Soul Seal

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот ChaoS » 13 Апр 2006, 15:27

nick написа:
Но има начин, без да убиваш/ ритуално / да ИЗМУЧЕШ ЕНЕРГИЯТА НА ДАДЕН ЧОВЕК И ДА Я СЛОЖИШ В КРИСТАЛ ПРИМЕРНО .За мен енергията е душата на човека. ВЪЗМОЖНО Е!!!
Моля не ме питайте как, ТОВА Е ДОСТА ОПАСНО И НА ЧОВЕКА НА КОЙТО ГО ПРАВИТЕ МОЖЕ 100 % ДА УМРЕ ФИЗИЧЕСКИ, АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ВЛАЕДЕТЕ ПОЛОЖЕНИЕТО.
Добре, че такава информация я няма свободно


Всъщност по метода на енергийния вампиризъм (някой май го спомена) можеш, стига да насочиш енергията не към себе си, а към кристал.
Много подходящо за целта е кристала да е зелен на цвят.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот nick » 13 Апр 2006, 16:36

Здравей
ChaoS написа:
nick написа:
Но има начин, без да убиваш/ ритуално / да ИЗМУЧЕШ ЕНЕРГИЯТА НА ДАДЕН ЧОВЕК И ДА Я СЛОЖИШ В КРИСТАЛ ПРИМЕРНО .За мен енергията е душата на човека. ВЪЗМОЖНО Е!!!
Моля не ме питайте как, ТОВА Е ДОСТА ОПАСНО И НА ЧОВЕКА НА КОЙТО ГО ПРАВИТЕ МОЖЕ 100 % ДА УМРЕ ФИЗИЧЕСКИ, АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ВЛАЕДЕТЕ ПОЛОЖЕНИЕТО.
Добре, че такава информация я няма свободно


Всъщност по метода на енергийния вампиризъм (някой май го спомена) можеш, стига да насочиш енергията не към себе си, а към кристал.
Много подходящо за целта е кристала да е зелен на цвят.


Има кристали, които събират много енергия в себе си. Не е задължително да са зелени на цвят.
Сега идва ред на : Защо се използват сервитор- вампири?
Когато човек тегли енегрия от някой, той тегли и отрицателната също.
А ролята на сервитор- вампири е да пречисти тази енергия и да си я ползваш ти или да направиш твоя сервитор- вампири още по силен.
стига толкова!

ОООООООООООООООооооооооооооооооо Гост
[/quote] Правите ли разлика м/у сервитор бил то и вампир, енергиен дрейн и soul seal? Щото очвно не. Елементарно е да намериш от някъде ритуал за дрейн, сервитор дори ако поровиш достатъчно в гуугъл ще откриеш и такъв за "кражба на душа" (друг е въпроса дали ще проработи) . Не е толкова елементарно да се изпълни, обаче (точно инфото как точно се изпънява е трудно за намиране).
Колкото до тва да си създадеш сервитор... не бих казал че е сложно, ама изобщо не бих казал че е сложно, Бе въобще не е сложно, Направо си е елементария ако питате мен
ай стига толкова[/quote]

Велики Магьоснико :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Защо въобще говориш глупости и се правиш на интересен....
Аман от хора дето пълнят форума с глупоститет си и да показват колко са велики.

мога да дам инфо за това как става, като ритуал и т.н., но да ли си заслужава се питам?
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот ChaoS » 13 Апр 2006, 17:04

Всъщност негативната енергия може да се трансформира в положителна.
За съжаление обаче не мога да ви кажа в момента как- трябва да обобщя техника, която никога не съм си давал сметка как точно изпълнявам, сори.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот Гост » 13 Апр 2006, 19:12

nick написа:мога да дам инфо за това как става, като ритуал и т.н., но да ли си заслужава се питам?


Ами като можеш дай ми! щом можеш да го дадеш на мен ( някъв си непознат) значи можеш да го дадеш и на всички нали така? Така че щом, имаш инфо ще те чакам с интерес да го постннеш във форума :mrgreen:
Ако не го постнеш излиза че Ти ( уважаеми nick) се правиш само на интересен, парадирайки с факта, че имаш някаква иформация по темата за "Soul Seal", която уж си бил готов да я споделиш с непознат(гост), но не и да я напишеш в форума, нали така?

А колкото до тва дали сервитора бил сложен като енерго-структура... моля... Я го сравни с "Soul Seal"... За справка отвори сайта за хаос магия или за чертни изкуства (няма да му споменавам адреса за да не правя реклама) и виж колко ритуала за сервитори ще намериш и ми кажи колко от тях изискват някаква "ВЕЛИКА" предварителна подготовка или енергиен контрол. Е разбира се много по-елементарно се отваря хаос вихър или се прави ГПР но тея един практикуващ дори ня ги брои за отделни ритуали...

колкото то последното ми изказване- тона не беше за да се правя на векик. Фана ме лигоча не друо :mrgreen: :mrgreen:
Гост
 

Мнениеот nick » 14 Апр 2006, 07:13

:mrgreen:
Anonymous написа:
nick написа:мога да дам инфо за това как става, като ритуал и т.н., но да ли си заслужава се питам?


Ами като можеш дай ми! щом можеш да го дадеш на мен ( някъв си непознат) значи можеш да го дадеш и на всички нали така? Така че щом, имаш инфо ще те чакам с интерес да го постннеш във форума :mrgreen:
Ако не го постнеш излиза че Ти ( уважаеми nick) се правиш само на интересен, парадирайки с факта, че имаш някаква иформация по темата за "Soul Seal", която уж си бил готов да я споделиш с непознат(гост), но не и да я напишеш в форума, нали така?

А колкото до тва дали сервитора бил сложен като енерго-структура... моля... Я го сравни с "Soul Seal"... За справка отвори сайта за хаос магия или за чертни изкуства (няма да му споменавам адреса за да не правя реклама) и виж колко ритуала за сервитори ще намериш и ми кажи колко от тях изискват някаква "ВЕЛИКА" предварителна подготовка или енергиен контрол. Е разбира се много по-елементарно се отваря хаос вихър или се прави ГПР но тея един практикуващ дори ня ги брои за отделни ритуали...

колкото то последното ми изказване- тона не беше за да се правя на векик. Фана ме лигоча не друо :mrgreen: :mrgreen:


Дали ще дам на някого тази информация решавам аз.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот Гост » 14 Апр 2006, 08:49

nick написа:Дали ще дам на някого тази информация решавам аз.


Тогава не парадирай с тва, че имаш нещо, което ще държиш само за себе си, особено във форум. Излиза, че само се правиш на великия магьосник или само си горовориш за нещо което не си готов да споделиш и се перчиш пред останалите.
В крайна сметка никой не се интересува колко си "велик" или каква "секретна иформация" имаш щом няма да я поснеш тук, така че по-добре си трай в случай, че наистина имаш нещо полезно вместо само да се фукаш пред останалите...
Гост
 

Мнениеот ChaoS » 26 Май 2006, 09:58

Цитирам вероятният изход: "бум."

<<Малка буква, точка на края. Казано кратко, тихо, плавно и спокойно>>
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот BlooDy_RoSe » 26 Май 2006, 10:28

Е щом е тъпо пишлеме на 13 защо му обръщаш внимание.Тва са лапешки простотии.Остай го да си говори квото си ще.И го позатапи с някоя и друга тема за сатанизма, с която не е наясно,пред тези на които се перчи.После ще му е много гадно като всички му казват че е лъжец или да го наричат "истината"
Аватар
BlooDy_RoSe
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 23 Май 2006, 18:42

Мнениеот ChaoS » 30 Май 2006, 10:18

Или направи така, че да го помислят за фанатик.
Повярвай, ще започнат да го отбягват не, ами не знам какво.
На фанатизма се гледа като на нисша форма на развитие... ^_^
Последна промяна ChaoS на 26 Авг 2006, 22:54, променена общо 1 път
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот Mad_Mike » 30 Май 2006, 11:10

Че как да го направя това нещо ChaoS???
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот ChaoS » 30 Май 2006, 16:00

Мисля, драги ми Shaman King, мисля...
Можеш...
Да пуснеш някой друг пиперлив слух...

Че участва в секта...
И т.н....

Ето да съберем идеи.
ако се сетя нещо- ще напиша.
Ако някой друг също- да пише.

"КАК ДА НАБЕДИМ НЯКОГО ЗА ФАНАТИК- САТАНИСТ?
Или наръчник на злобния сплетник."
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот AZA » 15 Юни 2006, 00:36

хахахаха :) Джинооо :) винаги ме разсмиваш.
Идея - участва в JOS ( никой от тяхните участници да не се обижда/напада ) , т'ва е нещити което гугъл вади goоgle доста бързо ;)
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот ChaoS » 17 Юни 2006, 15:08

От "радостта на сатан" или ще ме изгонят...
Или ще ме намразят...
Или просто всичко ще рухне след като вляза там.
Не очаквам техния сатан да ме хареса.
Защото имам гадния навик да казвам неща на въпреки, ако не съвпадат с мнението ми. =Р
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Предишна

Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта