ОБАДИ СЕ

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот malazan » 15 Ное 2007, 17:21

Mandragorko, за сведение, мисъл-форма е нещо малкоооо по-различничкооо :)

numi, слушай хората, твърде много мислиш за това..
първо, трябва да вярваш, а не постоянно да мислиш и да се отчайваш, че няма да стане – така пречиш на магията сама
второ – на всяка магия и трябва време.. и всяка магия търси пътят на най-малкото съпротивление в този смисъл
трето- ако Духа (нарочно така относително го определям) смята, че за теб случването на тази магия не е добре – то тя няма да се случи...
имай търпение, имай вяра и в себе си, и в магията
Magic is everywhere around you.
Аватар
malazan
 
Мнения: 4
Регистриран на: 25 Сеп 2007, 05:34

Мнениеот Arhimikus » 15 Ное 2007, 18:08

Малазан, предвид преклонната ти възраст, извинявай, но всяка магия действа. Направена магия, винаги действа. Дори и за най-елементарно нещо като това - тя действа. Духа (както при повечето хора) следва тялото (нещо изключително неправилно), но самосъзнанието на хората е такова. Така че, ще има ефект.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот numi » 15 Ное 2007, 20:48

Всащност аз наистина много силно искам да се случи и да се обади а във връзка с постоянното мислене не е вярно аз дори и бях забравила не мисля че това ми пречи на магиятя
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот mandragorko » 16 Ное 2007, 11:21

malazan не виждам защо това да не е мисъл-форма,къде е разликата,всеки човек,всекидневно прилага мисъл форми,съзнаваики го или не ,просто мислиш и тази твоя мисъл създава поток от енергия колкото тя е по силна толкова по бързо се материализира в нещо деиствително.дори човек да не се занимава с магия тои много често използва методи от магията,вий не искам да се заяждам но би ли ми дал обяснение що е мисъл-форма и на какъв принцип деиства горното заклинание
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Leg1oN » 28 Дек 2007, 23:55

Здравейте,
толкова съм потресен от това, което ми се случи, че реших да го споделя с вас...
прочетох заклинанието и веднага си помислих за един човек, който много исках да ми се обади, но за да поекспериментирам написах друго име, а някакси подсъзнателно си мислех за него. Какво мислите се случи??? След няколко минути, не знам дали бяха точно 5, ми звъни телефона - това се случва в 2:45 през нощта и ми се обажда ТОЙ!!! Бях като ударен от мълния, за малко да не вдигна телефона...

Все още не мога напълно да осмисля случилото се..

Мисля, че този форум, а и магията като цяло ще стане едно от хобитата ми :))
Поздрави!!
Аватар
Leg1oN
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Дек 2007, 23:44

Мнениеот numi » 29 Дек 2007, 13:17

Leg1oN-това е наистина интересно а аз же1е 1акам околко 20 дена но нямя ефект още дори лисчето ми е ж телефона не съм го махала от там
Аватар
numi
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 51
Регистриран на: 04 Ное 2007, 22:02

Мнениеот Secret_name_ » 04 Яну 2008, 05:59

И аз го пробвах ... пък да видим ! Изображение
Аватар
Secret_name_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 24 Окт 2007, 04:48

Мнениеот balthazar » 04 Яну 2008, 12:28

при мен понякога действа понякога не вече не знам и аз колко е ефективно това ;)
Аватар
balthazar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Ное 2007, 11:12

Мнениеот just_me » 07 Яну 2008, 13:09

Ами аз направих заклинанието вчера и днес този, който исках да ми се обади го направи, за това мисля, че действа.
Аватар
just_me
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Яну 2008, 21:42

Мнениеот Secret_name_ » 07 Яну 2008, 15:39

При мен пък не действа
Аватар
Secret_name_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 24 Окт 2007, 04:48

Мнениеот n0angel0s » 07 Яну 2008, 17:43

ем минава 2ри ден вече и нищо..
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Secret_name_ » 08 Яну 2008, 06:26

По принцип всяко заклинание,ритуал или магия действа , но зависи от нас как го правим и вярваме ли в това,което правим!

Така че най-вероятно не сме го направили достатъчно добре!
Аватар
Secret_name_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 24 Окт 2007, 04:48

Мнениеот mandragorko » 09 Яну 2008, 11:07

вярата ви я няма ......
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Secret_name_ » 09 Яну 2008, 12:19

Ами и аз това казвам ;)
Аватар
Secret_name_
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 24 Окт 2007, 04:48

Мнениеот avanabil » 09 Яну 2008, 12:24

Хора, осъзнайте се. Всеки път недоумявам като видя тая тема на дневен ред. Аз ако искам да чуя някой, просто набирам номера му. Толкова ли е трудно и невъзможно да позвъниш на някой и да кажеш с усмивка: "Здравей! Липсваше ми гласа ти, отдавна исках да го чуя... :)" Не вярвам реплика като тази или друга подобна, изпълнена с нежност и искреност, да не породи ответната положителна реакция ? Какви са тия писания, имена, игли, очаквания, броене на дни и часове... Всичко е във главите ви - и страховете, и желанията ви. Преди време попаднах на един тест, в който имаше твърде впечатлителен въпрос: "Може ли да спечелите с гласа си непознат човек по телефона?" Нищо същестевно на пръв поглед, но определено ме накара да се замисля за въздействието, което имат правилно и подходящо изречените думи, дори върху непознат човек....Какво остава тогава за човек, който ни е любим. Само за сведение ще кажа, че работата ми е такава, че изисква постоянни комуникации и убеждаване на хората, дори, когато интересът не е на тяхна страна /каквото и да означава това/... Постигам удивителни резултати /без да се самовъзхвалявам/, така че всички страни са удовлетворени и целите, както моите, така и техните са постигнати. Разберете, хората се нуждаят от топлина, нежност и любов във всеки един миг. Успеете ли да им го дадете, дори с една дума, те ще бъдат ваши. Това е изкуство, което всеки може да овладее. Дори е задължително....А истината е, че никак не е трудно.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот venus » 09 Яну 2008, 13:37

avanabil написа:Разберете, хората се нуждаят от топлина, нежност и любов във всеки един миг. Успеете ли да им го дадете, дори с една дума, те ще бъдат ваши. Това е изкуство, което всеки може да овладее. Дори е задължително....А истината е, че никак не е трудно.

Съгласна съм.

Според мен тук има един друг проблем. Когато хората прибягват до магия, за да привлекат човек, с който имат проблем, обикновено това се дължи на проблем в способността за общуване. Дали защото се чувстват отблъснати, нежелани, страхуват се какво ще чуят - този проблем съществува. Правейки магия, те очакват другият да поеме инициативата и това е най-голямата грешка.

Вие имате нужда от него, не той от вас. Магията е един вид пренасочване на енергията - "подбутваме" ситуацията в желаната посока. Тя се проявява чрез съвсем нормални ситуации. Да подейства магията означава, че човекът примерно ще се сети за вас и ще изпита лека носталгия, а не че ще се хвърли на телефона или ще ви падне в краката, признавайки грешките си и съжалявайки, че ви е наранил. Това е критичният момент, в който можем да обърнем хода на събитията и, чакайки инициатива от другата страна, рискуваме да го пропуснем. Този момент дава само една потенциална възможност за започване на отношенията отначало, а не за продължаването им от момента, в който са били в кулминацията си. Когато става въпрос за възстановяване на отношения, ситуацията непрекъснато трябва да се контролира - не го чакайте да се обади, а се обаждайте!

Освен ако не искате просто да пробвате дали този метод работи :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот mandragorko » 09 Яну 2008, 14:43

оле хора,вие сте като едно стадо много малоумни овце,за които няма спасение,с всеки нов пост тук се уверявам че и Господ да слезе и да ви хване ръката ,пак или няма да повярвате ,или пак ще питате т'ва магия ли е ,демон ли е, що ли е. ако наистина се опитвате да се правите на велики магове алабала обади се ,сънувай ме...и компания....просто сте тръгнали не към израстване а към ДЕГРАДАЦИЯ........
ХАИДЕ, СЛЕДВАЩИЯ ПОСТ ДА Е ЕДИН ОТ ПОСЛЕДНИТЕ, В КОИТО ДА ПРОЧЕТА НЕЩО ТЪПАНАРСКО....
съжалявам за острия тон но наистина напоследък нямате мярка за нещата ........
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот avanabil » 09 Яну 2008, 16:04

mandragorko написа:оле хора,вие сте като едно стадо много малоумни овце,за които няма спасение,с всеки нов пост тук се уверявам че и Господ да слезе и да ви хване ръката ,пак или няма да повярвате ,или пак ще питате т'ва магия ли е ,демон ли е, що ли е. ако наистина се опитвате да се правите на велики магове алабала обади се ,сънувай ме...и компания....просто сте тръгнали не към израстване а към ДЕГРАДАЦИЯ........
ХАИДЕ, СЛЕДВАЩИЯ ПОСТ ДА Е ЕДИН ОТ ПОСЛЕДНИТЕ, В КОИТО ДА ПРОЧЕТА НЕЩО ТЪПАНАРСКО....
съжалявам за острия тон но наистина напоследък нямате мярка за нещата ........


Към кого сипеш обвиненията си?
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот mandragorko » 09 Яну 2008, 17:12

Към кого сипеш обвиненията си?[/quote]

мило момиче ,обвиненията не са насочени към теб ,а към повечето неинформирани,необразовани и неграмотни млади хора в този форум.целта му е да дава информация и напътствия ,а се превръща в свърталище на спамоеве, празни приказки и пошла информация,страдам от факта, че се държа грубо,но целта ми е да стресна малко потребителите,макар и да не е правилно да го правя така.към теб самата имам само едно много положително отношение,защото четейки постовете ти смятам че една млада но богато информирана млада дама и ми е неприятно че точно ти репликира на ужасния ми пост,съжалявам че е така,но понякога аггресията е единствено решение .....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот venus » 09 Яну 2008, 17:46

Полезно е да се пише, защото се поставят въпроси и се дискутират. Този форум се посещава от всякакви хора, повечето дори не се регистрират, нямат някакви познания и, както знаем, за тях магията е ритуал със свещ. Така че колкото повече обсъждаме тези неща, дори да изглежда, че няма връзка с темата, толкова повече ги изясняваме. А това е смисълът - да има информация и човек сам да си реши от какво има нужда и дали си заслужава риска.

А за израстването... голяма част от хората тук все още вярват, че могат да си върнат любимия със свещ, без да израстват :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта