David Blane - Street magic

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот Марио » 10 Мар 2007, 20:19

Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот sivia » 12 Мар 2007, 18:00

какво е това
СПРЕТЕ ЗЕМЯТА ИСКАМ ДА СЛЯЗА
Аватар
sivia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 04 Апр 2006, 14:01

Мнениеот I.P.S. » 12 Дек 2009, 12:14

Дейвид Блейн... хм гледал съм му всички епизоди :) и мисля че всичко е просто фокуси илюзия :) ако беше истина той няма да пусне книга с разкриване на илюзиите си,която ако не се лъжа струваше около 20-тина евро
има само един фокус който така и не можах да си обясня... Той съживи мъртъв гълъб... Но ако се замислим за Технологичния 21 век може да се каже че гълъбът е бил под упойка и просто са издебнали подходящия момент когато се е събудил или упойката е била супер леката достатъчно да приспи гълъба и с леко побутване да се събуди ... Другото,което един приятел ми сподели е че Дейвид има демон или някакво висше създание което му помага при илюзийте е вярно че това звучи малко филмирано, но все пак е някакъв вариант... Аз си оставам на мнението че са обикновенни трикове ;) Варианта с Гълъба го има и с муха ето ви линк : http://www.vbox7.com/play:330689d8&start=134
Епизода с гълъба за съжаление не мога да ви го намеря :/
А ти кой си ?
Аватар
I.P.S.
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 17 Юни 2008, 07:19

Мнениеот Sfe7lio » 13 Дек 2009, 14:58

Аз знам номера с мухата как става. Значи преди номера мухата се замръзява и когато я вземе в ръце, те все пак са топли и така размразява мухата и все едно я е съживил.
Аватар
Sfe7lio
 
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Ное 2009, 13:32

Мнениеот anakonda79 » 15 Дек 2009, 17:44

Една " магия " с муха :wink: Хванете една муха, удавете я в чаша с вода но без да я наранявате. След като се убедите че мухата е абсолютно мъртва ( удавена ) я изкарайте внимателно за да не я нараните, поставете я в салфетка и я поръсете обилно със сол, след няколко минути мухата ще изпълзи и ще полети отново. Това е трикче което правихме когато бяхме деца, няма нищо магическо просто физиологичен процес.
skype: mariq123489
Аватар
anakonda79
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 08 Дек 2009, 21:24
Местоположение: България


Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта