Как ?

Място за теми, които са извън магията, флууд, спам и всичко, което Вещицата ще изхвърли в кофата си за смет...

Мнениеот mandragorko » 02 Яну 2008, 17:58

Talic: mandragorko с Ланукио вече съм говорил на тая тема... така че художествената литература не ме влече - Заспивам от скука... така че... Лошо, момчето ми ,много лошо, пове4ето младежи са като теб, скука скука и после-кой сгази лука? ок задавайте си въпросчетата,получавайте объркани отговори недомлъвки и компания и накрая такъв батак ще става, че всеки ще се чуди :от къде ми дойде?
който иска нека чете нищо не губи ! даже напротив,чат-пат се сеща за нещо, някъде ПРОЧЕТЕНО и ПОЛЕЗНО,пък оборвайте мързела,както намерите за добре!!!!
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот mandragorko » 03 Яну 2008, 12:55

Talic ти ходил ли си на училище,какво си правил там в час по литература...
за Алиса ....невероятен наръчник за заблудени в магията....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот serafin » 06 Яну 2008, 13:25

Нов съм в занаята но изкам да науча много мерси за напътствията на всички и успех през новата година :)
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот eloon » 15 Ное 2008, 22:39

Някой може ли да изкаже мнение относно "Практическа магия" на Папюс? Има ли доза истина в нея или е по-скоро комерсиален продукт?
Аватар
eloon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 27 Окт 2008, 11:55

Мнениеот degagement » 17 Ное 2008, 15:40

Абе вие забравихте ли вие от къде сте тръгнали и как сте разпитвали кой ли не и спамили като идиоти по форумите?

Ей тва ме дразни във практиците. Научат две заклинанийца, прочетат две книжки, направили 5-6 ритуала с един случаен успех и вече почвате да плюете по всеки, който се осмели да зададе въпрос. Хубаво, въпросите са им тъпи, не питат гугъл, спамят. А вие какво правехте в началото? Или се родихте научени?

Помня, че изтормозих сума ти народ с тъпи въпроси по фруми, скайп и кю, после и на живо не ги оставях на мира, докато не си получих базата от къдетоп да тръгна, за да мога да се развивам и сама, ако нямам съмишленици наблизо.

Съвет за начинаещите: хич да не ви дреме - питайте до скъсване. Все ще се намери някой да ви отговори. Друг начин няма. Сами ще изгубите прекалено мнгоо време, за да откриете, че топлата вода вече е открита.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот ThunderGoddess » 17 Ное 2008, 19:18

Еми от къде ... от къде ... Първо според мен човек трябва да си зададе въпроса какво точно иска да направи, какво иска да постигне с това знание, което му дава окултизмът. После да прочете там описанието на това, което иска да направи ... неясни неща със сигурност ще има ... и така ... тръгва човек да си търси по книжки, форуми и хора пропуските докато не научи какво му е нужно. Хубаво е наистина някой да ти препоръча книги, ама става малко гадничко, като се насъберат 20-30 книги, примерно препоръчани ... иска четене, ама не досмъртно и всичко да ти се изсипе на главата ей така ... Лично аз започнах от гадаене и от много скоро имам интерес към разни други окултни работи ... лека-полека ... стъпка по стъпка ... така става. Не бързам за никъде.
Memento mori
Аватар
ThunderGoddess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 38
Регистриран на: 13 Ное 2008, 12:24
Местоположение: Олимп

Мнениеот ExalTeD_0ne » 18 Ное 2008, 05:30

"Съвременна магия" е най-добрият избор за навлизане в матеряла
Бил,Съм Бил Пил...Да..Да
Аватар
ExalTeD_0ne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Май 2007, 00:00
Местоположение: В средата на нищото...

Мнениеот Mixael » 18 Ное 2008, 17:01

degagement написа:Абе вие забравихте ли вие от къде сте тръгнали и как сте разпитвали кой ли не и спамили като идиоти по форумите?

Ей тва ме дразни във практиците. Научат две заклинанийца, прочетат две книжки, направили 5-6 ритуала с един случаен успех и вече почвате да плюете по всеки, който се осмели да зададе въпрос. Хубаво, въпросите са им тъпи, не питат гугъл, спамят. А вие какво правехте в началото? Или се родихте научени?

Помня, че изтормозих сума ти народ с тъпи въпроси по фруми, скайп и кю, после и на живо не ги оставях на мира, докато не си получих базата от къдетоп да тръгна, за да мога да се развивам и сама, ако нямам съмишленици наблизо.

Съвет за начинаещите: хич да не ви дреме - питайте до скъсване. Все ще се намери някой да ви отговори. Друг начин няма. Сами ще изгубите прекалено мнгоо време, за да откриете, че топлата вода вече е открита.


ЕЕ не.Що за практици са ,ако е така както казваш.Между другото мисля че един практик ще отговори с радост.Освен това не става само с четене.И 100 книги да прочетеш със специлизирана литература,20 тона със записки на някой практици,няма да бъдат равни на два часа практика.
Трябва да подбереш начина който те привлича като система,независимо каква ще е Хаос,Церемонялна,Висша,Нисша,Уика,Вудо...коя те привлече тази използвай.А за това откъде ще намериш ,зависи от желанието си да свършиш работа.С питане до Цариград се стига.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Предишна

Назад към Recycle Bin

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта