Да сразиш противник

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот Lord Voldemor » 08 Дек 2009, 14:13

Айде и аз да поместя нещо от кухнята на Черната магия.
Преди 7 години една наистина зла и веща в Изкуството жена,,приятелка''на майка ми,се беше захванала да тормози семейството ми-пръст от 7 гроба и всякакви дивотии.Въздействията и бяха на лице.Ето как се справих с нея.
Взех един отдавна неупотребяван сатър,пречистих го(зарових го в земя),след което го заредих със Сива Светлина.
Улових голям плъх.
Загрях една тенекия(също пречистена и заредена) с вряла вода.
Притиснах плъха да не мърда,и с един единствен удар го обезглавих.На мига хвърлих тялото му във врялата вода.
Докато държах в лявата си ръка главата му,направих наричането.
Запазих главата,докато вещицата не влезе в болница.
След това изгорих главата на плъха.
Трябва да поясня,че въпреки успехът на магията ми,не се гордея с това,и не бих го направил отново.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот rossen76 » 18 Мар 2017, 17:20

Здравейте , прочетох какво сте направил и не смятам , че е нормално да се убиват животни .Изчистване на магия , изграждане на защита а защо не и атака се прави с концентрирана мисъл форма и енергия, което е напълно достатъчно.Как смятате че обезглавеното животно ви е помогнало?
Аватар
rossen76
 
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Дек 2007, 21:26

Мнениеот kriviq » 12 Фев 2020, 11:30

rossen76 написа:Здравейте , прочетох какво сте направил и не смятам , че е нормално да се убиват животни .Изчистване на магия , изграждане на защита а защо не и атака се прави с концентрирана мисъл форма и енергия, което е напълно достатъчно.Как смятате че обезглавеното животно ви е помогнало?

Те използват ритуалите за да постигнат нужното състояние на съзнанието.
Във форума не веднъж е обяснявано.
И аз го смятам за не нужно но не мисля че имам право да съдя хора от чийто постове съм черпил информация когато не съм знаел нищо.
Аватар
kriviq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Авг 2010, 13:55


Назад към Магия

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта