТ ЗАМЪК

Извикайте водачите си да ви закарат до там.Ще дойде и един прилеп,който трябва да последвате.Той ще ви
заведе до Замъка на Нощните магове.Това е една огромна сграда,в която цари нещо като новогодишно празнен
ство.Навсякъде е бляскаво,оживено и то всред 12 часа.В горните етажи на замъка се експериментира с първока
чествена футуристична магия.В подземията се правят научни експерименти.А навсякъде другаде класическа нощна
магия.Запознайте се с колегите си и нека ви разведат из замъка.Най-голямата атракция са Кристалите на Нощната
енергия.Ще ви покажат един с формата на сфера,които е енергиен източник и ще ви подключат към него.Свързва
се с манипура чакра и енергийната ви матрица,както и Хара центъра.Има кундалини упражнения,които използват
Хара.Вижте какво ще се получи след такова подключване.Тук можете да получите всички знания,които ви вълнуват
и интересуват.

КОСМОДРУМЪТ

Намира се на Североизток от Магическия замък.Това е място,което позволява да се пътува към Звездите и да се
посетят други планети,светове и галактики.Можете да се срещнете с жители на други планети.За целта се използва
една структура,наречена мер-ка-ба.

Отидете на площадката и погледнете осемлъчната звезда в центъра й.Застанете в нея и извършете Сваляне на
Енергията на Звездата или планетата,която искате да посетите.Изведнъж от там ще се получи спускане на тунел,
подобен на водна пързалка,но спираловиден.Той ще изпрати един импулс в центъра на звездата и тя ще се отвори
и ще изстреля модела на мер-ка-ба структурата,която трябва да задействате.Всички ключове ще се вкарват автома
тично,но евентуално е добре да следите какво ви въвеждат и когато трябва да участвате в програмирането.

Изпълнете мер-ка-ба медитацията,оставете програмите да се влеят или ги въведете вие,ако е нужно и отпътувайте
към другите светове.Това ще активира и вашите извънземни аспекти.Ще можете да комуникирате с представители
на други светове и да научите много от тях.Както и те от вас.

Когато излезете от тунела,от другата страна ще видите отново космодрум и звезда.За да се върнете,ще ви трябва
да изтеглите земната енергия(нощната магия ще ви е свързала дълбоко със Гея,така че спокойно,ще намерите пътя).


СВЕТЪТ НА СМЪРТТА

Минава през едни блата,грозни,страшни,адски неприятни.Ще стигнете до една голяма река,която разделя
Отсамно и Отвъдно.На брега й чака лодкар,който е забулен в черна роба и качулка.Ще трябва да му платите
(дайте му енергия,кото оформяте като монети).След като ви закара отатък,бъдете сигурни,че сте забулени добре
в наметалото на нощта.Защото Отвъд е ...мъртвешки студено и страшно.На границата бродят зомбита и вампири.
Ще трябва да ги избегнете,за да стигнете до Царството на Мъртвите.

Щом стигнете(да се надявам цели и невредими),ще се изправите пред един огромен замък,каменен,около когото
се върти огромен леден вихър-вихър от мъртвешка енергия.Около вас ще видите кости и черепи.Направете всичко
възможно да влезете и не обръщайте внимание на страхотиите,които летят около вас.Това са само страхове.Продъл
жете напред и стигнете до замъка.Там ще ви чакат Богът и Богинята на Смъртта-Хадес и Персефона.Ще изглеждат
мъртвешки бледи и страшни,но не ви мислят злото.Ще им се представите и те ще поискат да дадат сила на инструмен
тите ви срещу малка част от вашата нощна сила.Така ще имате,макар и малка власт върху смъртта.Накрая ще ви дадат
малка монета,която да пазите.Не я разменяйте за нищо на света,тя е много ценен печат.Нищо,че изглежда стара.


Върнете се по обратния път,по който дойдохте.

ГОРАТА НА ФЕИТЕ

Тя е тъмна,гъста и обитавана от феи,самодиви и други митологични създания.В нея можете да потърсите най-
вече изцеление и помощ,както и сила.Като влезете в нея,ще ви порещне самодивата,която е кралица и стопан
ка на гората.Ще ви заведе в една пещера.В нея има няколко зали.В едната,която се пада от дясно,има една
огромна светеща кристална сфера.В нея се събира мъка.Можете там да излеете всичко,което ви терзае,което
ви горчи и ще получите изцеление.

В галерията от ляво ще видите един огромен кладенец.Обгърнат е от тъмносини и черни енергийни полета.
В него можете да погледнете себе си и скритата си страна,това,което криете в подсъзнанието си.Често това
не е много приятно за егото,но пък дава и информация за скрити сили,таланти,възможности...много неща.Самия
кладенец е източник на особена сила,която още ми е трудно да разбера.Можете да пиете от него и да получите
прозрение.

И накрая-самодивата може да ви заведе навътре в пещерата и ще ви бъдат дадени Нощните Руни.За всеки
са по няколко.Можете ментално да ги насочвате към дадена цел или човек.

Самата гора крие много същества,които биха могли да ви помагат или да ви дадат съвет.Има растения и други
неща които да откриете.Аз лично не съм я претърсил цялата.Но като за начало запознаването със стопанката е
от значение.

***
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот DragonFire » 19 Сеп 2006, 18:48

Определено ще я пробвам. Ще и отделя известно време и ще ти кажа какви са ми впечатленията
Нищо вярно- всичко позволено
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот bori » 04 Яну 2007, 20:43

аз лично нищо не разбрах.Къде са те пещери,къщи...?
Аватар
bori
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 04 Яну 2007, 09:31

Мнениеот AryanSun » 05 Яну 2007, 10:58

в астрала:))
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот The Red Dragon » 05 Яну 2007, 16:39

Браво Ариец
това за дракона ще го пробвам още утре.







----------------------------------------------------
"The Elder Dragon of Darkness,
Your Power will run
until the time my magic is done
teach me your secret..."
Аватар
The Red Dragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Май 2006, 12:07

Мнениеот treskea » 16 Яну 2007, 22:52

хайде някой ако наистина е пробвал да каже какво се е случило.
Аватар
treskea
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 12 Авг 2006, 20:02

Мнениеот alana_lire » 16 Май 2007, 07:40

дано не прозвучи обидно ,но постваното от AryanSun е като от фентъзи роман.супер романтично звучи ! а ако например се озовем в замъка и не ни се иска да се върнем пак в нашия свят,възможно ли е душата ми да остане там?
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот KAT » 16 Май 2007, 10:21

"е като от фентъзи роман"

то това не е от фентъзи роман то направо си е такова, както той сам е написал, това е сбирнщайн от най-различни окултни глупости
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Unforgetable » 16 Май 2007, 17:50

Ами според мен това е много добре разработено. Има елементи и на разтоварване и на "силна магия"... Добро е, но се иска голяма концентрация, търпение и най-вече дългогодишни занимания с магия icon_flowerface
All for Love
Аватар
Unforgetable
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:46
Местоположение: where the wild roses grow

Мнениеот alana_lire » 17 Май 2007, 18:40

извинявам се за това " от фентъзи роман" и искам да допълня само че звучи наистина като приказка ,но това не му пречи да е истина.
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот DarkAngel666 » 18 Май 2007, 16:15

Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот KAT » 18 Май 2007, 18:05

такива приказчици ми разправяше баба ми, когато бях на 4-5 години, спомням си беше много интересно и увлекателно - " и юнакът с магически сили като се напънал и цялата армия от врагове която стояла срещу него я закачил по високите дървете като на някакви закачалки и после как отишъл и отсякъл и трите глави на лошия змей"
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Unforgetable » 19 Май 2007, 14:54

КАТ, намираш се в окултен форум, а говориш така сякаш не вярваш в магията, в силите като цяло. Магия не е само това да викаш духове или да ги гониш; нито пък само в това да местиш предмети с поглед ли т.н. Тя е смесица от многото неща и в нея се изискват не само римувани фразички, но и фантазия, и устойчива психика. Описаното развива тези способности така че не е нереално.
All for Love
Аватар
Unforgetable
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:46
Местоположение: where the wild roses grow

Мнениеот KAT » 19 Май 2007, 16:08

Какви способностите ще ти развие точно това писание на AryanSun
в тази тема.

Виж как завършва писанието му - "Но като за начало запознаването със стопанката е от значение. "

Всеки малко разумен идиот веднага би разбрал каква глупост е цялото. Ти със стопанката на гората запознаваш ли се. Тя стопанката стопанисва едни магий и трябва да си в добри отношения с нея за да ти ги каже тези магийки и да ти обясни как да ги ползваш. А май това се има предвид от ефекта на стопанката.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Unforgetable » 20 Май 2007, 10:19

laughing9 Ех, направо ме разсмя... Това е само примерна "среща", която предлага AryanSun. Ти можеш да си я измениш. Колкото до способностите това е свързано с развитието на въображението и що-годе усъвършенстване на астралния път => че се засилва възможността за проекция и развитие на телекинеза. Някога когато ми заговореха за такива неща аз казвах "Пф, бла-бла", но после една "вещица" (слагам я в кавички, защото това е много разтегливо понятие) ми каза, че макар и да ни се струват тъпи тези упражнения били много полезни.
В крайна сметка всеки сам си избира, нали знаеш :) Поздрави от мен
All for Love
Аватар
Unforgetable
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:46
Местоположение: where the wild roses grow

Мнениеот magic_man » 16 Сеп 2007, 08:27

много се извинявам за тъпия въпрос но това за колко време се прави ако някои го е правил защото така като го гледам поне за 2-3 дни.Така ли е или греша
Аватар
magic_man
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 82
Регистриран на: 13 Юли 2007, 05:49
Местоположение: Бургас


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта