Нещо ново-Телекинеза

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот wal4iza » 18 Юли 2006, 14:14

защо винаги търсим глупаци?замисли се и над това,комплекси....
Аватар
wal4iza
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 61
Регистриран на: 21 Май 2006, 11:23

Мнениеот xermes » 19 Юли 2006, 04:06

каквото повикало...такова се обадило.... споредд хорото на което си--играеш в такта...според компанията в която си....говориш по начина които и те....
xermes
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 25 Фев 2006, 17:22
Местоположение: Bourgas

Мнениеот AryanSun » 19 Юли 2006, 08:40

wal4iza написа:хм,4етете Аинщаин.
тои е казвал така вси4ко се намира в информационното поле само трябва да знаеш какво търсиш:).
задаите то4ния въпрос отговора ще доиде сам...
може и насън:).бъдете здрави:)


Интересувал съм се от трудовете на Айнщайн-някога много исках
да следвам физика,но за добро или лошо тръгнах по други пъти
ща.Не съм чел такова нещо за "информационни полета".


Айнщайн е бил твърде прагматичен и студен човек,а не окултист.Имал е йога практики и може би някои мистични
залитания,но Много хора обичат да му приписват разни
изявления,които никога не е казвал.Сциантолозите например.

Както казах,той е бъл адски студен и безсърдечен човек-меко
казано!Не знам дали ве известно,но той е оставил сина си да умре в лудница,защото е щял да бъде по-гениален от него и е щял да
има доста повече заслуги...Така че Айнщайн може да е гениален
учен,математик,физик...може би и талантлив музикант(свирил е на
цигулка).Но само толкова!
Последна промяна AryanSun на 19 Юли 2006, 20:33, променена общо 1 път
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот xermes » 19 Юли 2006, 09:39

интересното е когато хората 4уват това което искат, а не това което им се казва...никъде не съм казал, 4е Айнщайн е казал нещо в някой труд...до колкото ми е известно трудовете са публикации на някой за нещо вэрху което той работи и едва ли там ще дава интервюта ..но пък има преса и места където се публикуват интервюта на хора които са интрвюирани....:)))))
xermes
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 25 Фев 2006, 17:22
Местоположение: Bourgas

Мнениеот Nox » 03 Авг 2006, 22:15

Значи моля Уизард това да не ми го трие, наистина тряба да се заям.

Хайде да говорим за телекинеза... май привлякох вниманието ви... практикувал съм я два пъти... ма не бях аз, беше външна сила... как да се науча...

МНОГО СТЕ ЗЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако вярвах, че правите това, дето описвате трябва да се чувствам най-големия провал в магията. Някакви там ги обладават сили, правят нещата несъзнателно, просто ей така, пък аз да не мога.... хе хе!

Гнозисът при магията не е състояние на несъзнание, а на абсолютно осъзнаване, ненарушено от вътрешен диалог. За да практикувате телекинеза трябва да сте способни да изпадате в гностично ниво и да "осъзнаете", че предмета се движи дотолкова, че да се помести. До гнозис може да се достигне несъзнателно по време на гняв, да, но не може "осъзнаването" да стане несъзнателно! С измишльотини "Аз го направих, ма не знам как... помогнете ми" до никъде няма да стигнете. Само с практика.
Или молиш да ти се каже, или ти казваш - не да си измисляш, че можеш и същевременно да питаш!
Аватар
Nox
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 06 Юли 2006, 21:51

Мнениеот werewolf » 06 Авг 2006, 18:12

Туй форумче ми става все по - интересно, та по темата - една слу4ка със съквартиранта ми (прясна е от 1 месец приблизително) та тои така се сбогува с една саундкарта. Та за случката - има навика следобяд като се прибере от унито да пуска силно 4алга докато аз спя. И после като се сабудя черно гледам. Една седмица така аз си търпя, а той уж тихо пускал музика. Един следобяд ми кипна и си излязах от стаята да пуша, ама пуша и псувам. И когато се прибрах вътре (след 5-6 мин.) той пбикаля около компа и вика че имало токов удар. Изгоря и крушката в антрето, обаче гсм-то ми дето се зареждаше - нищо му няма. Аз не съм искал да му навредя, но просто така се случи. Иначе не го мразя, разбираме се, но понякога много ме нерви. Та силата на гнева явно е доста силна, жалко че не можем да я използваме за "добро" ако има въобще такова понятие.
Аватар
werewolf
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Сеп 2004, 11:55

Мнениеот nishtoto » 04 Сеп 2006, 19:46

нещо просто.вземете една коркова тапа и я вьржете с конец не по дьлаг от 40см.Опипаите тапата за да запомните структората и.След това се отдалечете от нея и протегнете изльчващата си рька кьм тапата.Пьрвоначално разстоянието не трябва да превишава 30см.Почустваите как енергиата потича от вас през рьката ви и обхваща тапата.Затворете очи и само си представете как тя се завьтра по определената от вас посока.От пьрвиа пьт може и да не се получи,но с всеки следващ пьт ще бьдете все поуверени.Важното е да знаете и да сте сигорни че го можете.Убедете се сами себе си че го можете останалото е лесно.Когато след време сте го напрактикували увеличете разстоянието.На ден са достатьчни и 15мин.
Аватар
nishtoto
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 02 Сеп 2006, 18:47

Мнениеот ChaoS » 05 Сеп 2006, 06:17

Върколак, не е вярно, че силата на гнева не може да се полкзва за "добро".

А сега по темата: На времето мио бяха дали едно упражнение за целта. Не ме питайте дали действа, защото аз самия така и не се захванах сериозно с него.

Взимате лист хартия и го прегъвате на две, за да можете да го закрепите изправен. След което трябва да направите що-годе същото, което и с корковата тапа, само че трябва да се опитвате да придърпате листа към себе си.((тогава ми бяха обяснили, че е по-лесно да притегляш, отколкото да отблъскваш)) Също така ми бяха обяснили, че е полезно да изпитате((може и симулирано)) чувство за нужда, за да можете да "заповядате" на листа да дойде привас.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот magic_man » 30 Сеп 2007, 08:01

днес надух един балон с хелии и тои застана на тавана имаше и конец с които е вързан протегнах ръце към балона и го гледах така 2 минути да видя какво ще стане и по едно време конеца започна да се клати на ляво на дясно свалих ръцете да видя дали ще спре и спря а забравих да кажа че като протегнах ръката започна по пръстите като чели ме бодът с игли та както и да е и после пак протегнах ръце и той пак почна да се клати така 3-4 пъти и после бях малко изтощен това може ли да ми кажете телекинеза ли беше или не?
Аватар
magic_man
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 82
Регистриран на: 13 Юли 2007, 05:49
Местоположение: Бургас

Мнениеот gaara the demon » 07 Ное 2007, 16:26

не.
а тва дет те е боцкало....изтръпнала ти е ръката от протягане!
Аватар
gaara the demon
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2007, 19:40

Мнениеот runner413 » 07 Ное 2007, 17:27

От части съм съгласен с горният пост.А и помръдването на конеца може да е последица от така да ги наречем въздушните течения в стаята.Но може и да е телекинеза......
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот be » 06 Дек 2007, 20:25

Айде моля ви давайте основно по темата, че много се интересувам и искам да го практикувам сериозно . Всеки, който може да каже нещо да казва, а и ще е перфектно и да го е пробвал, но да не прекалявам с желанията :mrgreen: icon_thanks



icon_occasion
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот green_water » 13 Дек 2007, 21:17

а как може да ти се случи без да изпитваш силни чувства?можеш ли да я предизвикаш?
ние сме на всеки километър
Аватар
green_water
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Дек 2007, 17:45

Предишна

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта