ОБАДИ СЕ

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот Lilith » 17 Апр 2007, 22:03

[font=Verdana]Здрасти на всички. Искам да постна едно малко заклинание тук ( единственото , което съм пробвала) . Мисля , че много от нас нон-стоп поглеждат към телефоните си в очакване на ЧОВЕКА да се обади , но....

ТРЯБВАТ ВИ :
ХИМИКАЛ (ЧЕРВЕН ЗА ПРЕДПОЧИТАНЕ)
МАЛКО ПАРЧЕ ХАРТИЯ ( ДА НЕ Е КАРИРАНА ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО)
ИГЛА

На хартията изписвате името на човека , когото искате да ви се обади - два пъти ,като трябва да се образува непрекъснат кръг. В средата на кръга пробождате с иглата и ги оставяте до телефона. Много е важно през цялото време да си представяте човека и мислено или гласно да повтаряте желанието си. Човекът за когото мислите трябва да ви се обади до 5 минути, 5 часа или 5 дни.Колкото по-силно е желанието и визуализацията ,толкова по - ефективно ще е заклинанието.

Аз лично съм го пробвала и мога да ви кажа , че определено имаше ефект. Дори по-голям отколкото очаквах. icon_eusa_dance

Поствам го ,защото си мисля , че като цяло е безобидно...

Това няма да оправи отношенията ви с любим човек примерно ... но поне ще даде началото на някаква комуникация. От там нататък нещата са във ваши ръце.

Успех
[/font]
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот loopar » 21 Апр 2007, 16:53

В момента ако някой може да види изражението на лицето ми... бях скиптично насторен ест. но пък викам какво толкова - ще пробвам с един познат с който не се бях чувал от 5-6 месеца (мислех че ми е сърдит) направих горепосоченото както трябва и след не повече от 30 мин телефона звънна ... направо онемях като чух гласа му.
Наистина действа!

П.С: не може да е съвпадение нали? :|
Аватар
loopar
 
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Дек 2006, 19:35
Местоположение: Велико Търново

Мнениеот Vermic The Witch-King » 22 Апр 2007, 07:09

Е оставаше и да е съвпадение...Деиствали на хора които ми нямат номера на ГСМ-то...
Инквизитор
Аватар
Vermic The Witch-King
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 31
Регистриран на: 15 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Russe

Мнениеот WandaBlenda » 22 Апр 2007, 10:48

Vermic The Witch-King с риск да ме обявят пак за долна спамерка, ще ти кажа един любим виц.
Тъпото копеле срешнало умното копеле, което четяло една книга.
-Кво четеш бе умно копеле?-попитало тъпото копеле.
-Ами за телепатията.
-Какво е това телепатия?-попитало тъпото копеле.
-Ами как да ти обясня.Сложно е.Няма да го разбереш.По-добре да ти дам един пример.Виждаш ли ей там, на последния етаж на оная сграда, дето свети един прозорец?
-Виждам-казало тъпото копеле.
-Значи, ако можеш да се концентрираш, да насочиш мисълта си натам и да накараш човека дето е там да си изхвърли телевизора от прозореца, значи си телепат.
-Ами ще опитам-въодушевило се тъпото копеле.Напънало се,затворило очи и почнало да се концентрира.По едно време от прозореца се разнесли страшни шумове,нещо се чупело и трещяло.Тъпото копеле упорито продължавало да се концентрира.Накрая на прозореца изскочил, разрошен човечец с раздрана риза и обезумял поглед и изкрещял:
-Нямам телевизоооооор!
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Lilith » 22 Апр 2007, 11:16

Witch King, ще обясня какво се случи при мен , а ти сам си прецени дали действа . Много исках едно момче да ми се обади, бяхме се запознали с него около 5-6 месеца преди да направя това заклинание. Първо да кажа - аз съм от Пловдив , а той е от София. Имах само номера на телефона му , нищо друго не знаех за него. Звънях му доста време , но той или не ми вдигаше или все казваше , че ще се обади и не го правеше. Както и да след едно известно време аз спрях да звъня. не се бяхме чували от около 2 месеца когато направих заклинанието. Никой обаче не се обади нито на 5тата мин нито на 5тия час. И аз забравих. Така стана обаче че имах работа в София и вечерта изязох с приятелка в кварталната кръчма . И познай - това момче седеше на съседната маса. Направо не можах да повярвам! Беше обаче 5-тия ден! В последствие се оказа ,че ми е изгубил телефона и нали се сещаш , че е нямало как да се обади, но все пак заклинанието си подейства. Да не казвам , че минаха около две години оттогава , а той ми звънеше всяка седмица. Сега не се чуваме толкова често , но предполагам заклинанието е почнало да отшумява... :roll: blob8 Та това е.....
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Vermic The Witch-King » 22 Апр 2007, 14:10

Аз знам че деиства...WandaBlenda надявам се да станем приятели с по добро държяние един към друг...
Инквизитор
Аватар
Vermic The Witch-King
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 31
Регистриран на: 15 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Russe

Мнениеот Unforgetable » 22 Апр 2007, 19:54

Преди време аз също го пробвах ... при мене не подейства под вида "обади ми се", но все пак скоро след това срещнах човека... Сещам се и за едно друго от тоя тип с чаша вода, в която си разтворил лъжица сол. Под нея слагаш лист с името на човека, който искаш да ти се обади и телефонния му номер. После чакаш докато водата се поизпари. Не знам дали действа обаче. Ако някой е навит да пробва. :)
All for Love
Аватар
Unforgetable
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 10 Мар 2007, 12:46
Местоположение: where the wild roses grow

Мнениеот Efrosina » 23 Апр 2007, 07:51

И аз го направих,но май не съм си мислила достатъчно силно за човека,защото той не ми се обади!За сметка пък на това ми се обадиха всички мой познати,телефона ми направо прегря!:)
Аватар
Efrosina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 30 Мар 2007, 09:40
Местоположение: Sofiq

Мнениеот Lilith » 03 Май 2007, 12:33

Радвам се , че съм била полезна :)
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот VuDu » 03 Май 2007, 17:19

Колко време трябва да си мислим эа тоэи 4овек?
Аватар
VuDu
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 24 Апр 2007, 07:57
Местоположение: varna

Мнениеот Lilith » 03 Май 2007, 20:05

През цялото време докато правиш заклинанието....
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот weballergy » 04 Май 2007, 09:51

Lilith написа:През цялото време докато правиш заклинанието....

А добре. Защото аз реших, че докато не ти се обадят... 5 години...
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот Bloody Alibis » 04 Май 2007, 18:01

Действа действа...вярно ако човека ти няма тела се свързва по друг начин с теб и не е задължително да ти е любимия/любимата :) действа :)
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот weballergy » 04 Май 2007, 19:08

Според вас на какъв принцип действа този ритуал?
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот Lilith » 04 Май 2007, 20:46

Ами предполагам ,че има голяма доза мисловна насоченост... но когато я вкараш в определен ритуал придобива материалистична проява...
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот hekata_ehnaton » 05 Май 2007, 20:49

Какво ще рече непрекъснат кръг - двата пъти името на човека трябва да образуват кръг, или...
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот weballergy » 05 Май 2007, 21:10

hekata_ehnaton написа:Какво ще рече непрекъснат кръг - двата пъти името на човека трябва да образуват кръг, или...
Според мен е 2 пъти един след друг, така че краят да се свързва с началото..
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Мнениеот Lilith » 06 Май 2007, 01:32

Да.. името на човека изписано два пъти трябва да образува непрекъснат кръг...
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Bloody Alibis » 06 Май 2007, 09:20

weballergy написа:Според вас на какъв принцип действа този ритуал?


Мии докато правиш магийката влагаш известно количество енергия (което за мен е неизвестно :) ) за постигане на целта след което я освобождаваш тая енергия и тя започва да си пробива път създавайки обстоятелства кото в крайна сметка да довеждат до постигането на целта...нещо таквоз най-вероятно... :roll:
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот weballergy » 06 Май 2007, 16:23

Според вас това различно ли е от телепатията? И по какъв начин?
Аватар
weballergy
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 115
Регистриран на: 18 Юли 2006, 15:16
Местоположение: almost everywhere

Следваща

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта