Спазвайте Правилата!

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот Wizard » 24 Окт 2006, 20:24

От днес 24.10.2006г. екипът на MagicGateBg ще започне стриктно да следи за това как се водят темите във форума, както и да ги редактира или изтрива!!!

1. Ако забележим, че се започват необосновани диалози помежду ви, то незабавно БЕЗ предупреждение ще бъдат изтривани/редактирани всички постове, които не отговарят на отворената тема!
2. Постове, които целят отклоняване на темата ще бъдат изтривани без предупреждение!
3. Всички постове, които целят да предизвикат спорове, ще се редактират/изтриват без предупреждение!
4. Отговори на постове само с емотикони също ще бъдат изтривани!
5. Който има да казва нещо по повод на дадена тема или пост и това не е свързано с темата - да го прави за ЛС - лична бележка! Всякакви лични обяснения, които не са свързани с темата ще бъдат изтривани!


Това се прави с цел - най-накрая MagicgateBg да се превърне в място за окултни дискусии, а не както до сега - да дадем свобода на Вас потребителите и покрай нея да се прокрадват недоброжелатели на сайта, които постоянно да създават работа на модераторите, а Вас потребителите, да ви дразнят докато не се откажете да посещавате този форум.

Така че решението е взето, избора си е Ваш!
Последна промяна Wizard на 24 Окт 2006, 20:34, променена общо 3 пъти
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот B-L-O-T » 24 Окт 2006, 20:29

алелуя . . . Време беше
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот FireSun's Viking » 24 Окт 2006, 20:33

Е накрая се решихте ... БРАВО ... сега само остава да го спазите веднага а не след 800 дни.
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Nox » 24 Окт 2006, 22:07

Много благородна кауза, доста форуми претендираха, че ще направят нещо такова, за жалост малко успяха... успех...
Аватар
Nox
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 06 Юли 2006, 21:51

Мнениеот WandaBlenda » 25 Окт 2006, 04:53

Yesss :mrgreen: И ако почнеш с изтриването на 90% от секцията "поезия и арт",много хора ще почнат да дишат свободно 8) Напоследък от 30 поста на ден 25 са в тая секция.Поезия на килограм и бигбрадърско ниво на споровете.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот ZefaS » 25 Окт 2006, 07:24

И ако почнеш с изтриването на 90% от секцията "поезия и арт",много хора ще почнат да дишат свободно

От Поезия и арт трябва да се зтрият само гнусните нападки срещу авторите.
Поезия на килограм

Еми радавай се че във форума ма толкова талантливи хора.
бигбрадърско ниво на споровете

Виж това вече е лошо.Много хора просто се заяждат вместо да си кажат мнението.Админите трябва да трият всякви провокации от Поезия и арт.Излишно е да казвам ко са 2та основн провокатора.Те си знаят.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот hekata_ehnaton » 25 Окт 2006, 07:56

Подкрепям идеята, но що се отнася до "Поезия и Арт" тука някъде открих нападки срещу ilusia че пиешела много - е, талантливо е момичето... да пише. Аз съо имам свои работи с тая секция и много обичам да си препрочитам любимите неща, публикувани там :).
Тъй е - НЕ ПИПАЙТЕ СЕКЦИЯТА!! Шегувам се :) Zefas е прав - само да се посмали критиката :)
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот ekaya » 25 Окт 2006, 09:16

Както гледам, пак опряхме до това дали ако някой има мнение по въпроса за стойността на творческите опити на даден форумник следва да го изказва или не. Няма пак да обяснявам дали, защо и как, но ще се въздържам, аз лично, от всякакви подобни коментари повече, но при условие, че постовете не се разпиляват из целия форум, а си стоят в съответната и обособена за целта тема :wink:

Що се касае до нивото на критиката, ще отбележа само, че тя съответства напълно на нивото на автора и творбата му.

Това е, оставам без коментар по отношение на твърдения като „гнусни нападки” и подобни. За направилите ги смятам, че не съм в състояние да им обясня елементарните положения в тази посока поради две причини. Първо – видно останаха безрезултатни предишните ми опити. Второ – за да разбере човек някои неща му трябва определена основа, а при липсата й – много малко е това, което може да бъде направено...

Дерзайте, творци, аз няма да Ви преча! :mrgreen:

А какво да бъде изтрито – предоставям това решение на властите, та нали те вече се задействаха :mrgreen:
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Мнениеот zaek » 25 Окт 2006, 10:12

Е крайно време беше. icon_eusa_clap Браво Узърд само така....въпреки че и някои мой мнения заслужават да бъдат изтрити те поздравявам за решението.Колкото до поезия и арт съм съгласна с Уонда Бленда - твърде много станаха нещата там.Все пак сме окултен форум нали???? icon_toothy
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот B-L-O-T » 25 Окт 2006, 18:56

"Подкрепям идеята, но що се отнася до "Поезия и Арт" тука някъде открих нападки срещу ilusia че пиешела много - е, талантливо е момичето... да пише" - - - - laughing9 icon_eusa_clap laughing9
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот WandaBlenda » 25 Окт 2006, 19:37

Нямам нищо против писа4ите на стихотворения.Всеки има право да си илива душевните напъни,без зна4ение кадърно или не.Но ако темата се поочисти от флуда би било добре.Кому е нужно след всяко стихче,да следват 5 страници постове от сорта,браво,супер си,иконки с ръкопляскащи ръчички или много си зле,некадърна си и др. подобни.Да не говорим за дългите междуличностни излияния.Не мисля че има нищо окултно в това.Пишете си ги тия неща на лична.Защо трябва да се занимават другите с това дали на някой ,нещо му е харесало или не.


ПП.Уизард, парадокса е че в момента тая тема е идеален пример за флуд.Да видим колко ,и как ще изтриеш.Дали наистина ще е безпощадно или ще е избирателно :wink:Защото ако е безпощадно,както си заявил,ще трябва половината форум да изчезне.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Wizard » 27 Окт 2006, 14:10

Мисля, че ме разбрахте какво искам да кажа!

Ще се трие и редактира всичко онова, което НЕ се отнаса до повдигнатата тема и което откровено води до нейното отклоняване. Неща писани не на окултна тематика - да се прави само в определените за това секции на форума. Всичко друго ще бъде изтривано! Въздържайте се и от похвали един към друг във форума, защото това преспокойно можете да си го кажете и на ЛС. Там е мястото за споделяне на нещата между вас самите, а не на страниците на форума.
Ще се започне с основно преглеждане на вече отворените теми и определено повечето от тях ще бъдат редактирани или изтрити. Между впрочем вече започнахме с едно такова селектиране на темите, но сега определено вече му дойде времето за окончателно спиране на безмисленото писане във форума!!!
Всеки е добре дошъл, ако има какво да каже във връзка с магията, окултното и всичко, което е описано за дискусии в отделните секции на форума!
Както се вижда, може би само MagicGateBg.com е единственото място, на което може да се срещне разбиране и толерантност от страна на админа и модераторите! Не вярвам така както аз комуникирам с ВАС, да се прави от други колеги в интернет пространството, поне не в БГ!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Новини

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта