До къде стигнахме с Форума

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот Wizard » 10 Мар 2007, 16:06

Приятели,
както вече сте разбрали - имаме проблем с дисплейване на форума. До сега направихме какви ли не опити да оправим нещата, но все още има проблем в коректната работа на форума. Не бих искал да си мисля, че има някаква "външна" намеса, за да имаме този проблем, но както се казва, здраве да е...


Сега, за да направите опит да влезете във форума, първо ще трябва да си въведете юзъра и пасса, и след това да натиснете Enter! След това не трябва да се учудвате, ако форума пак не ви се зареди, просто се върнете с Back бутона на браузъра и натиснете Банера Горе в Ляво за вход във форумите. При Изход - натискате бутона за изход и напускате форума, не е проблем, ако пак не ви се дисплейне форума - със сигурност сте напуснали успешно.


Ами това е за сега. Както се кавза - влизането във форума на MagicGateBg, сега става само по магичен начин :wink: . Надявам се до няколко дни да приключим с тези проблеми по форума!
Благодаря на Всички Ви за търпението, което проявявате към нас!

Wizard
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот B-L-O-T » 12 Мар 2007, 18:13

На мен форума малко ми липсва но наблюденията ми са ,че на малко хора им липсва (през кура им е) . Така че като го оправиш поне месец няма да има много хора или с други думи - узърите ще са намаляли . Успех в начинението . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Kira-Uriel » 13 Мар 2007, 11:18

Предполагам, Блот, че тези, които няма да посещават форума след неговото оправяне, ще са по-нетърпеливите или тези, които не се занимават сериозно :)
Успех с оправянето на форума :)
Аватар
Kira-Uriel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Май 2005, 13:42

Мнениеот Wizard » 14 Мар 2007, 13:47

Значи нека да бъда ясен - този форум, както и сайта на Magicgatebg, аз съм ги създал за всички хора, които имат интерес и по някакъв начин чувстват влечение и страст към окултните науки!
Но този форум определено не за хора, които им е през... това, което ти казваш Блот! Пет пари не давам за тях! Както сам можеш да видиш, мога да поема много удари, но как мислиш, дали ще се предам някога! Все пак MagicGateBg има най-голямата База Данни, която може да има сега в момента в България на тема Окултизъм и Магия... Това е!

Всъщност вече обмисляме някакви други платформи за форума, защото тази нещо взе много чето да се (ни я) бъгва/т.
Знам ли, няма нещо, което да е създадено от човек и то да не може да се разруши. По трудния вариант е да създадеш нещо и да го задържиш...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот ultra » 19 Мар 2007, 16:53

Ами честно казано на мен ми липсваше и се радвам,че най-накрая си работи всичко както трябва.Само началната страница ми се появяваше,а за форума ми изписваше,че се е заредила страницата,а си седеше бял екран.Току що ви видях е-мейла и имах писъмце от сайта,че всичко вече е Ок.Аз се радвам,не знам за вас :)
Аватар
ultra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 24 Юни 2006, 23:21

Мнениеот Wizard » 19 Мар 2007, 17:08

ultra написа:Ами честно казано на мен ми липсваше и се радвам,че най-накрая си работи всичко както трябва.Само началната страница ми се появяваше,а за форума ми изписваше,че се е заредила страницата,а си седеше бял екран.Току що ви видях е-мейла и имах писъмце от сайта,че всичко вече е Ок.Аз се радвам,не знам за вас :)



Ами ако ме питаш мен лично дали се радвам - мннооооого се радвам icon_eusa_dance .
Получих няколко ЛС от потребители на MagicGateBg, за което им Благодаря, за добрите думи! Това, което пишете и чувстваме е взаимно, Благодаря още веднъж!

Да, имате мейли в пощите си от мен: wizard[at]magicgatebg.com Просто исках да ви известя, че нещата по форума вече са наред и се надявам съвсем скоро да ви изненадам с нещо. Дано в крайна сметка да си заслужават усилията ни, защото повярвайте ми - НИКАК не е лесна работа да поддържаш сайт/форум като нашия, още повече, че това го правя като лично хоби, а не ми е свързано пряко с моята работа.
Но така или иначе Вие, потребителите на magicgatebg.com, сте тези заради които си струва човек да се хаби...


Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот anileden » 22 Мар 2007, 08:03

Благодаря,че ви има,успех!
Аватар
anileden
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Фев 2007, 17:25

Мнениеот Lunohod » 08 Апр 2007, 14:39

Честит нов сайт и ...нов форум :) Много пролетно се е получило 8)
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12


Назад към Новини

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта