Телепортация

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот Charodeq » 03 Фев 2007, 17:13

.

Телепортация


Както сами разбирате това е за напреднали , секрета за физическа телепортация
се крие в няколко пункта , необходимо е да имате много мощни 8 и 9та чакри, да
не споменавам че останалите 7 основни също трябва да се владеят перфектно ,
иначе просто няма да се получи нищо , а в по-лош случай може сериозно да се
нараните.

Стъпки

1. Съберете колкото можете Акаша около себе си .Тази първа стъпка е много
Важна , отделете и внимание и доста време./ 1 час и половина е добре /
2. Когато решите, че сте готови , съберете цялатата Акаша и я изпратете в
9 чакара , сега от 9та чакра я пратете надолу през другите чакри, чак до коренната чакара , мислите затова като за timer , когато Акаша
Достигне до коренната чакра , ще се телепортирате.
3. Когато е направено правилно , с достатъчно енергия,
И енергията достигне base chakra ,/коренната/
Ще се окажете физически на мястото
Където сте искали да се преместите..
4.
.
Аватар
Charodeq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 02 Фев 2007, 20:39

Мнениеот Charodeq » 03 Фев 2007, 17:22

Бях , сложил и картинки с указания но не се появиха , незнам защо , това е мистерия! Успех на всички по-напреднали.
Последна промяна Charodeq на 03 Фев 2007, 17:26, променена общо 1 път
Аватар
Charodeq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 02 Фев 2007, 20:39

Мнениеот B-L-O-T » 03 Фев 2007, 17:25

Разкажи точно за Акаша . Че от понятия "хабер" си нямам .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот zerocool » 03 Фев 2007, 18:22

и аз не знам нищо за акаша но намерих това в гугъл :
Акаша
Способност за пътуване на далечни места. Сидха може да дематериализира тялото си и да го направи да се появи на друго място. Едновременното появяване на тялото на две места също е част от тази сидхи. Действителноото тяло се материализира на ново място, но това не е астрално пътуване. Астралното пътуване е само част от общата сидхи, която се достига чрез висша духовна практика. Способността за поява на две места едновременно е отбелязана в източната литература. В едно описание се говори за йоги, който се появил в един и същ момент на девет различни места в света. Случаят е документиран от съвременен западен психолог.
Аватар
zerocool
 
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Яну 2007, 16:23
Местоположение: Haskovo

Мнениеот Charodeq » 06 Фев 2007, 13:35

Акаша, Етер , Хека, Тъмната материя или известна като антиматерия , всичко това е едно и също нещо което има много имена.
Аватар
Charodeq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 02 Фев 2007, 20:39

Мнениеот tanarel » 06 Фев 2007, 14:27

Леле, вярно ли я владееш на физическо ниво !!!
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот B-L-O-T » 06 Фев 2007, 15:04

Charodeq написа:Акаша, Етер , Хека, Тъмната материя или известна като антиматерия , всичко това е едно и също нещо което има много имена.


Съвсем не съм съгласен за последните две . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Charodeq » 06 Фев 2007, 15:17

Слабо ме интересува с какво си съгласен и с какво не!
Аватар
Charodeq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 02 Фев 2007, 20:39

Мнениеот KAT » 06 Фев 2007, 16:38

Charodeq - телепортация със силата на мисълта или с магия, ритуал има колкото аз съм кон. А пък онези дето се появявали на няколко мест едновременно си има елементарно обяснение - просто те са били само на едно място, но някои хора, някой дух ги е накарал да ги видят все едно са на друго място.

И сега понеже сега ще ми хвърлите на врата, че нищо не разбирам от магия чакам някой който владее телепортацията да се телепортира при мен в стаята ми и после може пак да се телепортира обратно, а пък това къде се намирам нали с вашите способности само по това че съм писал във форума можете да определите къде се намирам, айди успех с ритуалите!
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Wizard » 06 Фев 2007, 19:35

Добре Кат, а какво да кажем за предметите, които сме загубили или поне не можем да се сетим къде сме ги оставили... КАК изведнъж те се оказват там КЕДЕТО ИСКАМ(е) да ги намерим??? Не казвам, че съм ги телепортирал да бъдат там където искам, но какво е това, ако не сила на мисълта и... магия. :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Charodeq » 06 Фев 2007, 19:46

Hi, to evrybody, по принцип нямам навика да влизам в форуми , но прехода към Новия Еон изисква разкриване на ритуали и колкото се може повече Info на широк кръг хора , ааа KAT това за дето ти се иска да станеш на кон , познавам един Adept който е много добър в трансформацийте и въпроса ти може да бъде уреден в буквалния смисъл на думите!
Аватар
Charodeq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 02 Фев 2007, 20:39

Мнениеот Wizard » 06 Фев 2007, 19:53

Ок, нека да не навлизаме в излишни спорове. Charodeq, какво повече можеш да ни кажеш относно трансформациите или телепортацията?

ПП. А колкото до снимките, които не можеш да качиш, изпрати ми ги на мейла и аз ще ти ги добавя в поста.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Charodeq » 06 Фев 2007, 20:25

....За телепортацията , горната техника , а колкото до трансформации
те са друг въпрос , за да трансформираш нещо както и при телепортацията се изисква голям заряд енергия .
Аватар
Charodeq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 02 Фев 2007, 20:39

Мнениеот Wizard » 07 Фев 2007, 16:21

Ок, и ако мога да си осигуря този заряд от енергия, после какво?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот B-L-O-T » 07 Фев 2007, 20:54

КАТ - относно примера ти - това може да се получи и от изкривяване на времето и пространството . Телепортацията е точно това . Защо отричаш тези изкривявания ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот KAT » 22 Мар 2007, 10:18

Charodeq: още не съм станал на кон и няма и да стана никога, независимо за каквито и идиоти адепти да ми говориш. Освен това мога да дам и ясен пример за това как нашето мислене на хората постоянно се манипулира от така наречените духове с които някои от вас контактуват.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Gargamel » 01 Юни 2007, 11:54

Ти всъщност изпробвал ли си ритуала , и получи ли ти се , или само надменничко ни го постваш , с цел да правиш впечатление?Колкото до идентичността на Акаша с антиматерията ,малко ме съмнява да е точно така.Да не са микроскопични черни дупки?Нещо ми се мотае в главата ,че и такива откриха напоследък.И това малко ме кара да се озвервам,щото си представям какво може да глътне една черна дупка , колкото и малка да е.Добрата вест е че има как да се изплюе- тунела на белия червей , или дървояд и това е теоретично уж доказания начин за пътуване през пространство- времето.Гълта те черната дупка ,изплюва те дървояда и хоп си нейде у друга галактика.Вероятно в насипно състояние.Трябва сам да си събираш смачканите молекули.Не мисли ,че ти се подигравам ,просто питам-работи ли тази практика ,а за себе си искам да си обясня същността на тая Акаша от друг аспект.Пък като не- ми ще си събера парици и като съм толкова любопитна ,ще ида в Австралия при аборигените.Ако още има някой жив ,запазил тези умения.
Алоха!
Аватар
Gargamel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Май 2007, 09:20
Местоположение: Neverland

Мнениеот KAT » 01 Юни 2007, 12:11

Charodeq написа:Hi, to evrybody, по принцип нямам навика да влизам в форуми , но прехода към Новия Еон изисква разкриване на ритуали и колкото се може повече Info на широк кръг хора , ааа KAT това за дето ти се иска да станеш на кон , познавам един Adept който е много добър в трансформацийте и въпроса ти може да бъде уреден в буквалния смисъл на думите!



Какво става още не съм се превърна в кон. Това е лично подсещане към Чародея, къде ги неговите адепти с великите способности.
От 06 февруари 2007 все още съм си човек, искам да стана кон
:P
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот Gargamel » 02 Юни 2007, 12:02

Charodeq написа:....За телепортацията , горната техника , а колкото до трансформации
те са друг въпрос , за да трансформираш нещо както и при телепортацията се изисква голям заряд енергия .

За истинска трансформация ли говориш , или просто за това да си фитнеш съзнанието в някаква гад -котка ,врана ,куче.С две думи - що годе да ги обсебиш. :mrgreen:
Алоха!
Аватар
Gargamel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Май 2007, 09:20
Местоположение: Neverland

Мнениеот Gargamel » 02 Юни 2007, 12:05

KAT написа:
Charodeq написа:Hi, to evrybody, по принцип нямам навика да влизам в форуми , но прехода към Новия Еон изисква разкриване на ритуали и колкото се може повече Info на широк кръг хора , ааа KAT това за дето ти се иска да станеш на кон , познавам един Adept който е много добър в трансформацийте и въпроса ти може да бъде уреден в буквалния смисъл на думите!



Какво става още не съм се превърна в кон. Това е лично подсещане към Чародея, къде ги неговите адепти с великите способности.
От 06 февруари 2007 все още съм си човек, искам да стана кон
:P

Х-м , а туй цвилене откъде се чува ,бе КАТ?
Алоха!
Аватар
Gargamel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Май 2007, 09:20
Местоположение: Neverland

Следваща

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта