Кое е най-голямото ви постижение?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Dark_Soul » 21 Ное 2014, 19:30

Здравейте,
Има страшно много изписано във форума по какви ли не теми, обменят се опит и съвети,
но бих искала да Ви попитам, кое е най-голямото ви постижение...
Вярно е, че в доста голяма степен ритуалите са вид сделка - получаваш нещо, в замяна на нещо друго, но все пак мисля , че е необходимо да сме благодарни за успехите от труда ни!
Ако сте правили ритуал за любов или да си върнете любим човек - успявали ли сте да реализирате успех и да сте щастливи от резултата?
Ако сте правили ритуал за привличане на пари - получавали ли сте или печелили ли сте пари , скоро след извършването на ритуала?
Ако сте правили ритуали за призоваване на ангели, духове-водачи, демони-помощници и т.н..... то каква цена сте плащали след това и получавали ли сте това, към което сте се стремили? И ако е така, то с няколко кратки примера, без лични подробности, бихте ли могли да споделите положителните или отрицателните резултати след това?
Кое е най-стряскащото Ви преживяване по време на ритуал, което чак ви е накарало да потръпнете?
Както казах, има много изписано във форума за какво ли не, но не видях тема, в която да се споделят положителните резултати или нещо като "страничка за благодарност"!
С нетърпение очаквам и се надявам, че ще има сред вас желаещи да споделят впечатленията си! :oops:
(Извинявам се на модераторите и администраторите, ако в действителност има такава тема и аз не съм попаднала на нея и създавам втора такава, на същата тема! Ако прецените, премахнете темата ми! Благодаря!)
Аватар
Dark_Soul
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Апр 2008, 13:17

Мнениеот Darkss » 06 Яну 2015, 02:08

Не мога да повярвам,че няма отговори по темата...Поне аз ще ти отговоря :Д
По принцип се занимавам до известна степен с демонология,но на теория,не на практика,понеже съм чел повече отрицателни от колкото положителни случай и не искам да
си приютя "нещо" в дома :Д.Относно ритуалите,които не са свързани с демони съм правил
един защитен ритуал от който съм изключително доволен..Преди време си имах компания
на 2ри етаж и под компания имам в предвид духове,не един ами доста....Като си седях
на първи етаж от горе се чуваха стъпки,биеха се врати,имаше гласове,дори и пожар стана,
след който се появи рисунка на огромно лице върху стената,то беше женско..Дори когато
бях по-малък съм се удрял в дух (предполагам,че беше дух,едва ли е демон),не знам дали
ще ми повярвате,но не ме интересува :Д...пораснах и проблемите спряха,докато един ден
не ми дойде малкия братовчед на гости.Каза ми,че на 2ри етаж някой му дърпал вратата на
тоалетната и не е можел да я затваря,първоначално си помислих,че си внушава,понеже от
години не се бяха случвали подобни неща.Обаче един ден като дойде уплашен му повярвах и реших да направя един защитен ритуал,още си го пазя.Стана така,че през цялото лято нямаше нито едно оплакване от подобни неща и мисля,че вече къщата ми е напълно чиста.Ако на някой му трябва ритуала да ми пише,мисля,че го бях намерил някъде из този форум,но не съм сигурен.А за любовни магии..не съм пробвал обаче имаме един много проблемен съсед,който само крадеше и му се разминаваше и си бях намерил една книжка някъде из нета с ритуали..И нея още си я пазя.Имаше един ритуал,който беше с цел да изгони даден човек на далеч,направих го и след поредния му обир влезе в затвора за година и 3 месеца..На скоро излезе от затвора и се е укротил :Д.
We are that we are!
Аватар
Darkss
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 49
Регистриран на: 18 Юли 2014, 19:00
Местоположение: Лом,България


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта