Индианска магия за убиване

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот ZefaS » 21 Окт 2006, 11:05

Нужни са две зърна от maiz-pinto.Това е някаква царевица, чиито зърна имат червна жилка в средата си.
Едното зърно пазете във вас, а другото се слага в прясна пъпка на жълто цвете. След това цветето се поставя на такова място, че да влезе в контакт с жертвата -пътя по който минава или на друго място кадето тя обикновено ходи. Веднага щом жертвата стъпи върху ядката или я докосне по някакъв начин магията става. Ядката прониква в тялото.Спира се в гърдите ли в червата на жертвата.До три месеца след проникването на ядката жертвата умира. :mrgreen:
Всъшност не самата ядка прониква в жертвата, а силата на ядката.След като силата и вече е проникнала в жертвата зърното става безполезно.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот sexy_pi4 » 21 Окт 2006, 13:41

ще ти е приятно ли ако на теб напряват такава магия-не,нали ами тогава защо е казва6?
Аватар
sexy_pi4
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 15 Юли 2006, 04:58

Мнениеот GAMBIT » 21 Окт 2006, 13:47

Аз съм против постването на такива ритуали на обществено място, ако така мога да се изразя... после що ще има писма от родители...
Аватар
GAMBIT
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 05 Апр 2006, 16:17

Мнениеот Arhimikus » 21 Окт 2006, 14:26

Ама много можеш да се забавляваш с такива неща :)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот ZefaS » 21 Окт 2006, 19:05

ще ти е приятно ли ако на теб напряват такава магия-не,нали ами тогава защо е казва6?

Айде да се хванем на бес, че точно с този ритуал никой не може да ме убие по няколко причини.
Първо каде ще намериш тва растение?То расте някаде в Южна Америка.
Второ-За да има зърното сила, а не да е обикновено зърно се прави нещо което не съм постнал тук(защото не е написано в книгата)
Трето-Какво си мислиш?Че ако видя цвете на уличата ще го настъпя ли?
Четвърто-Когато ядката е проникнала тя може да бъде спряна.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот DaRk_AnGeL » 21 Окт 2006, 19:08

на мен също са ми много интересни тези ритуали никога не бих тръгнала да ги правя но нямам нищо против това да ги чета и да събирам информация
Аватар
DaRk_AnGeL
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 06 Окт 2006, 19:04

Мнениеот alistar » 21 Окт 2006, 23:21

Секси,защо настръхваш така за тези ритуали? Смятам,че ако някой е решил да направи нещо такова,той ще си го намери така или иначе... Според мен- постването на такива ритуали може само да е от полза,"ако някой реши да направи това на теб" Понякога не е нужн да спазиш конкретевн ритуал да за се отървеш от такава магия-ако знаеш какво точнпо са ти направили би могъл и сам да си измислиш защитата и изчистването...Може даже да си го държиш това в латентно състояние-както е с мен...В случай,че реша да се самоубия:))) просто
ще го пусна да си работи...;)
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот vantelinka » 14 Авг 2008, 09:42

как може да мрази6 някои толкова 4е да иска6 да умре-това е адски гадно
Аватар
vantelinka
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Авг 2008, 11:52

Мнениеот sin angel » 14 Авг 2008, 10:26

как може да мрази6 някои толкова 4е да иска6 да умре-това е адски гадно


да гадно е ,но се случва и е възможно,а колкото до ритуала браво трябва да има и такива,няма само за любов да се пишат ритуали :)
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот vantelinka » 14 Авг 2008, 10:57

според мен не бива да се разпространяват такива не6та-представете си 4е от един инат или скандал може да се слу4ат фатални не6та
Аватар
vantelinka
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Авг 2008, 11:52

Мнениеот Kotentseto » 14 Авг 2008, 11:04

Вантелинка,

Темата е от 2006 година. Т.е. тези, които са я видяли тогава - са си казали мнението. Ти я изкопа от архивите и предостави на вниманието на новите потребители на форума, които едва ли са пуснали търсачка за "магия за смърт".
В резултат на всичко изписано:
1. Имаме публикуван интересен материал, каквито вече минават в Закритата част и не се предоставят на широката публика (към която се числя и аз).
2. Налице е оспамена приятна и полезна тема отпреди близо две години.

Питам: Кому беше нужно това?

Поздрави icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот n0angel0s » 14 Авг 2008, 11:34

И аз не си падам по тези неща, кой знае колко, но просто има хора, които трябва да изчезнат :))))))
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот rav3n » 29 Авг 2008, 02:05

страшно много хора спекулират с магиите.. какъв е смисъла да се постне тази магия при положение, че е непълна?? подкрепям това, че стари теми се изкарват наяве.. защото като наблюдател мога да кажа че в момента във форума се постват много глупости, както и безполезни материали.. Валентинка, мога да ти кажа... че не е трудно да намразиш някой до такава степен, че да поискаш смъртта му.. по-трудно е да обичаш и да си склонен да простиш, някому който ти е отнел всичко.. ноо тепърва живота ще те учи.. какво е наистина да мразиш да обичаш .. и всичко останало в списъка. Много хора спекулират, че умеят да правят магии.. или че знаят нещо за магии или сили.. истината .. тъжната истина е, че не е така... само .. заобикалки и общи приказки.. нищо конкретно..
Аватар
rav3n
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 14 Фев 2008, 12:45

Мнениеот BallFace » 29 Авг 2008, 05:52

ZefaS написа:
ще ти е приятно ли ако на теб напряват такава магия-не,нали ами тогава защо е казва6?

Айде да се хванем на бес, че точно с този ритуал никой не може да ме убие по няколко причини.
Първо каде ще намериш тва растение?То расте някаде в Южна Америка.
Второ-За да има зърното сила, а не да е обикновено зърно се прави нещо което не съм постнал тук(защото не е написано в книгата)
Трето-Какво си мислиш?Че ако видя цвете на уличата ще го настъпя ли?
Четвърто-Когато ядката е проникнала тя може да бъде спряна.
И защо го пусна тогава idea1
Ритуала е много интересен, въпреки че никога, ама НИКОГА не бих го направил.И по-добре не слагайте такива неща, щот не искам да ме убиват с червена жилка или там квот беше... :roll:Има ги всякакви идиоти.
А после "защо родителите се оплаквали" :roll:
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот huskarl » 29 Авг 2008, 07:14

В момента превеждам една статия за вредоносните магии на племето квакиютъл. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ще бъде пусната в интеренет, но ако се интересувате, и тук може да видете някой фрагмент... icon_flowerface
Аватар
huskarl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Юли 2008, 16:55

Мнениеот huskarl » 29 Авг 2008, 07:23

Ако чак толкова ви интересуват този тип магии, поинтересувайте се за обществото Виндиго (или Вендиго). :mrgreen:
Аватар
huskarl
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Юли 2008, 16:55

Мнениеот ZefaS » 29 Авг 2008, 18:04

какъв е смисъла да се постне тази магия при положение, че е непълна??

кажи ми кое е непълното? колко как сте спамнали хубавата ми тема.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София


Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта