Към Админите и Модераторите

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот B-L-O-T » 26 Юли 2007, 20:43

Нещо не си вършите работата хора. В правилата на форумите е да не се спами . Тук от няколко месеца съотношение 1:14 за постовете е спам . Почти всяко мнение (пост) е безмислено и безстойностно . Разводнения на темите с цигански и селяндурски манталитети ; с празнословене . Много толерантни станахте вие админите и модераторите и спама расте . Започвам да се нервирам на срането тук . Глуповатите хора тук изместиха "знаещите" и "мислещите". Това е нелепо .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Stanio » 27 Юли 2007, 05:25

За мен всичките сте нови с изключение на EliKarim ,която си спомням е от доста време тук!Факт е, че от доста време знаех и четях този форум, но чак сега се регистрирах! ;)Тъй че....
As always insane of hate!
Аватар
Stanio
 
Мнения: 5
Регистриран на: 26 Юли 2007, 17:04
Местоположение: София

Мнениеот Марио » 27 Юли 2007, 07:12

B-L-O-T написа:Нещо не си вършите работата хора . В правилата на форумите е да не се спами . Тук от няколко месеца съотношение 1:14 за постовете е спам . Почти всяко мнение (пост) е безмислено и безстойностно . Разводнения на темите с цигански и селяндурски манталитети ; с празнословене . Много толерантни станахте вие админите и модераторите и спама расте . Започвам да се нервирам на срането тук . Глуповатите хора тук изместиха "знаещите" и "мислещите" . Това е нелепо .


Забрави да споменеш включително онези, на които всеки 2ри пост им е "това е спам, стига спамиш" :mrgreen:

Фен си на Ошо, той би ти казал "какво ти пука, гледай себе си, не другите". :wink:
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Arian Star » 27 Юли 2007, 07:32

Прав си Блот, тук действително вече не се вижда нищо стойностно и полезно за хората, интересуващи се от магията и окултното! Явно това се дължи от отлива на хора, които бяха можещи и истински заинтересувани от темата на форума. Но, все пак макар и малко, тук има и такива, които още има какво да споделят и да кажат! За това много моля и аз, нека да няма толкова много спамове, а да има повече стойностни неща.

Марио, не си съвсем прав! Ако всеки гледа само себе си, скоро време ни общество, ни държава, ни хора ще има. Все пак, този форум е бил създаден заради някаква цел, а тя е познание и събиране на хора с подобни общи интереси, нали така?

Аз съм от тези ,които четат и се интересуват от темите тук, но вече действително няма какво да се научи тук!

icon_angel icon_flowerface
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот galina_dim » 27 Юли 2007, 08:56

Аз по принцип съм от спамещите. Напоследък се опитвам да не го правя, освен в темата за срещите, при това, откакто Архи ми се поскара, гледам и там да внимавам.
Обаче честно казано ми се струва, че съм доста безобидна спапърка. Като гледам какви висоти се достигат....
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот ilusia » 27 Юли 2007, 09:30

Arian Star
Много грешиш ;)
Най-малкото можеш да научиш до къде води самозабравянето или от къде тръгва по-скоро то ;)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот dsims » 27 Юли 2007, 09:52

Според мен това е доста неприятен проблем, защото модераторите само се карат че се спами, а всъщност и те правят това. Мисля че навсички ни е неприятно да се опитваме да научим нещо, когато всеки втори пост е от рода на "Те тук не мо'а да ти помогна!". Само като видя такъв пост или пост на КАТ ме втриса, разбирасе няма човек, който да не спами: Един пише твърде кратко! Друг слага само емотикони в постовете си! Трети (това се отнася главно за КАТ) пише за съвсем друго нещо в темата и тя се променя и на няколко страници се появява т по един два поста по темата! Четвърти винаги се намира и започва да спори със всички, а не се осеща че бращолеви глупости! Пети е написал че е на седемнадесет а е в първи клас! Къде сте модератори! :(
Аватар
dsims
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 25 Юни 2007, 19:19

Мнениеот B-L-O-T » 28 Юли 2007, 08:49

Ето едно доказателство - Още първият пост беше такъв за какъвто говоря - спам .
Марио - прав си . Но имам малко физични "забавления" които ме радват . Този форум е един от тях . Още не съм достигнал нивото на Махавира да кажем (чрез безразличност към всичко) или на Кришна (чрез любов към всичко) . Тогава не би ми имало проблем но още не съм на желаното ниво . За това си прав . Но има и един друг проблем който може би пак няма да съществува ако съм на нивото за което говоря (съзнанието) - За да прочета истинската тема в трябва да мина през куп **** (мнения) които ме отегчават . Тук го няма ефекта на "кокото повече трудности има толкова по сладък е крайният успех " .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот nightwalker » 28 Юли 2007, 09:01

Трети (това се отнася главно за КАТ) пише за съвсем друго нещо в темата и тя се променя и на няколко страници се появява т по един два поста по темата!


Е...това не го прави КАТ сам,а заедно с всички останали,които се впускат в безсмислени полемики с него. Когато мислите,че някой пише глупости или не по темата,защо му отговаряте,опитвайки се да оборите глупостите?После и той ви отговаря и ето ти 5 страници спам.Отговаряйте на смислени постове и спама ще е далче по-малко.
Ave Caesar! Morituri te salutant!
Аватар
nightwalker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 25 Юли 2007, 08:45
Местоположение: the shadows

Мнениеот B-L-O-T » 28 Юли 2007, 09:14

nightwalker - Прав си . За това драстично намалих мненията си . Но не искам да водим дискусия защото това ще омаловажи темата . Целта е друга .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот B-L-O-T » 26 Сеп 2007, 13:14

Забравихте ли тази тема ? Аз не съм . Има ли админи и модератори или няма ? Спама расте за сметка на интелекта тук . Спама расте за сметка на показателите на форума като цяло . До сега не видях да се използва бутона "DELETE TOPIC" или нещо подобно .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Wizard » 27 Сеп 2007, 17:40

Дай преложения - КОИ теми според теб са за триене!!! Много е лесно така от страни това е спам, а онова не е. Отвори си една тема в Recycle Bin и там с линк ми дай твоите предложения. След като ги обсъдим с останалите модератори, темите ще бъдат изтрити или оставени, това е.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот B-L-O-T » 27 Сеп 2007, 18:59

Цели теми рядко . Но постове отиват към 90% . Как да ви оведомявам за спам в пост ? Ако има начин ми кажете и да го оправяме .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Wizard » 01 Окт 2007, 19:31

КАК МОЖЕТЕ ДА НИ УВЕДОМИТЕ ЗА СПАМ!!! spam1

Лично мен много ме дразни, когато видя пост, който съм си направил труда да отворя и не прочета нищо в него... написан тъпанарси пост.

КАК можете да ни помогнете:
С десния клавиш на мишката кликвате ВЪРХУ ИКОНАТА отбелязана в самия пост (Мнение). Тя се намира в началото на поста: "Публикувано на:..." . Линка, който ще се отвори ще НИ отведе директно на спамерския пост и така ще бъде светкавично изтрит.
Който иска нека помага. brave
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот B-L-O-T » 01 Окт 2007, 19:35

Благословен да си уизард !
:)
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот [-_-] » 02 Окт 2007, 19:11

Ми аз не пиша често тук, но често чета и допълвам знанията си. Наистина много дразни СПАМА. Има случеи когато темата е дълга по 4-5 страници, а вътре няма нищо по темата. Най-много спам теми (както вие ги наричате) са тези които питат от къде да започнат (поне по мои наблюдения) . Признавам, преди към тях бях и аз. Редовните потребители имат право да се сърдат на такива теми, но защо някой по напреднал не напише тема с основните насоки. С книги с които е добре да се започне и подобни? Да се сложи като важна тема, и повече подобни теми няма да има.
Иначе съм напълно сългласен че спама трябва да се премахне. Все пак това не е форум като теенпроблем или някакъв подобен в които да се сере.


И все пак не всеки пост който не ни харесва е спам !
Аватар
[-_-]
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Авг 2007, 12:28


Назад към Новини

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта