Телепортация

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот Nemezius » 24 Юли 2008, 08:20

Като първо те телепортират на 4-ти километър и ти подарят една страхотна ризка с дълги ръкави, които се връзват отзад.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот venus » 24 Юли 2008, 10:14

СТЕПЕНИ НА ИЗДИГАНЕ

І степен: Изчезва всякаква скованост - телесна, психическа и физическа; мускулите стават гъвкави; проникваш вътре в себе си, опознаваш се; имаш контрол над емоциите си.

ІІ степен: "Отшелник" - всичко по време и ограничение е преодоляно; чувстваш се като в тяло на девойка; вътрешните сетива са отворени; намираш ново място за живот - по-тихо (отшелничество).


ІІІ степен: "Светец" - левитация, телепортация - плува в облаците. Животът се удължава до 1000 години.

ІV степен: "Истински човек" - тялото е изпълнено с енергия; излъчва голямо сияние (ореол); контролира живота и смъртта си. Денем и нощем от него блика светлина.

V степен: "Духовен човек" - енергията изцяло се е превърнала в духовна. Силата му се обединява с движението на небето и земята. Може да се превръща във всичко. Може да повдига планини, да прави път в океана.

VІ степен: "Съвършен човек" - духът му е в пълно единение с божествената сила на природата. Той е само дух, светлина. Следва творческото начало на живота.

VІІ степен: Тялото се възнася над всичко и се връща към неизменното. Около него се събират всички най-достойни хора на земята. Прониква в най-съкровенните дълбини на природата. Той е в единение.


***

Така че, който смята себе си за достигнал степента Светец, може да се занимава и с телепортация. Останалите ще трябва малко да поработят върху себе си ;)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот B-L-O-T » 24 Юли 2008, 10:53

eclipse за телепортирането на предмет още не е ясно . чакаме учените да кажат . Иначе и мен ме мързи да ходя ама се налага . . .
venus ти ме засреля с тази програма . От кой първокласник взе ? Щото аз съм некъде между 5та и 6та степен но имам доста от симптомите на 7ма а се чувствам като 1ва . Ако може някой да ме диагностицира че е важно да знам коя степен съм че да знам кво да ми пишат в личната карта . . .
(Има и още една степен - 8ма - Глупак)
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Kaiowass » 05 Сеп 2008, 19:08

eclipse написа:няокой може ли да ми каже как да телепортирам предмет? :oops:

Има един много лесен метод и има само 1 изискване. Заставаш пред предмета, концентрираш се и казваш "Хог-гхъ еля итуум акае" и предмета се телепортира където искаш. Изискването е, че трябва да имаш магическата пръчка на Хари Потър :(
Kaiowass
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 25 Авг 2008, 07:55

Мнениеот Shadow Mage » 05 Сеп 2008, 22:32

Доколкото знам за телепортацията един от възможните варианти за постигането и е пускане на лъч с енергия примерно от порядъка на 100 милиарда пъти повече от човешката при което тялото се разпада и се премества заедно с лъча. При изчезването на лъча тялото се събира само докъдето е стигнало. Проблемът е кой/какво може да генерира толкова енергия, как да се насочи и кога да се прекрати излъчването и. Това е от Материално-физична гледна точка.

Иначе знам че и сега има хора, които владеят телепортацията, ама никой няма да каже как става без да си научил преди това каквото трябва.
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот rain » 06 Сеп 2008, 12:14

Не съм почитател на разглежданата тема за телепортация, но се сетих да спомена нещо което е свързано.
В арабския мистицизъм е известно, че джиновете могат да телепортират хора и предмети на близки
и далечни разстояния. Подобни истории са запазени в много стари писмени източници и окултни книги.
Има и различни сведения за магьосници, които с помощта на джинове са били пренасяни в чужди градове
за секунди и са се връщали обратно по същия начин. Една средновековна мароканска книга наречена
"Зеленият Остров" разказва историята на беден човек, който бива отвлечен от джин и пренесен на далечен
остров. След години той се завръща в родното си село и съставя импровизирана карта на магическия остров,
но не може да го открие обратно. Модерни изследователи на текста по координатите се опитват да изчислят
местонахождението на острова... оказва се че се намира в зоната на бермудския триъгълник.
Смята се, че времето и пространството влияят по друг начин на джиновете поради което те могат да го
управляват и манипулират. Разбира се, с напредване на бъдещите технологии един ден телепортирането може
да бъде достъпно и за хората, кой знае.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот gambler » 29 Окт 2008, 19:26

Публикувано на: Чет 24 Юли, 2008 10:08 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

няокой може ли да ми каже как да телепортирам предмет?



отива6 фа6та6 го прави6 пет кра4ки и го оставя6 жра6та6 се пет кра4ки на зад и си казжа6 А ПРЕДМЕТА СЕ Е ПРЕМЕСТИЛ :Д колко как може да вярвате в телепортация :Д
Аватар
gambler
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Окт 2008, 17:56
Местоположение: burgas

Предишна

Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта