ОБАДИ СЕ

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот mandragorko » 09 Яну 2008, 22:24

Venus не искам да се настройвам срещу никого,напротив.но тук се пълни с ненужна информация и наистина задедени,неточно и тъпи въпроси,вместо да си помагаме ,тук често се води някаква воина между потребителите или се губи смисъла на дадена тема ,когато се напълни със спамове,както става и с тази тук ,в която пиша сега.....иначе желая на всеки да намери себе си и всичко нужно му да се усъвършенства в духовен и личен план....да,и аз съм бил непосветен преди ,но тогава хората бяха като ли малко по разумни в действия и приказки,дулги години съм събирал инфо за неща кото сега всеки получава за 5 мин ровене из нета.....но в никакъв случай не съм тероризирал народа около себе си по този начин както става тук..... ИЗВИНЕТЕ ме ако съм все още остър в думите си...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот EvilOne » 10 Яну 2008, 00:25

Всяко нещо си има начало.
Решен да почна от нулата, загърбвайки всичко което знам, или си мисля че знам, започнах с това заклинание.
Сега мога само да чакам резултата - за опитно зайче си избрах човек с който въпреки че сме в добри отношения и си комуникираме, обикновенно аз съм инициатор -аз звъня,аз го заговарям в ICQ.
Сега мога да чакам резултата - какъвто и да е контакт, започнат от него в близките няколко дена, ще приема за положителен резултат.
* разтършувах се през нощта за игла,ама тц - затова използвах тънко пиронче, би трябвало да е с същия ефект :)
Divide et impera
Аватар
EvilOne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 74
Регистриран на: 25 Юли 2007, 12:18

Мнениеот mandragorko » 10 Яну 2008, 00:56

тук е важна идеята,да имаш вяра в самия себе си и да използваш това ,което ти е дадено свише и това което си научил и да го прилагаш (не става дума само за поместения ритуал :) и да правиш чудеса.Човешкия ум е неворятно творение при правилна употреба:) успех!!!!
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот venus » 10 Яну 2008, 09:53

Прав си, mandragorko. Но ти търсиш начин да се развиваш и от думите ти имам основание да смятам, че вървиш по правилния път. Има хора, които искат конкретен резултат, тук и сега, и търсят рецепта за лесен резултат... Някои от тях ще тръгнат по твоя път, други ще се откажат и така..

EvilOne, правилен подход :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот mandragorko » 10 Яну 2008, 13:37

venus благодаря за коментара,към моите думи,надявам се,наистина да съм прав.да ,аз търся пътя си и макар трудно,го изминавам,посока напред...а иначе трябва да има кръговрат в света и различни пътища,всеки за определен от нас....е аз съм малко по труден на движение в този свят,агресисарам се понякога....но всеки минава злия период...хихикк....до скоро...ще пия вода ...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот adam » 10 Яну 2008, 14:06

по темата : не съм много сигурен дали някой го е казал това ,защото прегредах темата отгоре отгоре , но мисля че цялото това нещо с писането на името ,иглата и т.н. са пълна простотия и абсолютно губене на време. Абсолютно достатъчно е човек само да си визуалира човека и то добре да си го визуализира и просто да се съсредоточи за малко, като преди това си изчисти ума от всякакви други мисли. Важното е какво ума ти създава а не някакви лисченца имена написани игли и тем подобни простотии.

по по-горните постове : абсолютно съм съгласен с mandragorko. Отдавна разжлеждам форума и чак сега реших да се регистрирам, но по общи впечатления 70% от форума са хора който си нямат ни най-малка идия за какво всъщност става въпрос а се изваждат като големи разбирачи. Всеки 2ри в този форум е направил тема "аз съм начинаещ какво да правя какво да чета и т.н." Е добре де има милиони линкове с книги и тем-подобни. Не може ли да седнете нещо да прочетете и евентуално ако имате някакъв конкретен въпрос да го зададете . Да не си мислите че като сте си наумили да се занимавате с подобни неща и хоп вледате във форума осирате го със спам и боклуци и чакате някой наготово да ви каже "така се прави това, така се прави онова" и прочие....

Има и толкова много глупости от сорта на "аз си стоях и някой ме ядоса и аз го хванах за врата чрез телекинеза" и побони глупости

Съвсем искрено предлагам да се направи нещо по въпроси и подобни хора да бъдат огряничавани по някакъв начин - било то да има подфорум само за хора с привилегии и остатъка да е за всеки регнал се току що , незнам но определено нещо трябва да се направи.
Аватар
adam
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Яну 2008, 13:44

Мнениеот mandragorko » 10 Яну 2008, 14:12

....надеждата умира последна...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот EvilOne » 13 Яну 2008, 12:36

Дам,подейства... на третия ден
Като се има в предвид че човека никога не ми бе звънял самосиндикално си е чудо :P
Divide et impera
Аватар
EvilOne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 74
Регистриран на: 25 Юли 2007, 12:18

Мнениеот venus » 13 Яну 2008, 13:18

EvilOne написа:Дам,подейства... на третия ден
Като се има в предвид че човека никога не ми бе звънял самосиндикално си е чудо :D


Не е чудо, просто имаш правилен подход :) Всеки ритуал може да е успешен, ако целта е постижима и желанията ни са под контрол.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот mandragorko » 13 Яну 2008, 13:45

...и не само,важно е да имаме вяра в действията си,чисти енергийни запаси и се абстрахираме от нагативизма.....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот EvilOne » 14 Яну 2008, 01:07

Е вяра и енергийни запаси винаги съм имал в излишък, друг е въпроса че се мъча да се отърва от присъщия си негативизъм и хищничество :)
Както и да е, днес ще ходя на пазар за разни неща, и между другото ще мина да се обзаведа с разни нещица за Уиканския си олтар.
Divide et impera
Аватар
EvilOne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 74
Регистриран на: 25 Юли 2007, 12:18

Мнениеот ПунТа » 04 Апр 2008, 15:35

При мене не стана :(
Направих всичко както е описано, може би не мислих достатъчно за човека...
Аватар
ПунТа
 
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Апр 2008, 08:19

Мнениеот Lilith » 04 Апр 2008, 18:15

здрасти на всички... отдавна не съм писала , но сега видях какво е писала venus и искам да кажа , че е абсолютно права - заклинанието няма да ви оправи отношенията с човека, а просто ще ви даде още една възможност ВИЕ САМИ да оправите нещата чрез комуникацията си с този човек. именно за това пуснах заклинанието и мисля , че това го бях уточнила преди.
ако след това вие пак прецакате нещата не обвинявайте магията.
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот sasho 142 » 05 Апр 2008, 16:56

ПунТа написа:При мене не стана :(
Направих всичко както е описано, може би не мислих достатъчно за човека...

Това донякъде е телепатия.
Откъде знаеш, че не е станало, може да отнеме пет дни.
.
Аватар
sasho 142
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 83
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:12

Мнениеот mandragorko » 05 Апр 2008, 19:20

...всяко нещо с времето си...а то определено е по-силно от нас!

...установих,че понякога нещата могат да се развият във времето,само тогава,когато наистина силно ги желаем и генерираме енергията си в изпълнението им,но за да получим ефект "уау" трябва да направим определени стъпки:
1.Определеляне на целта
2.Набор на необходимите ни неща
3.Преглед на възможни ситуации
4.Генериране и зареждане на мислите
5.Изчистване на съзнанието и покой
6.Осмисляне на действията
7.Практическа работа
8.Зареждане и забравяне

...важи не само за това заклинание,но и за всичко,свързано с нашите положителни и чисти мисли и действия...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Neltharion » 06 Окт 2008, 17:10

базистни елементи на телепатията другари, а и да споменавам ли "the secret" и самопрограмиране разликата във времето на резултат иде от разликата в ефективността на телепатията и самопрограмирането. icon_oops
Аватар
Neltharion
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Окт 2008, 09:19

Мнениеот Magiclover » 06 Окт 2008, 18:03

Уууу, ще пробвам. Не излежда зле :)
Нещо ми е притеснено...
Аватар
Magiclover
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 17 Сеп 2008, 16:58
Местоположение: Мислите си

:)

Мнениеот azzzz » 31 Окт 2008, 11:41

Искам да попитам, иглата изважда ли се, или се оставя забодена?
И реално има ли значение дали изписваш името слято или изписваш буквите отделно?
Аватар
azzzz
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Окт 2008, 11:38

Мнениеот van4encetyYyY » 01 Ное 2008, 06:43

:? Искам да кажа,че съм силно заинтересована от магия,ясновидство,астрология и всякакви такива тайни неща.А кой ли не е... icon_flowerface Направих заклинанието точно както е показано със химикал(червен за препоръчване)и хартия и сега само трябва да чакам.При мене въображението е много силно развито и никак не ми е трудно да си представя човека ,който искам да ми се обади.Аз постоянно го правя мислено.Предполагам,че ще се случи нещо или след 5 часа или след 5 дни но след 5 минута мисля,че няма да се получи .Стискайте палци и дано стане и при мене,защотото преди за го направя заклинанието прочетох някои написани мнения(мислех,че повечето ще бъдат скиптични),но останах изненадана.При повечето хора се е получило и затова силно се надявам да стане и при мене! 8)
Аватар
van4encetyYyY
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Ное 2008, 06:34

Мнениеот rumma » 05 Сеп 2009, 21:31

Първият път и при мен подейства, явно желанието наистина играе ключова роля. Следващите три четири пъти нямаше никакъв ефект
(S)Aint ..
rumma
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Юли 2009, 18:29

Предишна

Назад към Recycle Bin

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта