Весели Празници!

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот Wizard » 29 Дек 2008, 20:26

[align=center][font=Comic Sans MS]Честита Коледа на всички
и
весело посрещане на Новата 2009 година!
[/font]
[/align]

[align=center]Изображение
[/align]
[align=justify]Бих искал да се обърна към всички Вас, които посещавете сайта/форума на MagicGateBg и да Ви благодаря за това, че сте непрекъснато с нас през годините и помагате по един или друг начин, MagicGateBg да се развива и да бъде част от всички нас!
Искам публично да благодаря също така и на всички модератори в MagicGateBg, които постоянно полагат грижи за това форума да бъде поддържан на необходимото ниво и Вие, потребителите да получавате необходимата ви информация и да се намирате на сигурно и защитено място в интеренет пространството.
Разбира се има още много какво да се желае по отношение на качеството и съдържанието на информацията, която се помества в сайта/форума като цяло. Имаме и минуси по отношение на редевното модериране на форума, но трябва все пак да ни разберете, че и ние си имаме своите задължения, както домашни, така и служебни, затова искам да Ви се извиня за някои пропуски.
През следващата 2009 година ще се навършат цели пет години, откакто съществува MagicGateBg. Затова имаме някои нови идеи за подобряване качеството и услугите, които се предлагат в момента. Засега ще ги оставя в тайна и ще ви информираме своевремено, когато имаме вече ясен резултат.
Ще очакваме и занапред вашите коментари и предложения относно това как да подобрим и какво да включим в ресурсите на нашия сайт.
Желая на Всички Ви много късмет и щастие през Новата 2009 година и нека тя бъде много по-успешна и ползотворна за всички нас![/align]
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Cath » 29 Дек 2008, 23:20

Магьоснико, дано да бъдат разбрани пожеланията ти и дано всички, които тръгват по пътищата на магията бъдат достойни да я упражняват!

Весели празници и от мен, и нека светлината достигне и вашият праг!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот n0angel0s » 29 Дек 2008, 23:28

Нека това, за което сме всички тук - МАГИЯТА да бъде с нас во веки, а на хората, които я обичат пожелавам само едно - да станат гордостта на магическото ни общество!

ПОЗДРАВИ, БЛАГОДАРНОСТИ (на всички, че сме всеотдайни и си помагаме един на друг) и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Cath » 29 Дек 2008, 23:40

с риск да стана противна - магическо общество тук просто няма!

и отново - Весели Празници! И повече светлина!
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 30 Дек 2008, 01:42

Весели празници и от мен! icon_occasion
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Марио » 30 Дек 2008, 04:35

Аз самият представлявам едно общество само по себе си, тъйче си има. laughing9 Това бе май в стила на Хайн, ако не се лъжа. Книжката му е изключително увлекателна! Въпреки че повече ми допада на Лон Майло Дюкет книгата, тя е още по-добра.

Весели празници и от мен.

пс - Само така ми се струва или по край тези празници форумът леко замря?
Току що изгледах един много добър филм, който има желание - http://www.zamunda.net/details.php?id=153065&hit=1 .
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот paparosko » 30 Дек 2008, 19:00

Пожелавам на всички

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ!

НАЗДРАВЕ!

:P icon_occasion
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот ExalTeD_0ne » 31 Дек 2008, 01:17

Весели празници на всички,приятно изкарване и много здраве и любов icon_occasion 8)
Бил,Съм Бил Пил...Да..Да
Аватар
ExalTeD_0ne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Май 2007, 00:00
Местоположение: В средата на нищото...

Мнениеот ~Talyn~ » 31 Дек 2008, 10:31

И аз да се вредя на опашката за поздравления :)

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

Живей така,че да те е срам да разказваш спомените си,но когато си ги припомняш да те карат да се усмихнеш.

icon_occasion drunk icon_occasion Една голяма от мен ;) :) :) :)
Всичко е просто!
Аватар
~Talyn~
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Яну 2008, 16:07
Местоположение: Казанлък


Назад към Новини

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта