Телепортация

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот KAT » 02 Юни 2007, 13:49

не виждам никакво цвилене, просто се обсъждат нали ритуали и магии и постват тука във форума и аз си чакам реално доказателство за това как наистина действат ритуалите и магиите. Ти ако не разбираш от лека подигравка си е лично твой проблем.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Gargamel » 02 Юни 2007, 14:41

KAT написа:не виждам никакво цвилене, просто се обсъждат нали ритуали и магии и постват тука във форума и аз си чакам реално доказателство за това как наистина действат ритуалите и магиите. Ти ако не разбираш от лека подигравка си е лично твой проблем.

icon_eusa_clap E туй за цвиленето си е лека задявка ,дори приятелска.Що барем не си признаеш ,че вече си поне кентавър? icon_occasion
Алоха!
Аватар
Gargamel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Май 2007, 09:20
Местоположение: Neverland

Мнениеот KAT » 04 Юни 2007, 19:52

Gargamel - гледай сега пък на кентавър щял съм да ставам, то това май беше малко към божествените същества спадаше. Аз искам както Чародея ми обеща да си стана на кон и това е чакам магията дето превъща човека в кон, гледам това е форум за магия и само за магии се говори.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот nvknvk » 20 Юни 2007, 15:51

Телепортация на физически план невъзможно. Според старият завет Йехова е хващал за косите пророците и ги е вдигал във въздуха. Така ги е "телепортирал". Телепортация докато сме извън тялото. Аз лично го владея появявам се в различни светове свършвам си работата и после се телепортирам в тялото или на друго място където заповяда архангелът ми. Аз си имам помощници които със команди ме управляват. Това е доста добре защото когато се появя някъде аз не знам нито защо съм там нито какво да правя. Архангелът ми знае всичко и ме ръководи. При телепортация не усещам никакво движение в чакрите ми. Но магът е прав трябва да е активна сахарсара иначе е невъзможно. И за да не се чудите при мен всичко става по време на сън. Аз не го правя по собствена воля в това съм различен от много други богове. Но пък архангелите на които служа които служат на Адонай Йехова и Луцифер винаги могат да разчитам на мене, няма да ги подведа.
Аватар
nvknvk
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 41
Регистриран на: 16 Юни 2007, 13:07

Мнениеот stanislava » 25 Юни 2007, 22:55

Мислех си за ползата от вегитарянството-просто съм убедена вече че няма такава.Ники явно ти действат зле тия пусти картофи.Май се придобива свръх его и мания за фукане.Ами то всеки си ги прави тия неща по време на сън-според нуждите на АЗА.И не разбрах-ти в края на краищата какво си?Ако си Бог-изобщо нямаш нужда от това да ти казват архангелите какво да правиш-значи не си Бог.Ако служиш на сили-значи си маша.По силата на любимата ти логика си ?Ако се затрудняваш да разбереш-значи имаш проблем смозъка за което ти съчувствам.Просто потърси помощ.
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот dark_master » 19 Дек 2007, 09:34

кой пита за акаша . той един от петте стихии - огън , вода , земя, въздух и акаша т.е. дух. той е на върха на вещерската пентаграма . Той обединява останалите четери елемента. Акаша е символ на духа и на живота
+ Светлина, Сияние, Сътворние +
Аватар
dark_master
 
Мнения: 7
Регистриран на: 19 Дек 2007, 07:12

Мнениеот Acidum » 13 Яну 2008, 01:33

Отностно това за телепортацията... предполагам на всеки от вас ви се е случвало да не си намирате единия чорап а само другия...това ми стана интересно когато видях въпросът засегнат в една книга. Та как си обеснявате вие това :)
Аватар
Acidum
 
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Дек 2007, 12:57
Местоположение: Underworld

Мнениеот cant_smile » 18 Яну 2008, 14:38

М аз също не смятам,че телепортацията на физическо ниво е възможна.За психическата,да,но за мен е невъзможно да се дематериализира материалното ти тяло и да се материализира някъде другаде.Първото което е,би коствало ужасно много пси Енергия,Енергия която няма у един обикновен човек.Законите на физиката ги оставям настрана,достатъчно много неща в магията им противоречат.За психичната трансформация съм съгласна,даже я практикувам успешно вече 2 години,но това дематериализиране е невъзможно...

П.П. Не искам да обидя автора на тази тема,това си е просто моето мнение! =)
I was born in hell
Аватар
cant_smile
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 16 Ное 2007, 16:13
Местоположение: Търси ме в безкрая...

Мнениеот FireBird » 10 Юни 2008, 18:31

Как да сабера Акаша?
FireBird
 

Мнениеот Kotentseto » 11 Юни 2008, 01:22

Птиченце, миличко Фениксче, виж темата за четенето на книжки и си спри филмите. icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот sin angel » 11 Юни 2008, 03:45

Как да сабера Акаша?

в какъв смисал да я сабереш?
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Moerin_Elf » 11 Юни 2008, 06:59

FireBird,не мислиш ли ,че трябва да почнеш от по-елементарните неща :)
Не се хвърляй толкова.Няма да се научиш да владееш елементите от първия път и с едно ритуалче или нещо от тоя род.
Бързай бавно :) ако мислиш да се занимаваш с това.
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Kotentseto » 11 Юни 2008, 19:25

В смисъла на Queen of the Death, силно подозирам...
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот sin angel » 11 Юни 2008, 19:32

В смисъла на Queen of the Death, силно подозирам...

е ако наистина е така,за мен това е глупост това е само филм който изкривява нещата по такъв начин който да е просто интересен на зрителя,а не се набляга толкова на истината!!!
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Kotentseto » 11 Юни 2008, 19:35

*** of the Damned... Пу, трябва пак да си го изгледам icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Kotentseto » 11 Юни 2008, 19:37

Ъм... Сигурно съм мнителна, но тази тема и темата "5-ият елемент" ми говорят за твърде много филми ;)
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот sin angel » 11 Юни 2008, 20:16

ооо спокойно не само на теб :) а що се отнася до филмчето мисля и аз пак да го изгледам :P
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот alistar » 24 Юли 2008, 07:30

Телепортацията на физическо ниво,не само е възможна,но вече е направена:) И то с научни методи:) Какъв е проблема някой да успее и с ВОЛЯ? Никой не твърди,че ще е лесно,но не бива и да се твърди,че е невъзможно,защото точно така стават откритията:) Правят ги хора,които не знаят,че е невъзможно:))) Та, телепортация е осъществена от австралийски учени,преди година или две,не помня точно..Пренесли са светлина. Принципа вече е познат,остава да се работи,и дори вече,може да е осъвършенстван процеса,едва ли ще се афишира толкова бързо ;)
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Kotentseto » 24 Юли 2008, 08:01

Алистар,

с най-голямото ми уважение към мнението ти, ама... въпреки скромните ми познания по физика, едно е да пренесеш фотони, друго е да пренесеш атоми. В този смисъл "телепортация на физическо ниво" е малко силно изказване. Спомням си и аз, че четох статия за въпросния експеримент и ако не ме лъже паметта, не бяха сигурни дали могат да го повторят, камо ли на по-голямо разстояние. В самия експеримент са пренесли фотони от единия края на голяма зала до другия - общо около 10 м. Та... исках само да не оставаме със заблуждение, че е известен процесът. В съвсем начална фаза на тази част от научното си развитие сме.

С извинение за спама icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот eclipse » 24 Юли 2008, 08:08

няокой може ли да ми каже как да телепортирам предмет? :oops:
Аватар
eclipse
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Юли 2008, 15:35
Местоположение: Stz

ПредишнаСледваща

Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта