Създаване на Скрита част в МГ

Новините в MagicGateBg! Ако искате да споделите с всички нас някаква новина относно магията, важно събитие, можете да го правите тук.

Модератор: debika

Назад към Новини

Мнениеот Wizard » 16 Мар 2012, 12:49

Здравейте. Има направено предложение от degagement да се направи Скрита част в МГ и там да участват хора, които имат желание да практикуват и да се развиват в магията.
Затова, ако проявите интерес, посетете форума < FaceWizardBook > (но преди това трябва да се логнете във форума) и прочетете до момента за какво точно говорим там.
Очакваме предложения и съвети как да направим тази идея по-добра и пълноценна за всички участници във форума на MagicGateBg.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот degagement » 06 Апр 2012, 01:05

Началната дата беше дадена и тя беше вчера :)
Желаещите да започнат практика могат да пишат на мен или Лорд Волдемор на лична бележка.
Моля опишете накратко досегашния си опит ако имате такъв, както и мотивацията си.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 16 Май 2012, 18:18

Стартирам нова идея за практика.
Извинявам се на Немезиус, че нагло му крада идеята :) но е добра, а така и не я доразработих.
Та най-общо идеята е това:

- 3 дни наблюдавай огъня
- 3 дни усещай огъня
- 3 дни бъди огъня


Ще подготвя примерни практики и ще ги дам на онези, които решат да се включат в практиката. Няма да е необходимо да се следват тези практики на 100%, но ще дам необходим минимум за практика.
Който желае да работи по това да ми пише на лична.
Може да участва всеки, без ограничение за пол, възраст, опит и т.н.

Тъй като идеята е на Немезиус, надявам се да се включи.
Може да разнообразим практиката след тези 9 дни, но това ще го обсъдим с участващите допълнително.

Дата за старт: 24.05
До 23-ти да ми пишат онези, които искат да участват, за да имам един ден да разпратя примерните практики.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот degagement » 16 Май 2012, 19:25

Искам да допълня, че всеки може да започне практика в "училището" когато пожелае. Получих няколко лични с въпроси дали могат да започнат, въпреки че пишат със закъснение.

Началната дата беше дадена за отваряне на секцията. Няма ограничение кой кога започва. Който реши, че му е време да започне да прави нещо по въпроса за развитието си в магията и не иска да работи сам по въпроса, да пише лична на Немезиус, лорд Волдемор, Михаел или мен.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към Новини

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта