Тийнейджърското увлечение по магията.Вижте ги тези :)

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот n0angel0s » 13 Сеп 2007, 22:19

значи да се чувстват късметлии онези, които имат свясни родители..

относно това, че няма диалог - няма(и ако има то то е рядко срещано явление). но когато паднат пердетата(образно казано) и от двете страни всичко се нормализира. поне при мен бе така, и сега не мога да не споделя как ми е минал деня..

а може би и самите деца не искат да споделят с родителите си, защото, както четох по-горе, повечето родители дават ПРАВИЛА и съответните наказания.. е ако знаеш, че ще те накажат и ти няма да искаш да споделиш с родителя си.. всичко е въпрос на принципи и диалог.
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Shedinko » 14 Сеп 2007, 07:45

Истината е една.Всеки прави каквото иска ,когато може.Въпроса е как ще го направи!Дали с тяхно знание или не.Разбира се когато родителя знае е по добре ,но се губи тръпката angel12.gif ( все пак...)
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот B-L-O-T » 14 Сеп 2007, 09:17

Shedinko - какви неща говориш ? Тези исказвания са нелепи дори и "на по бира" . Толкова хвърчати изказвания направи . Толкова некомпетентни изказвания направи . Толкова неизследвани изказвания направи . Не помисли много като го писа това нали ?
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Shedinko » 14 Сеп 2007, 10:08

Не съм се задълбочавал ,се пак в заспало състояние ги писах,НО идеята е такава.Какъвто и да е разговора м/у родителя и детето "баба знае две и двеста".Родителя седи и разговаря с детето си колко са вредни цигарите и не трябва да пуши.Детето казва да мамо или да тате,излиза отива зад ъгъла и пуши.Можеби ако родителя беше казал ,не бих искал да пушиш ..... но ако решиш по добре пред мен без да се криеш стига да не стигаш до ..... Можеби щеше да е по различно,можеби видяло подкрепата в родителя то ще се чувства по сигурно и пред разположено да говори и за по сериозни работи.
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот runner413 » 14 Сеп 2007, 10:33

Аз винаги съм твърдял , че колкото повече забраняваш на някой да прави нешо(като например да пуши) този човек толкова повече иска да го направи.Все пак хората са казали че забранения плод е най-желан и това е напълно вярно!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот The_Last_Angel » 30 Сеп 2007, 04:59

Ако тя не иска да спре те не могат да я накарат. Е, вярно е, че след време интереса не е толкова силен като в началото, но и все пак... го има. Таткото по-скоро говори за сатанизва и вампиризма отколкото за магията и окултните науки.
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Мнениеот vivienne_nt » 31 Юли 2008, 13:12

Аз мисля, че поста на бащата подсказва за човек, който действително се опитва да бъде близък с дъщеря си и в никакъв случай не ми прилича на стереотипен татко. Май в мненията се обособиха тези, които са родители и тези, които не са :)
Аз като родител също бих се притеснила и не смятам, че е двулично, впредвид собствените ми интереси. Всички убеждения и ценности отстъпват място пред сигурността на детето.
Аватар
vivienne_nt
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Юли 2008, 07:22

Мнениеот NecroAdept » 31 Юли 2008, 13:37

абе пичове... Защо всички родители или тн свързват всичко със сатанизма втф, в тоя сайт инкеос има мн интересни информации за Некрономикон, Древните че дори и вуду и т.н. Като видят 666 или пентаграма веднага го свързват със сейтън, а всъщност и момичето може да прави така ако не умее да изкарва важната информация от целия текст
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот B-L-O-T » 01 Авг 2008, 12:06

NecroAdept защо ли ? Защото се обличаш като коледна елха в вериги шипове и черни дрехи и суитширт на Children Of Bodom
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Lord Njarlathotep » 01 Авг 2008, 12:33

NecroAdept защо ли ? Защото се обличаш като коледна елха в вериги шипове и черни дрехи и суитширт на Children Of Bodom


буахахахахахаахахахха, тва ме радва :mrgreen: icon_toothy :mrgreen:
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот NecroAdept » 01 Авг 2008, 13:56

пич ваобще не знаеш как се обличам.. отгоре на всичкото този ти пост въобще не отговаря на въпроса ми, който всъщност е реторичен. А това за лична обида ли да го приемам защото ако е така лошо..
Аватар
NecroAdept
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Юни 2008, 18:50
Местоположение: Realm of Death

Мнениеот puntina » 01 Авг 2008, 14:36

Като се замисля ,всеки един родител не запознат с магията,би се притеснил.Все пак не живеем в САЩ и т.н. нали,където да са разпространени множество различни религии,а сме в България,където се изповядва православно християнство.Всеки един набожен и нормален родител би регирал така,когато види,че дъщеря му се занимава с такива неща и имайки предвид днешната мода на метълчетата,символите ,които те носят и т.н. Всъщност като се замисля,ако баща ми вземе и се зачете в моите книги или случайно намери кутията със свещите и т.н. ,ще ме заведе на психиятър.Това е поне един баща,които се интересува от такива неща и пита останалите как да постъпи. Докато моят няма въобще да ме й пита,просто ще ме посочи с пръст и ще ме нарече ненормална. Е,сега ,кажете ми как да кажа на баща ми в такъв случай,че му е правена черна магия?! :?
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Lord Njarlathotep » 01 Авг 2008, 16:09

Ми не му казвай, но ако искаш направи му и ти една (тва май беше грубо)
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот DarkAngel666 » 04 Авг 2008, 23:06

Някой тук има уникално уникалната способност да бърка правописа
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот tentadora » 05 Авг 2008, 05:51

Като се замислите родителите са си прави. Те са въспитавали дацата си да са добри християнчета, а това значи да отричат магията. + това не погледнах сайта посетен от "разтревожения татко", но ако е обяснено и за Уика като религя може сериозно да му е биело на секта. Може да бъде упрекван само за това, че най-вероятно не си е направил труда дори да прочете за какво точно става въпрос. Когато моята майка намери книгите и видя сайтовете които посештавам се информира за какво става въпрос. Не каза нищо съществено след това. Но да бъдем реалисти-малко родители ще седнат да четат тези неща, повечето бързат да се панират с мисълта "Детето ми е член на секта! Ами сега?"
Аватар
tentadora
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 04 Авг 2008, 14:56

Мнениеот Cath » 05 Авг 2008, 07:49

аз лично не познавам нито един човек, който да е бил възпитаван да бъде "добро християнче".
за пореден път - в България може християнството да е официалното вероизповедание, но това съвсем не означава, че населението са Вярващи християни. спрете даси играете на лоши християни и добри вещици. от близо 200-300 години е доста банално...
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот tentadora » 05 Авг 2008, 10:19

Аз не играя на нищо не ми е и нужно. Знам как съм възпитавана и виждах на какво учат приятелите ми като малки. Все още има хора (малко), но все пак има които искат да са "добри християни". А как хората се делят на лоши християни и добри вещици не знам. Аз не искам да ми се слага етикет каква вещица съм, даже може и вещица да не ме наричат чуждото мнение за това аз каква съм слабо ме вълнува. Аз съм си аз не ми трябва да играя.
Аватар
tentadora
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 04 Авг 2008, 14:56

Мнениеот Cath » 05 Авг 2008, 11:39

:? мислим ли?

както и да е...
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот puntina » 08 Сеп 2008, 07:56

Преди време в един форум споряхме с едно момче,че в България съществуват доста религии,но той твърдеше,че е православен християнин и че си спазва Божите заповеди,а и до колкото знам брат ми задължително учат религия в училище. Което е доста гадно,защото не ни питат дали искаме да сме християни или не,когато ни кръщават като деца. Няма значение вещици ли сме или християни попринцип,а в какво вярваме и в какво се целим. Но не е лъжа ,че християнството отрича окултизма до болка. :|
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот Moerin_Elf » 08 Сеп 2008, 13:05

Е отрича го:) Нормално,защото ако окултизма вземе връх ,християнството загива.Няма да има над кого да се упражнява власт.Библията е предназначена за масата хора.В средновековието защо мислиш са "екзекутирали " вещиците и вещерите?Защото ги е било страх да не достигнат тези вещи-познания до масата.Защото достигнат ли до масата ...вече църквата няма да има тази "страховита" власт.
Макар че има и "окултни християни"-розенкройцери....
И при християните има окултни неща-само дето не са за масата хора:)
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

ПредишнаСледваща

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта