Имам ли направена магия?

Всяка друга магия, която не се вписва в останалите категории - Висша магия, Шаманизъм, Хрономагия, Древна Магия... всичко, за което се досетите. Тук можете да пишете за нови магически системи, вашите магически идеи.

Назад към Магия

Мнениеот van4encetyYyY » 28 Фев 2011, 20:33

Здравейте на всички посещаващи този форум! icon_eusa_clap
искам да попитам по-вещите в занаята дали имаме направена магия на нашето семейство?
Преди няколко месеца есента във нашия двор беше хвърлено яйце-размазано много пльоснато навсякъде по плочките пред къщата ни.
Какво означава това? Имаме една комшиика,която се занимава с такива неща ,а и преди време беше пак правила със някакво шарено яйце горе на покрива,а малко е странно само да се качи там..
Ако е магия как можем да я развалим? Бяхме ходили при една гадателка и тя каза,че определено има направена магия и бяхме правили някои процедури,но определено излиза много скъпо.
Аватар
van4encetyYyY
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Ное 2008, 06:34

Мнениеот Wizard » 30 Апр 2011, 19:18

Потърси из форума нужната ти информация! Не ми се струва сериозно това, ако наистина са искали да ви направят магия... излишно са изцапали плочките пред дома ви. Определено ще да е накой аматьор :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Mortisha » 20 Юни 2011, 12:03

Здравейте Попаднах в интернет на някаква методика за проверка и я опитах и незнам как да си тълкувам резултата :)
Имам някакво усещане от известно време, че нещо не е наред, затова търся начин за проверка Та ще се радвам да ми кажете дали това, което съм опитала си струва и коментар на странния резултат.
Предварително пригответе-обикновен буркан и едно прясно яйце(купено от пазара).Задължително трябва да сте спокойни.И така,след като сте приготвили нужните неща и ако няма доверено лице,което да Ви помага в процедурата-застанете на добре осветено място,като пред Вас сте поставили огледало!

Поставете буркана,като предварително сте го напълнили(не до горе,а малко повече от половината) с вода от чешмата! Внимателно трябва да се счупи яйцето отгоре,да не се разсича с нож и да не се чупи предварително на масата.Постоите така окло една мин. и свалете буркана от главата си и гледайте на светлина!

И в двата случая не гледайте жълтъка,той си пада на дъното!Но ако обаче от белтъка се наддигат нишки,приличащи на пипала на медуза,значи има нещо нередно окло Вас.Всичко зависи от самата картина,може да е само една нишка-това означава,че имате уруки.Ако обаче нишките са по-дебели и завършват с мехурче-бъдете сигурни,че има насочена и действаща магия към Вас!

P190611_18.12.JPG
Поздрави icon_flowerface
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот Cath » 21 Юни 2011, 09:02

Методът с яйцето за пръв път го виждам в този вариант. Обикновено трябва да се вземе буркан с чиста вода (понякога тази от чешмата не е от най-чистите), например минерална. Слага се цялото яйце с черупката в буркана, като водата трябва да покрива яйцето - няма нужда да е повече. След това буркана се слага под леглото, в което спите, по-близо до главата. Ако няма възможност да го сложите под леглото, то буркана се слага възможно най-близо до главата. Така преспивате и на другата сутрин,чуквате яйцето в буркана с вода. Ако има някаква интервенция, то белтъка би трябвало да стане бял и на нишки, а дори това да се случи, може да е резултат от някакви странични негативи - стрес, умора и т.н., тъй като този метод с яйцето чисти такива неща. След това водата с яйцето се излива на чисто място - до някоя стена, дърво и т.н, където не се тъпче.

Колкото до твоето яйце, ако искаш чукни едно обикновено яйце във вода и виж какъв ще е резултата. Аз мисля, че ще е същия като този на картинките, които си дала. Не мисля, че има за какво да се притесняваш.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Mortisha » 21 Юни 2011, 19:29

Cath написа:Методът с яйцето за пръв път го виждам в този вариант. Обикновено трябва да се вземе буркан с чиста вода (понякога тази от чешмата не е от най-чистите), например минерална. Слага се цялото яйце с черупката в буркана, като водата трябва да покрива яйцето - няма нужда да е повече. След това буркана се слага под леглото, в което спите, по-близо до главата. Ако няма възможност да го сложите под леглото, то буркана се слага възможно най-близо до главата. Така преспивате и на другата сутрин,чуквате яйцето в буркана с вода. Ако има някаква интервенция, то белтъка би трябвало да стане бял и на нишки, а дори това да се случи, може да е резултат от някакви странични негативи - стрес, умора и т.н., тъй като този метод с яйцето чисти такива неща. След това водата с яйцето се излива на чисто място - до някоя стена, дърво и т.н, където не се тъпче.

Колкото до твоето яйце, ако искаш чукни едно обикновено яйце във вода и виж какъв ще е резултата. Аз мисля, че ще е същия като този на картинките, които си дала. Не мисля, че има за какво да се притесняваш.

Благодаря! Ще опитам. А за експеримента тогава чукнах още 1..белтъка си падна на дъното и пусна някакви нишки нагоре , като само на едната на върха имаше миниатюрно мехурче/без да си го слагам на главата/.Не се получи тази голяма топка, така съвършенно кръгла , може яйцето да е било по-особено.Но някой път ще го повторя/да видя какво ще стане / , незнам нищо за този яйчен ритуал, но ми се видя лесен, макар, че сега нито мога да го взема на сериозно, нито каквото и да се получи да разтълкувам, но ме впечатли ;)От мен ли е , от яйцето ли ...Ще опитам и твоя вариант, след като има и изчистващ ефект .Без да съм открила нищо предментно подозрително на този етап ми е много трудно сама да диагностицирам има ли нещо със сигурност, популярните методики, са с + резултат, но винаги са противоречиви...
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот Morena » 10 Яну 2012, 20:22

Пробвах с яйцето, но при мен белтъкът е като було, има много такива стълбчета, а по върховете им има мехурчета по-надолу по тях има също мехурчета.
Прилича ми на пипала на октопод, самото съдържание в чашата също има мехурчета. Жълтъкът е цял, но в средата е бял. Аз и без това се чувствам доста зле без да има някаква конкретна причина, не съм на себе си от 2-3 месеца, изпитвам необоснован страх, мъка, плача за .. нищо буквално, чувствам някаква тежест в гърдите, ходих да ми леят куршум, сърцето не излезе на първото леене това какво значи бабата нищо не ми каза? :? не ми се случвало да не ми излезе сърце досега.
Не знам какво да правя вече, моля за съвет, защото ще се побъркам..
Morena
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Яну 2012, 10:04

Мнениеот fsolbg » 06 Авг 2012, 13:31

Привет и от мен :)
Относно начина за проверка с яйца - защо е нужно да се слага пред огледало или пък на главата? Не намирам смисъл.
Чел съм начин за проверка в книгата " Настощето е само ден"на Светлана Тилкова –Алена.
Там са описани три различни начина, от които единият е 7 дни.
Истината е някъде там...
Аватар
fsolbg
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Авг 2012, 09:23

Мнениеот Nemezius » 06 Авг 2012, 17:00

fsolbg написа: Относно начина за проверка с яйца - защо е нужно да се слага пред огледало или пък на главата? Не намирам смисъл.


Понаучи малко за енергийното разпределение и зони на човешкото тяло и ще си отговориш ;)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Магия

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта