Направена ли ми е магия?

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Назад към Recycle Bin

Мнениеот varlam4o » 05 Юни 2007, 09:13

С мен се случва нещо, което повече от година не мога да си обясня.

Ето каква е историята - бях с едно момиче, с нея се случваше заедно да изпадаме в някакви трансове или нещо такова. Такова изживяване на близост и обмен на някаква толкова силна енергия ми се случваше за първи път. След това отношенията ни се прекъснаха и аз реших да я забравя.

Винаги съм бил супер жизнен човек, не съм оставял нещата от живота да ме мачкат и така.

И малко след като реших да престана да мисля за нея и тамън щях да започвам отношения с друга жена, в мен се появи една супер непозната вялост и усет, че животът ми е приключил, че нямам път и сигурно в най-скоро време ще ми се случи нещо и ще си тръгна от този свят. При това всичко си беше наред, нямах причина за такива емоции. Симптомите ми се задълбочаваха с продължание на няколко месеца, започнах да страдам от хронична умара, раздразнителност, единственото хубаво нещо в живота ми беше съня. Не мислех нито за жени, нито за секс, което беше за сефте в живота ми и даже нямах сили да молитва. Явно нещо не беше наред, защото се случваше хора да влизат в сънищата ми, както и аз да си излизам извън тялото. В един момент до такава степен ме завладя чувството, че нямам път в живота, че нещо е затворило отгоре аурата ми, че стигнах до самоубииствени мисли. Това ми се слуваше за първи път, винаги съм осъждал самоубийството и не съм го приемал за алтернатива.

Това продължи, докато веднъж не срещнах случайно въпросната госпожица, която през месеците почти съвсем бях забравил. И вървя към нея, и в момента, в който бяхме един срещу друг и тя ме погледна в очите и така ми света в очите, сякаш вижда всичко в мен и тези симпноти престанаха. И защото не можех да разбера какво ми се случва реших да говоря с нея, да й разкажа цялата работа, а тя се изнерви, че изобщо съм я бил занимавал, почти нищо не ми обясни, заяви ми че съм влюбен и ми забрани да я занимавам повече. Скоро след това, симптомите ми взиха да се връщат в по-лека форма.

И така, все още не знам какво се случва, какво прави тази жена с мен и как мога да се спася от този ужас. Не смея да имам негативни мисли към нея, защото тогава симптомите ми се засилват.

За магия ли става въпрос? Явно, че има и елемент на енергиен вампиризъм, това е ясно. Как така с един поглед тя е обърнала на 180 градиса състоянието ми?
Аватар
varlam4o
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Юни 2007, 08:46

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта