FaceWizardBook

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот Wizard » 26 Юли 2010, 01:56

Привет на всички приятели на MG!
Както повечето от Вас и аз самият вече съм доста зает с лични неща и нямам така нужното време, за да влизам по-често във форума. Поради тази причина (може би малко спонтанно или прибързано) се роди идеята ми да имам своя лична страница за връзка с вас, потребителите на magicgatebg. Не знам честно казано, какво ще произлезе от тази идея. По-скоро намерението ми е да водя диалог с Вас самите или да се опитам да up date-вам нещата, които до момента са се случили в живота ми на магьосник. FaceWizardBook ще има за цел да Ви помогне с това по-лесно да общувате с мен, ако имате желание да се свържете с мен. Страницата ще бъде отворена, така че всеки ще има право да чете какво сме обсъждали до момента, за да се избягват евентуални повторения на теми. Ако искате да споделите нещо лично с мен -можете да го правите както и до сега - на ЛС (лично съобщение).
По отношение на spam, както и задаването ми на провокиращи въпроси, няма да търпя никаква толерантност, защото ще е напълно ясно за мен какво се опитвате да ми кажете или покажете. Имаме правила във форума, те ще важат с пълна сила и тук. Страницата няма да се модерира от модераторите на МГ, това ще става лично от мен. Така че, ако случайно някой се чуства недоволен, да се сърди на мен.
Надявам се да имаме общи полезни и ползотворни минути заедно в magicgatebg.com. Имам намерение да Ви показвам някой лични снимки, информация от личните ми магически записки, различни ритуали, които съм научил от магове извън България... Изобщо смятам да превърна FaceWizardBook в място за личното ми себепредставяне на широката публика. Не знам дали ще ви бъде интересно (от магическа гледна точка разбира се), но с взаимните ни усилия може и да се получи нещо интересно ;-)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Назад към Новини

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта