Да сънуваш смъртта

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот FallenAngel » 27 Май 2006, 13:20

Та значи, често сънувам, че се самоубивам, и си мислих, обаче не знам какво може да значи това - един път си режа ваните, друг път скачам от високо, трети път взимам, че се отравям... Може ли малко помощ с тълкуването?
Аватар
FallenAngel
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Май 2006, 19:24
Местоположение: In water

Мнениеот Mad_Mike » 27 Май 2006, 14:17

Ми може да сънуваш самоубийството ако подсъзнателно го искаш. Напоследък да ти се е случвало нещо гадно което да те е карало да си мислиш за самоубийство?
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот erhan » 27 Май 2006, 15:02

Здрасти,според мене ще ти се случат някакви нещастия в най скоро време.
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот AryanSun » 27 Май 2006, 15:12

Изглежда искаш да унищожиш порядъка на личността,която си
сега или да отхвърлиш части от себе си.Може би от определени
неща,касаещи теб или заобикалящия ти свят вече ти е писнало.
Това е,което психологическия ми усет подсказва.Дано да ти е от
полза.Късмет
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот GAMBIT » 27 Май 2006, 16:27

Знаеш ли нещо за миналите си животи? Може да е нещо кърмично - познавам такъв човек.
Аватар
GAMBIT
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 05 Апр 2006, 16:17

Мнениеот FallenAngel » 27 Май 2006, 17:00

Мерси, но кое от всичките предположения е отговорът?

Знаеш ли нещо за миналите си животи? Може да е нещо кърмично - познавам такъв човек.


Ами май нищо не знам :(
Аватар
FallenAngel
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Май 2006, 19:24
Местоположение: In water

Мнениеот AryanSun » 27 Май 2006, 17:08

FallenAngel написа:Мерси, но кое от всичките предположения е отговорът?



Това ти сам ще прецениш:))
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот evita » 27 Май 2006, 17:19

Това означава несигурност, неизвестност, нещастие. Според мен трябва да започнеш да гледаш по-позитивно на нещата от живота и да не си натрапваш лоши мисли.
Аватар
evita
 
Мнения: 7
Регистриран на: 19 Яну 2006, 21:11

Мнениеот bast » 05 Юни 2006, 10:49

здравейте, нова съм тук. Аз съм ритуален/церемониален магиосник и се казвам Баст, практикувам и witchcraft . От много години се занимавам с магия, изучавам Кабала ...
От опит знам, че противно на наложеното мнение и множеството съновници, сънищата почти никога нямат едно и също значение за различните хора. Например: аз когато сънувам,че умирам или ме убиват, ми се случват много хубави неща, зелена трева обикновено е болест, бебет - неприятности и т.н, но едва ли имат същото занчение за вас. Всички почти учебници по магия, незавивимо дали е ритуална, witchcraft, препоръчват воденето на дневник на сънищата. Записвай какво си сънувал/а и така с течение на времето сам/а ще знаеш значението на съня си.
IN LVX
Баст
Аватар
bast
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юни 2006, 10:19
Местоположение: sofia

Мнениеот lilabel » 29 Мар 2008, 23:27

от две седмици приятелят ми сънува смъртта.много е уплашен.казва че я сънува с черно расо и с бяла маска.когото я види в съня си веднага се събужда и повече не може да заспи.казва че всеки път тя се приближава все повече към него.ако някой знае какво може да се направи за да се прекрати този кошмар да ми пише.незная как да му помогна...
Аватар
lilabel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 11 Мар 2008, 20:33

Мнениеот ultramarin » 30 Мар 2008, 15:04

ключовата дума е "много е уплашен"... да се успокои и всичко ще мине... смъртта като образ е символ на едни процеси, които са много готини когато се случват на човек който НЕ Преминава Отвъд... всичко е наред! Смъртта е водач, или предвестник за промени... абратното, лошата поличба е сънуването на сватби(освен ако не се жените, когато е разбираемо, заради вълнението)
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот ZefaS » 30 Мар 2008, 18:51

Аз мн често сънувам, че умирам и то все по разнообразни начини. Вече ми стана забавно icon_toothy такова понятие като СМЪРТТА за мен не съществува. Всеки си има собствена смърт. Тя седи точно 1 метър вляво от теб реши ли да те потупа по рамото си пътник. Но докато не реши може да ти е мн полезен съветник. Твоята смърт може да убие само теб. На всеки смъртта има различна форма, но при всички е с празни очни кухини или мн големи очи. Тези знания съм геи добил от Кастанеда. Нека смъртта ти не те притеснява. Тя си решила кога ще те вземе и дотогава я използвай.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта