Google v Magicgatebg.com

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Мнениеот Wizard » 04 Май 2008, 15:46

Не е за вярване, но определено и Гоогъл сега са се настроили срещу MagicGateBg!!! Няма проблем, тяхна работа, да правят каквото си щат, само че ТОВА НЕ Е КОРЕКТНО ОТ ТЯХНА СТРАНА! Ако има нещо, което смущава потребителите и БИ МОГЛО СЕРИОЗНО ДА ИМ НАВРЕДИ на личния компютър, най-малкото би трябвало да уведомят администратора на сайта и да кажат какви основания ИМАТ за това съобщение, което така грубо се появява САМО КОГАТО СЕ ПОТЪРСИ инфо от форума на MagicGateBg....

Странно, най-малко съм учуден, че търсачка като Гоогъл би се заинтересувала от това КАКВО ИМА във форума на Magicgatebg.com!!! Няма значение! Спряли са входа за достъп от търсачката им, предполагам, че това може и да е в следствие на някой УСЛУЖЛИВ българин (направо ме е срам понякога да се нарека българин), който е "помогнал" Гоогъл да стигнат до УСТРОУМНОТО ЗАКЛЮЧЕНИЕ, че влизането във форума на MagicGateBg, ще причини непоправими щети на компютрите ви....

Ако всички ВИЕ като потребители проявите интерес, ще публикувам емайл от директора на фирмата, която поддържа домейна на www.magicgatebg.com , в което ще се уверите, че твърдението за наличие на вируси и разни троянски коне, които биха увредили PC-то ви, са напълно несериозни!!!

Чудя се какво и поради каква причина Google.com прибягва до това да ни изключи форума от търсачката си... ?!?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот DarkAngel666 » 04 Май 2008, 15:59

Wizard, на
detected: Trojan program Trojan-Downloader.JS.Psyme.vb URL: http://www.freesexonline.biz/10///www.freesexonline

понякога се счита за
ще причини непоправими щети на компютрите ви


Това чудо би трябвало да го разпознае всяка антивирусна (най- вече заради .vb)
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот Wizard » 04 Май 2008, 17:42

Проветере си аватарите и ако Ви липсва, най-добре е пак да си го ъплоуднете! Възможно е да има промяна в изискването за големина на Аватара ви!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот runner413 » 04 Май 2008, 19:52

Опитах се да отворя форума от Google , ама нещо не се получава.Изписва ми че съдържанието на този сайт можело да нанесе непоправими щети на компютъра ми.Честно казано член съм на форума скоро ще стане една година и до сега освен от мълния компа ми от друго не е изгърмявал...
Просто нямам думи!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Neter-Kua » 04 Май 2008, 20:18

Троянец има.Появява се всеки път когато отворя главната страница на форумите.Стана за първи път около преди месец,милех че ще бъде нещо временно,но и до днес няма промяна.
I will create as I speak.
Аватар
Neter-Kua
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 77
Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:35
Местоположение: Inarijarvi

Мнениеот Lilith » 04 Май 2008, 21:27

Нищо такова не съм засичала. Ако има Троянец би трябвало да засегне всички. Явно твоя идва от другаде.
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот avanabil » 04 Май 2008, 22:02

Neter-Kua написа:Троянец има.Появява се всеки път когато отворя главната страница на форумите.Стана за първи път около преди месец,милех че ще бъде нещо временно,но и до днес няма промяна.


При мен е същото....от около месец или малко повече, не зная точно...
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот DarkAngel666 » 04 Май 2008, 22:28

DarkAngel666 написа:Wizard, на
detected: Trojan program Trojan-Downloader.JS.Psyme.vb URL: http://www.freesexonline.biz/10///www.freesexonline

понякога се счита за
ще причини непоправими щети на компютрите ви


Това чудо би трябвало да го разпознае всяка антивирусна (най- вече заради .VBS)


Neter-Kua написа:Троянец има.Появява се всеки път когато отворя главната страница на форумите.Стана за първи път около преди месец,милех че ще бъде нещо временно,но и до днес няма промяна.


Май стана дума за .VBS скрипта, и да речем, Kaspersky го засича от нова година някъде icon_cool (Есет са доста ФНОРД!).

И все пак заглавие като freesexonline не ви ли прави впечатление?
All hail the great rubber ducky (dicky)!
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот Enforcer » 04 Май 2008, 23:02

DarkAngel666 написа:
DarkAngel666 написа:Wizard, на
detected: Trojan program Trojan-Downloader.JS.Psyme.vb URL: http://www.freesexonline.biz/10///www.freesexonline

понякога се счита за
ще причини непоправими щети на компютрите ви


Това чудо би трябвало да го разпознае всяка антивирусна (най- вече заради .VBS)


Neter-Kua написа:Троянец има.Появява се всеки път когато отворя главната страница на форумите.Стана за първи път около преди месец,милех че ще бъде нещо временно,но и до днес няма промяна.


Май стана дума за .VBS скрипта, и да речем, Kaspersky го засича от нова година някъде icon_cool (Есет са доста ФНОРД!).

И все пак заглавие като freesexonline не ви ли прави впечатление?
All hail the great rubber ducky (dicky)!

Няма .V скриптове има .VBS.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот DarkAngel666 » 05 Май 2008, 00:52

Да речем, че форума разпознава B до S като BS, поради което липсват.
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот debika » 05 Май 2008, 06:55

От около месец че и повече, компа ми блоква щом опитам да вляза във форума
Аватар
debika
Модератор
 
Мнения: 120
Регистриран на: 12 Сеп 2005, 12:12

Мнениеот tanarel » 05 Май 2008, 07:32

Само ме карат да си качвам аватара на Кроули на
мой сървър , Магическата Порта ще я има независимо
колко много им се иска на някои индивиди да я няма ,
за мен форума наистина се оказа Порта към запознаства
с много стоиносни хора , за което винаги ще съм благодарен
за създаването на този Форум icon_eusa_clap
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот wicca_witch » 05 Май 2008, 08:45

на мен 2-ти ми се случи да хвана троянски кон от този сайт.и ме хвана много яд,че немога да чета и да пиша тук.1-2 седмици не влизах защото за 1 седмица ми преинсталираха компа 3-ти.ама сега нз дали има още нещо.за сега още нищо не съм хванала icon_flowerface
I'm a Sweet venom for you.The venom is in my blood.
Аватар
wicca_witch
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Окт 2007, 20:35

Мнениеот runner413 » 05 Май 2008, 09:10

Е добре от къде ги хващате тези коне?!Аз нарочно вече втора година карам без антивирусна.Преди 17 дни си изтеглих една колкото да си изчистя компа и пак я изтрих.Най-интересното беше че имах само един кон който бях хванал от ABV-то.
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот ultramarin » 05 Май 2008, 09:31

хммм... интересна работа! едва ли е проблем на форума, по-скоро някаква хитра атака срещу него... отварям МайджикГейт от 4-5 места... вчера в един компютърен клуб при отваряне на САЙТА, не форума ми изкара такова съобщение за гореспоменатия троянец и забиха три компа зарад него... у дома, на работа и на още два клуба - проблеми няма!

Значи зависи откъде го отварям сайта... нещо такова, не разбирам достатъчно от мрежова сигурност, за да обясня как е възможно да се направи това...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Wizard » 05 Май 2008, 13:44

БЛАГОДАРЯ на всички Ви за съпорта!!! Наистина, както каза и ултрамарин, по-скоро е "хитра атака" срещу ФОРУМА (а не сайта) на MagicGateBg! Няма значение това, защото както знаете НИЩО на света не може да се опази невредимо, ако преди това го е направил човек, както и НИЩО не може да не се поправи, ако преди това е било СЪЗДАДЕНО от човек....
Само едно нещо не мога още да си обясня, а то е - КАК ВСЕ ОЩЕ хората, които искат МГ да не съществува под никаква форма, не разбраха, че колкото повече се опитват да го разрушат, толкова повече той Укрепва!

Така че Ви пожелавам от тук на сетне да НЕ хващате никакви ФАЛШИВИ троянци и темподобни индивиди, а да успеете да уловите магическата сила на това, което можете да научите и постигнете, посещавайки форума на magicgatebg.com!

Относно Аватарите - при евентуалната им липса, ще е необходимо да си направите НОВИ или да ползвате готовите аватари от галерията на МГ!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Wizard » 05 Май 2008, 22:30

ВРЕМЕННО ще спрем регистрирането на НОВИ потребители във форума, докато проучим и не бъдем сигурни, че MagicGateBg е абсолютно сигурен сайт за вашите лични компютри!!!

Затова Ви моля да проявите разбиране и да не правите нови регистрации, защото те няма да бъдат одобрени на този етап! Веднага щом нещата са подсигурени за вас, регистрацията ще стане отново достъпна за всички Вас!

МОЛЯ Ви да давате вашите отзиви и коментари тук в тази тема, относно това дали все още имате проблеми с достъпа до форума на МГ! Вече бяха направени някои корекции, относно работата на форума, така че не би трябвало вече да се случват проблемите от преди това.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот ExalTeD_0ne » 06 Май 2008, 12:00

Аз никога не съм имал проблеми нито с форума нито с основния сайт но интересното сега е че мога да влизам в сайта и през google,не ми дава никакви предупреждения за троянци или вируси които сте дали по-горе
дали са се отказали...??
Бил,Съм Бил Пил...Да..Да
Аватар
ExalTeD_0ne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Май 2007, 00:00
Местоположение: В средата на нищото...

Мнениеот alex.magicgate » 06 Май 2008, 13:00

Привет!

И моята антивирусна програма при последните няколко зареждания на заглавната страница на форума на MagicGateBG засече вирус!

За щастие днес влизам за 3 път безпроблемно и антивирусната ми не отчита наличие на вируси. Явно проблема е бил фиксиран успешно.


Wizard преди да коментираш колко са НЕКОРЕКТНИ от google към MagicGateBG може би трябва първо да се замислиш дали е коректно
потребителите на форума да бъдат изгонвани без да им бъде дадено никакво обяснение!

Предполагам, че някои хора са злонамерено настроени не към MagicGateBg, a към администраторите на сайта. Аз бях изгонен от форума.
Няколко пъти се обърнах към администратора на сайта, но не получих никакъв отговор защо съм бил изгонен!

Wizard се чуди, защо google са изключили форума от търсачката си, а аз се чудя защо бях изгонен от форума :)
Един съвет към Wizard - не превръщайте феновете на MagicGateBG във врагове на MagicGateBG.

MagicGateBG е страхотен сайт със форум, който следя с огромен интерес.

Надявам се да бъда изгонен от форума, заради този постинг!

Алекс


Wizard: Кажи ми на ЛС какъв ти е бил ника? Вероятно си бил изтрит за "устроумни" постове! Никой тук не бива изтриван, ако няма защо...
Аватар
alex.magicgate
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Май 2008, 22:36

Мнениеот Nemezius » 06 Май 2008, 14:36

Wizard, един съвет, дали ще го приемеш или не си е твой избор:
Следващия път като има нещо такова, предай на Одисей просто да пусне едно или няколко куерита ако не знае как да ги пуска с "else if", за да прегледа налични записи на адреси и типове скриптове в тях- всяка една търсачка като гугъл е нормално да блокира подобни адреси.
Това не се случва за пръв път- няма и да е за последен и го знаеш много добре. (Y)
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Следваща

Назад към Новини

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта